2021 Yılı Taksit Ertelemeli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Artan gereksinimler ile beraber ekonomik açıdan bunalıma giren kişiler, bankaların tüketicilerin tüm gereksinimlerini kapsayacak şekilde hazırladıkları gerekseme kredilerine müracaat yaparak, finansal açıdan rahatlamaya çalışmaktadırlar. Tüm bankalar tarafınca sunulan gerekseme kredileri ile beraber kendisini güvende hisseden bireyler ise, kredi paketlerinin artmasının peşinden birazcık daha seçici olmuş durumdadır. Bankaların sunmuş olduğu hizmetleri birbiri ile kıyaslayarak en doğru olanı seçmeye çalışan kişiler, bilhassa ertelemeli ihtiyaç kredisi sunan bankalara daha çok talep göstermektedir.

Ertelemeli olarak adlandırılmasının sebebi ise, kredi kullanımının peşinden ödeme işlemi için 3 aya kadar bekleme durumudur. Şu demek oluyor ki krediniz onaylanıp size teslim edildikten sonrasında kredinizin ilk taksitini bu kredi paketi yardımıyla 3 ay sonrasında yapabileceksiniz.

2021 yılı için ertelemeli gerekseme kredisi sunan bankalar şu şekildedir.

  1. ING Bank
  2. Akbank
  3. Türk Iktisat Bankası (TEB)
  4. Vakıfbank

ING Bank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

3 aya kadar erteleme imkanı ile kredi almanızın mümkün olduğu ING Bank’ta, 1000 TL’den başlayarak 50 bin TL’ye kadar tüm başvurularınızı yapabilirsiniz. Bankanın size sunmuş olduğu kredi paketi için 48 aylık borç ödeme süresi (vade) ile beraber %1,19’dan başlamış olan faiz oranları da sunulmaktadır. Eğer 3 aylık bir erteleme imkanından faydalanacaksanız, tercih edeceğiniz en uzun vade süresi 45 aya gerileyecektir.

Müracaat yapmak isteyen kişiler banka sitesi üstünden ön başvurularını yapabilir ya da gelir belgelerini ve nüfus cüzdanları bununla beraber şubelere giderek başvurularını tamamlayabilirler.

Akbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Akbank’ın sunmuş olduğu gerekseme kredisi paketlerinde, %1,22’den başlamış olan faiz oranları ve 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kullanımı sağlayabilirsiniz. Bankanın 50 bin TL’ye kadar sunmuş olduğu bu hizmette, Akbank şubeleri, Akbank Direkt mobil bankacılık uygulaması, web bankacılığı ve telefon bankacılığı üstünden başvurular yapılabilmektedir.

Eğer kredi başvurusu meydana getirecek kişiler Akbank müşterisiyse ve bankada bir mevduat hesapları bulunuyorsa, 10 bin TL’ye kadar olan başvurularını anında hesaplarına çekebilecekler. Ek olarak borçlarını da 48 aya kadar vadelendirebilecektirler.

TEB 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Bankacılık sektöründe istikrarlı bir halde ilerlemeye devam eden Türk Iktisat Bankası (TEB), tüketicilerin talepleri doğrultusunda 3 aylık erteleme imkanı bulunan gerekseme kredisine başvuruları kabul etmektedir. 48 aylık vade, %1,32’den başlamış olan faiz oranları ve 50 bin TL’ye kadar olan başvurularınız da bu kredi paketinden faydalanabileceksiniz.

Eğer banka haber alma raporunuzda ceza bulunmuyorsa ve kredi notunuz da yüksekse bu krediden faydalanabileceksiniz.

Vakıfbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

Ertelemeli gerekseme kredisi sunan bankalardan sonuncusu olan Vakıfbank, gerekseme kredisi paketlerindeki şartları aynı şekilde uygulamaktadır. 48 aya kadar vadelendirme, 50 bin TL’ye kadar müracaat ve %1,25’ten başlamış olan faiz oranları ile hizmet sunan Vakıfbank, gelir belgesi ile yapılacak başvuruları değerlendirmektedir. Meblağ ne olursa olsun gerekseme kredisi almak ve erteleme fırsatından yararlanmak isteyen kişilerin Vakıfbank şubelerine gitmeleri gerekmektedir.

Bundan önceki yazımız olan 26 Ocak 2015 Güncel Altın Fiyatları – Kapalıçarşı başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir