120 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar 2021

Türkiye’de konut kredisi ürününü derhal her banka artık belli koşullarda sağlayabiliyor. Elbet, bu koşullar içinde iyi bir kredi notunun bulunması ve yüklü bir meblağ alınacağından güvence koşulu, en mühimleri içinde içeriyor diyebiliriz.

Siz de, ev almak istiyorsanız ve alacağınız eve de karar verdiyseniz, bu yazımızda sizin için 120 ay vadeli konut kredisi veren bankalar 2021 sunacağız. Bu bankaların tekliflerini değerlendirerek, siz de ev sahibi olabilir ve istediğiniz koşullarda ödeme planınıza uygun ödemeler gerçekleştirebilirsiniz.

Ev sahibi olmak isteyenler, yatırımlarını ev alarak değerlendirmek isteyenler ve daha pek oldukca gruba konut kredisi sunabilen bankalar, genel anlamda bu konut kredilerini 120 aya kadar vade ile sunuyorlar. 2016 Yılının ortasından itibaren, bilinmiş olduğu benzer biçimde konut kredilerinin faiz oranları da %1’in altına düştü ve bu bağlamda oldukca cüzi harcamalarla kredi sahibi olunabiliyor.

Elbet, faiz oranlarının düşmesi ile değişik komisyonlar devreye girmedi değil sadece bunlar, kuşku yok ki ana borcu faiz oranları kadar etkilemiyorlar. Peki, hangi bankalar 120 ay vadeli konut kredisi sunuyor ve bunu hangi koşullarda verebiliyorlar?

120 Ay Vadeli Konut Kredisi Veren Bankalar 2021

Aşağıda tarafınıza 120 ay vadeli konut kredisi sunan bankalardan bir sıralama yaptık. Elimizden geldiğince, en avantajlı bankaları sunduğumuz bu listede, teklifleri değerlendirerek siz de konut kredisi ürününüzü alabilirsiniz.

Bilhassa faiz oranları açısından listede bulunan bankaların hepsi başarı göstermiş bir cetvel sunuyorlar.

Ziraat Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

“Bugünün evini yarına bırakma” sloganı ile dikkatleri üstüne çeken bankalardan Ziraat Bankası, devlet destekli oluşuyla bilhassa faiz oranı en düşük bankalardan bir tanesi.

120 Aya kadar vadeyle alabileceğiniz bu krediyi, evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kullanabilmeniz mümkün kılınıyor ve Ziraat Bankası konut kredisi faiz oranı %0,8 olarak belirlenmiş.

Oldukça uygun ve başarı göstermiş bir teklif olan Ziraat Bankası konut kredisi ürünleri hakkında detaylı informasyon için evinziraatten.com adresini ziyaret edebilir ya da herhangi bir Ziraat Bankası şubesine uğrayabilirsiniz.

Müracaat için tıklayın.

Türkiye İş Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Türkiye İş Bankası, ev kredisi kampanyası ile konut kredisi sunabilen bankalardan bir tanesi ve şu sıra yalnızca %0,99 faiz oranı ile 120 aya kadar taksit seçeneğini durağan(durgun) olarak müşterilerine veriyor.

Kredi bağlamında minimum mecburi sigorta icra eden bankalardan biri olarak malum Türkiye İş Bankası’nda siz de, konut kredisi kullanabilir ve rahat bir ödeme planı çıkararak uygun faiz oranları ile ev sahibi olabilirsiniz. Evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi kullanabildiğinizi de ek olarak bildirelim.

Müracaat için tıklayın.

Vakıfbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

“Halden anlayan konut kredisi” teklifleri ile son dönemde yenilenen vizyonunu kredi ürünlerine de yansıtan Vakıfbank; yalnız %0,92 faiz oranı ile konut kredisi sunabiliyor.

Ziraat Bankası’ndan sonrasında en iyi konut kredisi tekliflerinden kabul edilen Vakıfbank konut kredisi ürününde; 120 ay vade yapabiliyor ve evin ekspertiz değerinin %80’ine kadar kredi alabiliyorsunuz.

Müracaat için tıklayın.

Halkbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Halkbank’ta da konut kredisi verilebiliyor ve “hesaplı evim konut kredisi” ürünü bu bağlamda etken edilmiş durumda.

Bilhassa bahar aylarında ev sahibi olmak isteyenler için Halkbank, yalnız %0,89 faiz oranı ile kredi sunabilen, bunu da 120 aya kadar vadeyle ödetebilen bankalardan.

Kredilendirme oranı %80 olarak görülen Halkbank’ta, evin değerinin %80’ine kadar kredi kullanma hakkınız bâki.

Müracaat için tıklayın.

Güvence Bankası 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Mortgage ya da konut kredisi ürünlerini ilk olarak sunan bankalardan bir tanesi olarak ünlenen Güvence de, günümüzde öteki bankalara nazaran faiz oranı birazcık yüksek olsa dahi tercih edilebilen kuruluşlardan. Güvence’de konut kredisi, 120 ay vade tutarı ile tam %1,12 faiz oranıyla sunuluyor.

Faiz oranı kuşku yok ki devasa yükseklikte sadece gene de bir Güvence müşterisiyseniz krediyi değerlendirebilirsiniz. Sonucunda, bankanın güvenilir ve olabildiğince müşteriyle ilgili olduğu biliniyor. Son olarak krediyi her bankada olduğu benzer biçimde evin değerinin %80’ine kadar kullanabileceğinizi belirtelim.

Müracaat için tıklayın.

Akbank 120 Ay Vadeli Konut Kredisi

Türkiye’nin güvenilir ve hususi bankacılık hizmetlerinden bir diğeri olan Akbank’ta da konut kredisi teklifinden yararlanabilmeniz mümkün.

Akbank’ın konut kredisi kampanyası ile 120 aya kadar durağan(durgun) %1,09 faiz oranıyla kredinizi kullanabilir, uygun ödeme planları ile rahat bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Akbank, ekspertiz değerinin %80’ine kadar krediyi müşterilerine sunabiliyor.

Müracaat için tıklayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir