Ankara Senetle Cep Telefonu Satan Yerler (Peşinatsız Elden Taksitli)

Son zamanlarda finansman elde edilebilecek olan yöntemlerin başlangıcında peşinatsız senetle cep telefonu almak gelmektedir. Nereden alabilirim diyorsanız içeriğimizi sizleri bu mevzuda aydınlatmak amacıyla hazırladık. Elden taksitle cep telefonu almak isterim diyenler Ankara’da elden taksit meydana getiren mağazalardan cep telefonu alabilir. Elden taksitin yanı sıra senetle satan bölgeler de vardır. Sahibinden, Arçelik benzer biçimde yerlerden de aygıt alımlarınızı yapabilirsiniz.

Cep telefonu almak için kredi kartlarının kullanımın kısıtlanması teknolojiyi yakından takip eden telefon meraklılarını oldukça zor duruma düşürmüştür. Son model cep telefonları içinde daima en iyi ve en yenisini kullanmak isteyenler evvel hepimiz benzer biçimde kredi kartlarının taksit seçeneklerini kullanarak bir teknoloji mağazasına giderek hayalini kurmuş oldukları cep telefonuna anında ulaşabiliyordu. Kredi kartlarına meydana getirilen son düzenlemeler ile bu yoldan artık cep telefonu almak olanaksız hale geldi. Günümüzde hayalini kurduğu cep telefonuna ulaşmak isteyenler kredi kartı yerine elden taksit ile senetle cep telefonu satışı meydana getiren mağazalardan telefon alabiliyorlar. Kredi notu yüksek olan tüketiciler Ankara ve civarında peşinatsız ve kefilsiz olarak cep telefonlarını 24 ay ve 36 ay vadeli olarak Bimeks Evkur benzer biçimde mağazalardan elden taksitle senetle cep telefonu alabilirler. Ankara’da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Bölgeler Nerede Detaylar haberimizde..

Ankara da Senetle Cep Telefonu Nereden Alabilirim?

Kredi kartlarında cep telefonu satışlarının yasaklanması ile birçok şirket kendilerine çeşitli yöntemler bularak satış işlemlerini gerçekleştiriyor. Bunlardan en oldukça kullanılan yöntem ise elden senetle peşinatsız ve kefilsiz cep telefonu satışı oluyor. Bu firmaların içinde oldukça büyük markaların mağazaları da içeriyor. Bu mağazalar içinde en dikkat çeken ise Bimeks, Vatan bilgisayar, Evkur Genpa benzer biçimde çeşitli teknoloji markaları yer verilmiştir. Bu mağazalar cep telefonu almak isteyen tüketicilere hususi çeşitli yöntemler ile cep telefonu satışı yapmaktadır.

bimeks
Bimeks senetle telefon alabileceğiniz bölgeler arasındadır.

Bimeks Senetle Telefon

Bunlardan bir tanesi de Bimeks’in uyguladığı 24 ay taksitli cep telefonu satışı olmaktadır. Bimeks elden taksitle cep telefonu almak isteyenlere 24 ay vadeli olarak cep telefonu satışı meydana getiren mağazaların başlangıcında gelmektedir. Ankara’da Bimeks mağazaları nerede? İsterseniz mağazaların yazışma adreslerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Senetle Telefon Satan Bimeks Mağazaları

 • Akköprü AnkaMall 1 / Altındağ/
 • Çankaya 365 / Çankaya/
 • Etlik Forum Outlet / Keçiören
 • Kentpark / Çankaya /
 • Mamak Anatolium / Mamak
 • Ankara Ostim / Yenimahalle
 • Ümitköy Gordion / Yenimahalle
 • Ankara Yenimahalle Acity Outlet / Yenimahalle

SENETLE CEP TELEFONU ALMAK için tıklayınız.

Bimeks yapmış olduğu antak kalma ile paytrust üstünden kefilsiz ve kredi kartsız olarak cep telefonu satmaktadır. Anlaşmayı kendi internet sayfasında de yayınlamıştır.

Senetle Telefon Evkur

Bimeks mağazası haricinde cep telefonunu kredi kartsız olarak elden taksitle alabileceğiniz mağazalar içinde Evkur mağazası yer verilmiştir.

Ankara'da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler
Ankara senetle cep telefonu

Ev kur mağazasında kredi kartı yerine elden taksit imkanları ile cep telefonu dahil birçok teknolojik alet ve eşya alabilirsiniz. Ev kurun sunmuş olduğu bu imkanda vade farkı birazcık daha fazladır. Kısaca Evkur 24  ay taksitle cep telefonunu elden taksitle alırken toplam vade farkını en fazla koyan mağazadır.

Evkur Ankara Mağazaları İletişim;

 • Evkur Kızılay Şubesi;Kızılay Mah. Mustafa Kemal Atatürk Bulvarı No:92 Çankaya
 • Evkur Demetevler Şubesi; Demetevler Mah. İvedik Cad. No:444
 • Evkur Etlik Şubesi; Aşağı Eğlence Mahallesi, Giresun Cd. No:14, 06010 Keçiören/Ankara

Kredi Kartsız Taksitli Cep Telefonu

Bunların haricinde ise PTT ile anlaşmalı olarak cep telefonu satan bölgeler vardır. Bu mağazalar çoğu zaman minik mağazalardır. Cep telefonu satan minik teknoloji marketleridir. Bunlar da gene KKB kredi notu skoruna gore PTT ile yapmış olduğu anlaşmalar üstünden cep telefonlarını kredi kartsız olarak elden senetle satışını yapmaktadır 24 ay vadeli, 36 ay ve 48 ay vadeli olarak senetle cep telefonu satışı meydana getiren minik teknoloji marketlerinden vade farkı ödeyerek PTT ile anlaşmalı olarak kefilsiz belgesiz senetle satış yapmaktadır. Daha evvel bildiğiniz benzer biçimde peşin alıverişlerde vade ayrımsız olarak cep telefonu alımı gerçekleşmekteydi. Meydana getirilen düzenlemeler ile beraber şimdilerde vade farkı ödeyerek cep telefonu alabileceğiniz mağazalar ve imkanlar bu bahsettiğimiz firmalar ile sınırlıdır.

Peşinatsız senetle cep telefonu satan yerlerden de telefon alabilir ve bozdurarak düşük limitli ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Senetle Alışveriş Meydana getirilen Mağazalar

Kredi kartsız elden taksitle cep telefonu satan Bimeks, Genpa, Evkur, Avea, Vodafone mağazalarından cep telefonu satışları Payturst üzeriden yapılmaktadır. Paytrust ile cep telefonu almak isteyenler kimlik belgesi ile mağazalardan cep telefonu alabilirler.

Ankara'da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Yerler
Ankara’da Kredi Kartsız Cep Telefonu Satan Bölgeler

TC kimlik numarası üstünden kredi notu sorgulaması yaparak kredi notu skoru yüksek olan tüketiciler kredi kartsız elden taksitle kefilsiz evraksız istedikleri cep telefonlarını alabilirler. Meydana getirilen KKB skoru sorgulamasında kişinin kredi notunda herhangi bir risk görülmüyorsa kişiler riskli grupta yer almıyorsa kredi kartsız olarak 15 bin liraya kadar kredi kartsız olarak elden taksitle elektronik eşya alışverişi yapabilirler. Sizde Ankara ve civarında Paytrust ile anlaşmalı olan GENPA, Avea ve Vodafone benzer biçimde cep telefonu satan mağazalarından kredi kartsız olarak  cep telefonu alımı yapabilirsiniz. Paytrust ile anlaşmalı üye işyerlerini görmek için tıklayınız.

Sizde elden senetle kefilsiz evraksız  cep telefonu almak için meşhur teknoloji firmalarından kredi kartsız cep telefonu alabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir