2021 Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar

Bankalar belirli dönemlerde gereksinim kredileri vermektedir. Yeni yıl yaklaşırken bankaların başlatmış olduğu çeşitli kampanyalar bulunmaktadır. Yılbaşı kredisi veren pek oldukça banka bulunmaktadır. Bu krediler yıl sonunda müşterilere uygun vade ve faiz oranları ile krediler verilmektedir. Sizler için en uygun yılbaşı kredisi veren bankaları araştırdık. İçeriğimizde bankaların kredi şartları, vade ve faiz oranlarını bulabilir, size uygun gelen bankadan kredi çekebilirsiniz.

Yeni Yıl Kredi Kampanyaları

Yılbaşı yaklaşırken bankalar da başlattıkları çeşitli kampanyalar ile müşterilerine destek olmaya devam etmektedir. Verilen krediler ile müşterilerin derin bir nefes alması sağlanmaktadır. Bankaların bu anlamda verdiği krediler genel anlamda gereksinim kredisi oluyor. Sadece bu kampanyaların taşıt ya da konut kredisi olduğu da görülmektedir. Bu kredilerin geri ödeme seçenekleri uygun olmaktadır. Bankalar tarafınca yıl içinde tüketiciler tarafınca sunulan en uygun vade oranları, faizler yıl başlangıcında yine sunulmaktadır. Ek olarak dosya harcaması talep edilmemekte ya da bazı indirimlere gidildiği bilinmektedir. Bu kredilerin bazıları ise aylık ya da 3 aylık dönemler ile ertelenebiliyor. Bankalar yeni senenin gelmesi ile beraber müşterilerine uygun oranlar sunarken bir taraftan da satın alan portföylerini genişletmek adına çeşitli kampanyalar başlatıyor. Bankaların verdiği bu kredileri sizler için araştırdık. Aynı anda iki bankadan kredi çekerek finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

yeni-yıl-kredisi-kampanyaları
Yeni yıl kredisi kampanyaları

Şekerbank Yeni Yıl İhtiyaç Kredisi

Şekerbank müşterilerine yeni yıl kredisi veren bankalar içinde yer almıştır. Müşterilerinin gereksinimlerini ertelememeleri adına sunulan bu kredilerin vadeleri 36 ay olabilmektedir. Sunulan bu kredide kredi tahsis tutarı bulunmamaktadır.Minimum vade ise 3 ay olarak belirlenmiştir. Başvurular Şekerbank şubeleri tarafınca kabul edilmektedir. Kredi çekilebilecek maksimum meblağ 50 bin TL olarak belirlenmiştir.

  • 3 aydan 12 aya kadar olan kredilerin faiz oranları yüzde 2,25
  • 13 aydan 36 aya olan kredilerin faiz oranları yüzde 2,30 olmaktadır.

Bankadan 10 bin TL kredi çekmeniz durumunda 36 ay vade ile aylık 441,78 TL taksit ile geri ödeyebilirsiniz. Mecburi olmamakla beraber kredi başvurusu yapanlara yaşam sigortası yapılmaktadır. Kampanya geçerlilik süresi 31 Aralık 2021′ de sona ermektedir. Bu tarihe kadar T.C. kimlik belgesi, gelir belgesi ve ikametgah belgesi ile banka şubelerine müracaat yapabilirsiniz. Kredi kampanyası sonlanmış olup Şekerbank’ın verdiği öteki gereksinim kredilerinden faydalanabilirsiniz.

şekerbank-yeni-yıl-kredisi
Şekerbank yeni yıl kredisi

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank’ da yeni yılda müşterilerinin yüzünü güldürecek olan bankalar içinde yer almıştır. Kredilerin azami vadesi 36 ay olarak belirlenmiştir. Banka müşterilerine yeni yılda uygun faiz oranları sunmaktadır. Kamu, {özel sektör} çalışanları ve emekli banka müşterileri kampanya dahilinde olmaktadır. Eşit ödeme seçenekleri ile kredi çekenler geri ödemelerini yapabilecektir. Azami vade 60 ay olarak belirlenmiştir. Aylık ve 3 aylık dönemler ile kredi geri ödemesi yapılabilecektir. Kredi kapsamında yaşam sigortası yapılmaktadır. Kredinin kullanılabilmesi için güvence sunulması gerekmektedir. Kredi kullanacak olan şahısların banka tarafınca meydana getirilen istihbaratları pozitif sonuçlanmalıdır.

Banka tarafınca talep edilecek olan belgeler T.C. kimlik belgesi ve gelir belgesidir. Banka lüzumlu görmüş olduğu durumlarda ek güvence ya da kefil talep edebilmektedir. Geçmiş yıllarda banka yeni yıl kredisi verirken bu yıl hemen hemen yeni yıl adı ile bir kampanya düzenlememiştir. Konut ve taşıt alımlarınızda da bankanın sunmuş olduğu kredilerden yararlanabilirsiniz. Taksitli gereksinim kredisinin faiz oranı yüzde 1,53 olmaktadır. En düşük faizli ihtiyaç kredilerini incelemek için bağlantıya tıklayabilir güncel faiz oranları hakkında informasyon alabilirsiniz.

Güvence Bankası Güz Kredisi

Güvence Bankası müşterilerine güz kredisi sunmaktadır. Bu kredi türü de gereksinim kredisi olarak ifade edilmektedir. Kredi vadesi 36 ay olarak belirlenmiştir. Banka şubelerinden, güvence Cep’ ten ya da web bankacılığı aracılığı ile kredi başvurusu yapılabilmektedir. Banka tarafınca sunulan kredinin üst limiti 50 bin TL olarak belirlenmiştir. Faiz oranları seçilen tutara gore değişmektedir.

garanti-bankası-sonbahar-kredisi
Güvence Bankası güz kampanyası

Mesela 15 bin TL kredinizi 60 ay vadeli olarak tercih  etmeniz durumunda faiz oranı yüzde 2,57 olurken, 25 bin TL’ den 50 bin TL’ ye kadar olan kredilerin faiz oranları yüzde 2,49 olmaktadır. 15 bin TL kredinizi 60 ay vadeli olarak talep etmeniz durumunda aylık ödemeniz ihtiyaç duyulan taksit tutarı 708,13 TL olmaktadır. Aynı vade ile 25 bin TL kredi çekmeniz durumunda ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı 1163 TL olacaktır.

Asgari vade 3 ay olurken azami vade 36 ay olarak belirlenmiştir. Banka tarafınca onaylanan meblağ kullandırılmaktadır. Maaşlarını bankadan alanlar ve web üstünden kredi başvurusunda bulunanların çekecekleri kredi üst limiti 25 bin TL olarak belirlenmiştir. Şubelere gidilerek başvurulacak kredi için bankalar tarafınca talep edilen belgeler bir tek T.C. kimlik belgesi ve gelir belgesi olmaktadır. Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası’ nın yeni yıl kredisi isminde bir kredi kampanyası bulunmasa da gereksinim kredisi kampanyaları ile müşterilerine en uygun faiz oranlarını sunan bankaların başlangıcında gelmektedir. Azami vade 60 ay olarak belirlenmiştir. Banka tarafınca lüzumlu görülen durumlarda kefil ya da güvence talep edilmektedir. Ödeme seçenekleri tamamen kredi kullanacak olan şahıs tarafınca belirlenmektedir.

Bankadan temin edilecek olan müracaat formu, banka şubelerinden talep edilecek öteki belgeler, kimlik fotokopisi, geçişlik ya da sürücü belgesi ile size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi kullanacak olan kişiye banka tarafınca yaşam sigortası yapılması mecburi olmaktadır.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi
Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

Ziraat Bankası tüketici kredisinin üst limiti 100 bin TL olarak belirlenmiştir. 60 ay vadeli olarak kullandırılacak olan kredinin faiz oranı yüzde 1,53 olarak belirlenmiştir. Şubeler, web bankacılığı, Ziraat mobil ve satın alan hizmetleri tarafınca kredi başvuruları kabul edilmektedir. İnternet üstünden kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

İNG Bank 3 Ay Ertelemeli Kredi

Banka tarafınca müşterilerine uygun faiz oranları ve vadeler ile sunulan pek oldukça gereksinim kredisi kampanyası bulunmaktadır. Bu kredilere başvurular banka şubeleri tarafınca yapılabileceği benzer biçimde web üstünden de yapılmaktadır. 5 bin TL ve üstündeki nakit gereksinimleri için banka müşterilerine e-kredi imkanı sunmaktadır. Bu kredinin faiz oranı yüzde 1,74 olarak belirlenmiştir. Banka tarafınca kredi başvurularının kabul edilebilmesi için banka müşterilerinin kredi notunun 1850 olması gerekmektedir. Kredi asgari vadesi 3 aydır. Faiz oranları banka tarafınca müşterilerin performanslarına bağlı olarak değişmektedir.

Banka müşterisi olanlar müracaat evraklarını kurye aracılığı ile gönderebilirler. Kredi tahsis tutarı binde 5 olarak belirlenmiştir. Ve bu kredi tahsis tutarı üstünden yüzde 5 oranında banka sigorta işlem vergisi ödenmektedir. Banka tarafınca lüzumlu görüldüğü durumlarda evrak, kefil ya da güvence talep edilebilmektedir. Faiz oranları maksimum yüzde 2,09 olmaktadır. Kredi başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Akbank Yılbaşı Kampanyası

Akbank yeni yıl kredisi kampanyası ile müşterilerine uygun faiz oranları ve vadeler ile kredi sunan bankalar arasına yer almıştır. Akbank direk kampanyalar menüsünden çekilişe katılarak son model cep telefonlarının sahibi olabilirsiniz. Bunlara ek olarak 20 tane 2500 TL’ lik armağan çeki de verilecektir. 26 Kasım’dan 15 Ocak’ a kadar  çekilişe katılabilirsiniz. Kampanya  Ulusal Piyango idaresi tarafınca düzenlenmektedir. 15 Ocak 2021 son müracaat zamanı olarak belirlenmiştir. 

Kampanyaya dahil olan hepimiz sunulan şartları kabul etmiş sayılacaktır. İtirazlar 15 gün sonrasında Ulusal Piyango İdaresi’ ne yapılabilecektir. Kazananlar hemen sonra tebligat yolu ile bilgilendirilecektir. 15 Ocak 2021 saat 23:59′ a kadar geçerli olan kampanyaya derhal müracaat yapabilirsiniz. 10 tane Samsung Galaxy Not 9 ve armağan çeki kazanabilirsiniz. Çekiliş neticeleri Akşam gazetesinden duyuru edilecektir. Kampanyaya tıklamak için tıklayınız.

Halkbank Süratli Kredi

Acil finansman gereksinimleri için süratli kredi almak isteyenler buraya! 15 bin TL’ ye kadar olan kredilerinizi 36 ay vadeli olarak kullanabilirsiniz. Kredi başvuruları İnternet şubesi, mobil bankacılık ya da web sitesi üstünden kabul edilmektedir. Kullanılacak olan minimum kredi vadesi 1000 TL olarak belirlenmiştir. Bankanın kredi politikaları doğrultusunda talebiniz incelenecek ve aynı gün banka tarafınca dönüş sağlanacaktır. Ev hanımlarına kredi veren bankalar da bulunmaktadır. Bu banklardan kredi alarak ev hanımları da 2021 yılındaki bireysel gereksinimlerini karşılayabilir.

Halkbank Hızlı Kredi
Halkbank Süratli Kredi

Kredilerini istediğiniz vakit geri ödeyebilir ya da tamamını birden kapatabilirsiniz. 15 bin TL kredinizi aylık 60 ay vade ile yüzde 1,63 kredi faiz oranı ile kullanabilirsiniz. Bu durumda geri ödeyeceğiniz meblağ 426,93 TL olacaktır. Ek olarak otomatik ödeme talimatı vererek kredinizin otomatik ödenmesini de sağlayabilirsiniz. KREDİ, T.C. kimlik numaranızı, gelir bilgisi ve bankadan talep ettiğiniz kredi tutarını 3452‘ ye kısa bildiri yolu ile göndererek kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Detaylı informasyon almak için tıklayınız.

Bankalar tarafınca 2021 senesinde faiz oranları yavaş yavaş indirilmeye adım atmıştır. Yeni yıl kampanyaları ile nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir