Acil Nakit Avans Kredisi Nedir?

Acil Nakit

Kimi zaman gelirimiz bazı gereksinimlerimizi karşılamaya yetmeyebilir. Ya da ansızın oluşan bir vaka için acil nakit ihtiyacımız oluşabilir. Bu yüzden bankalardan kredi çekmeye bile vaktimiz olmaz. Bankalar müşterilerinin bu tür gereksinimleri için bazı kampanyalar düzenlenmekte. Kredi kartlarının belirli bir bölümünü nakit ihtiyacınız için taksitli ön ödeme miktarlar benzer biçimde. Doğrusu kredi kartınızdan kredi çeker benzer biçimde, nakit para çekebilir ve bunu bankanın belirlediği taksitlere bölebilirsiniz. Ne şekilde mi?

Karttan Nakit Ön ödeme Kredisi Iyi mi Çekilir?

Hafta sonu olsa dahi, kredi kartınızla ATM den nakit paranızı çekip, anında taksitli avantajlarından yararlanabilirsiniz. ATM ekranında böldüğünüz kredinizi kaç taksite böldürmek istediğiniz tuşlamanız kafi. Aylık kredi kartınıza gelecek taksit oranlarını da rahatça görebilirsiniz. Doğal olarak kredi kartınızda bakiyenin kafi olması gerekmektedir. Daha sonraki ekstrenizde kredi taksit oranlarınız yansıtılacaktır. Bir çok şahıs acil nakit ihtiyacı için kredi kartlarındaki avansları kullanmaktadırlar. Şu sebeple bankalardan kredi çekmek bir iki gününüzü alabilir. Fakat nakit avansınızı istediğiniz vakit bir iki dakika içinde alabilirsiniz.

Acil Nakit N Kolay Kredi

Öteki bir seçenek olarak ta kredi notunuz yüksek ise, Nkolaykredi.com.tr dan anında kredi alabilirsiniz. Nkolaykredi Aktifbank’ın şubesiz kredi sistemidir. Doğrusu kredinizi anında hesabınıza geçirebileceğiniz bir sistem. TC kimlik numaranızı, adınızı, soyadınız ve cep numaranızı  yazıp göndermeniz yeter. Karşınıza gelen ekranına cep telefonunuza gelen şifreyi de girdiniz mi; krediniz hazır. Hafta sonu olsa dahi anında hesabınıza geçirebilirsiniz. Taksitlerinizi de Ptt şubelerinden Pttmatiklerden, Vakıf Bank ATM sinden, Akbank ATM den ve Tüm Aktifbank şubelerinden ve ATM den  kolaylıkla yatırabilirsiniz.

Tamamen formalitesiz kredi avantajları sunmaktadır.

2000 TL den 30.000 TL ye kadar kadar kullanma şansınız da var. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan Nkolaykredi.com.tr sitesine gidip kredi başvurusunda bulunmak. Daha detaylı data sahibi olmak isterseniz ya da merak ettiğiniz soruların yanıtını 7/24 ulaşabileceğiniz 0850 724 30 50 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Düşük Alışveriş Faizi Olan Aidatsız Kredi Kartı Var mı? başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir