Akbank Eko POS Paketi Nedir? Avantajları Nelerdir?

Akbank gerek web bankacılığı ve mobil bankacılıkta kurduğu ileri teknoloji sistemlerle ve gerekse yatırım platformları, cep bank, pos cihazları, vb. öteki alanlardaki hizmetleri ile her geçen kendisini daha da geliştirmeye devam etmektedir. Doğal ki bu müşterilerin ilgisini celp etmekte, böylelikle Akbank ‘ın alan kişi portföyü her geçen gün kesin bir halde büyümektedir. Bugünkü yazımızda Akbank ‘ın hususi hizmetlerinden birisi olan ve KOBİ ‘leri ilgilendiren Akbank Eko POS paketi nedir avantajları nedir özetlemek gerekirse sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Akbank Eko POS paketi; düşük ciro tutarı ve POS hizmet tutarı alınmayan, komisyon adı altında ilave kesinti yapılmayan ve bloke sistemi içermeyen bir POS sistemi olup, paket limitleri dahilinde olması halinde POS üstünden yaptığınız satışların parasının derhal sonraki gün hesabınıza yatmasını sağlamaktadır. Bu hizmet karşılığında Akbank tarafınca alınacak bir durağan(durgun) ücret olacak ve bunun haricinde başkaca bir kesinti yapılmayacaktır.

Şimdi sizlere Akbank Eko POS Paketlerini de özetlemek gerekirse tanıtalım.

Akbank Eko POS Paketleri

Paket 1

Aylık Ciro Üst Limiti : 2500 TL

Peşin Paket Durağan(durgun) Tutarı : 29 TL

Peşin Paket Limit Aşım Komisyonu : % 2

Taksitli Paket İlave Tutarı : 29 TL

Taksitli Paket Limit Aşım Komisyonu : 2 Taksit % 3,15 – 3 Taksit % 4,20 – İlave Taksit % 1,50

Paket 2

Aylık Ciro Üst Limiti : 5000 TL

Peşin Paket Durağan(durgun) Tutarı : 59 TL

Peşin Paket Limit Aşım Komisyonu : % 2

Taksitli Paket İlave Tutarı : 59 TL

Taksitli Paket Limit Aşım Komisyonu : 2 Taksit % 3,15 – 3 Taksit % 4,20 – İlave Taksit % 1,50

Paket 3

Aylık Ciro Üst Limiti : 10000 TL

Peşin Paket Durağan(durgun) Tutarı : 119 TL

Peşin Paket Limit Aşım Komisyonu : % 2

Taksitli Paket İlave Tutarı : 119 TL

Taksitli Paket Limit Aşım Komisyonu : 2 Taksit % 3,15 – 3 Taksit % 4,20 – İlave Taksit % 1,50

İşletmenizin büyüklüğü bakımından Akbank Eko POS paketlerinden herhangi birini seçebilir ve sistemin inanılmaz avantajlarından faydalanmaya başlayabilirsiniz. Bunun için ister Akbank Direkt İnternet ve Mobil bankacılık üstünden ” POS Başvurusu ” bölümünden, isterseniz herhangi bir Akbank şubesinden, ya da SMS ile POS alma için ” POS ” yazarak, ” TCKİMLİKNO FİRMAÜNVANI ” şeklide yazarak 4425 ‘e ileti atabilirsiniz. TC kimlik numarası yerine Vergi Kimlik numarasını da yazabilirsiniz.

Gene Akbank üye iş yeri olmak istiyorsanız bu saydığımız yöntemlerin haricinde; Akbank ‘ın resmi web sitesi olan www.akbank.com.tr üstünden ” Üye İş Yeri ” kısmına tıklayıp karşınıza çıakcak formu doldurup göndermeniz de kafi olacaktır. Site de arayıp vakit yitirmek istemeyenler direkt olarak https://www.akbankpos.com/hemen-basvur/hemen-basvur.aspx linkine tıklayabilir.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir