Ankara’da Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler ADRESLER

Acil para bulmaya çabalayan kişiler devletimizde bilhassa de büyük şehirlerde yer edinen Senetle Para Veren Bölgeler ve firmalara müracaat yaparak borç para alabilirler. Ankara’da Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Bölgeler bankaların kara sıralamasında girmiş ve sicili bozuk olan kişilerin para sıkıntılarını çözmeye destek olmaktadır. Yalnız yüksek faiz ödemeyi de göz önünde bulundurduktan sonrasında el altında para veren bu firmalara müracaat yaparak senet karşılığında sizde istediğiniz miktarlarda borç para bulabilirsiniz. Millet, Başkent, Kızılay, Yeni Mahalle, Keçiören, Polatlı, Etimesgut benzer biçimde semtlerde 10 maaş tutarında kredi çıkartan, kredinizi biz çekelim siz ödeyin modeli ile çalışan, aylık taksit taksit senet karşılığında ödeme yapabileceğiniz borç para veren bölgeler Ankara ve ilçelerinde mevcuttur. Ek olarak senetle altın veren kuyumcular, senetle borç para veren firmalar ve Ankara’da bulunan faktoring firmalar yolu ile de finansman elde edebilirsiniz.

Senetle Kredi Iyi mi Alınır?

Kredi notu yüksek olan ve sicili temiz olan 18 yaşını dolduran ve gelir belgesine haiz olan durağan(durgun) tertipli bir geliri bulunan kişiler bankalardan ve finansman kuruluşlarından kolaylıkla gereksinim kredisi, taşıt ve konut kredisi alabilirler. Bunun haricinde bankalardan kredi çekemeyen bilhassa de sicili temiz olmayan ve kredi notu düşük olan Ankaralı yurttaşlarımız borç para veren bölgeler ve senet karşılığında borç veren finansman kuruluşlarına mecburen müracaat yaparak borçlarını ödeme imkanı bulmaktadır.

Ankara’da Senetle Borç Para Veren Bölgeler

Nüfus yoğunluğu giderek artan ve geçim sıkıntısının bir fazlaca hissedildiği Ankara ilimizde borç para ile acil nakit gereksinimlerini gidermek isteyenler ilk olarak bankalara müracaat yaparak finansman problemlerine çözüm bulmalıdır. Bankalar ile içinde borç alacaklı ilişkisinde geçmişte problem yaşamayan, borcunu zamanında ödeyen kişiler kolaylıkla istedikleri meblağlarda kredi alabilmektedir. Kredi geçmiş sicili bozuk olan, kara listeye düşen bu yüzden 60 ay süresince şu demek oluyor ki 5 yıl süresince kredi alamayan kişiler ise acil para gereksinimlerini senetle kredi veren bölgelere müracaat yaparak gidermeye iş yapmaktadır. Akla ilk gelen alternatif para bulma şekillerinden olan senetle borç para bulmak için kesinlikle borç para veren bölgeler ile iletişime geçmeli ve dolandırılmamak için dikkatli olunmalıdır.

Ankara Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Yerler
Ankara Kredi Çekemeyenlere Senetle Para Veren Bölgeler

Para sıkıntınızı biran ilkin çözme olanağına haiz bu yerlerden yüksek faiz ödeyerek borç para alırken dikkat etmeli, aylık taksit miktarlarını belirlenirken uygulanacak faiz oranlarından daha azca bir halde etkilenmek için vadeyi kısa tutmalısınız. Aylık olarak senetler halinde alacağınız borç paranızın ödemelerini de kesinlikle zamanında günü geçmeden halletmeye çaba göstermelisiniz.

Kredi Çekemeyenlere Borç Para Veren Firmalar

Devletimizde BDDK ile anlaşmalı olarak borç para veren faktoring şirketleri mevcuttur. Bilhassa İstanbul’ da bu firmalar yoğunlukla mevcuttur ve yasal olarak bankalardan kredi çekemeyen kişilerin acil nakit gereksinimlerine hususi yüksek faiz oranları ile kredi şu demek oluyor ki borç para vermektedir. Bunu da senet karşılığında verirler. Devletimizde büyük şehirler içinde İzmir, İstanbul ve Ankara ‘ da bu şirketlere rastlamak mümkündür. Sizde kara listede iseniz, bankalardan 5 yıl süresince hiçbir firmadan kredi, borç para alamıyorsanız bu firmalar ile iletişime geçerek borç para alıp, acil ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.

Başkent Ankara’da Senetle Para İmkanı;

Ankara’ da elden senet düzenleyerek aylık taksitler halinde geri ödemeli olarak borç para bulabileceğiniz birçok şirket mevcuttur. Ankara merkez ve ilçelerinde zor durumda kalan kişiler için acil para veren bölgeler bilhassa kuyumcular ve borç veren şirketlerdir. Senetle altın alarak, alınan altını bozdurup paraya dönüştürerek acil para ihtiyacı karşılanabileceği benzer biçimde, borç para veren yerlerden de senet karşılığında para alınabilir. Ankara ilinde etkinlik gösteren birçok firmadan şirketinden para alarak borç para veren firmalara kargo üstünden alacakları çek yada faturaları vakit kaybı etmeden finanse edebilmekte mümkündür.

Bazı firmalar ise Ankara’da bankalar haricinde acil nakit gereksinimlerini karşılamak isteyenler için düşük faiz oranları ile gereksinim kredisi imkanı sunarken, bankalardan kredi alamayan, sicili bozuk olan kişilere de birçok şirket ve şirket Ankara ilinde senetle borç para vermektedir.

Ankara Faktöring Firmaları

 • Tabiat Faktoring; Bağdat Caddesi No: 361-4 Ostim / ANKARA
 • Önder Faktöring; Ufuk Universitesi Cad. Ambrosia Is Merkezi No: 18/36, Cukurambar – Cankaya – ANKARA
 • Başer Faktöring; Balgat, Ceyhun Atıf Kansu Cad. No:100 D:49, 06520 Çankaya/Ankara
 • Bayramoğlu Factoring; Aziziye Mahallesi, Cinnah Cad. No:43 D:13, 06690 Çankaya/Ankara
 • Önder Faktöring Ostim Şubesi; Uğur Mumcu Mahallesi, 1604. Sk (211. Sk.), 06370 Yenimahalle/Ankara

Paraya İhtiyacı Olanlara Ankara Toplumsal Yardımlaşma Kurumu Yardımı

Toplumsal Yardımlaşma kurumunca Başkent Ankara’da paraya gereksinim duyanlara para verilmektedir. Kuruluşun yapıtğı yardımlar şunlardır;

 • Toplumsal destek para yardımı,
 • Eğitim yardımı, (öğrenciler için)
 • Yol yardımı,
 • Sıhhat yardımları,
 • Barınma Yardımı,
 • Şehit ve gazi yardımları,
 • Afet yardımları
yardım-yapan-kuruluşlar
Paraya İhtiyacı Olanlara verilen yardımlar

Bu yardımlardan yararlanmak isterseniz, bazı evrakları hazırlamanız gerekmektedir. Bu evraklar şunlardır;

 • Müracaat Dilekçesi
 • Nüfus cüzdanı Önlü Arkalı Fotokopisi
 • Sevk Belgesi
 • Var ise Sıhhat Kurulu Raporu
 • Talebe iseniz, tahsil belgesi,
 • Sıhhat amaçlıysa alınan ilaçların rapor ve faturaları

Eğer talebe değilseniz, zelzele ve benzeri durumlar ve sıhhat sebebiyle de bir yardım başvurunuz yok ise, müessese bir defaya mahsus para yardımı yapmaktadır. Bu yardım için nüfus cüzdanınız, müracaat dilekçesi ile başvurmanız yeterlidir. Ankara merkezde ve ilçelerinde ikamet ediyorsanız,  İlçe Toplumsal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfına müracaatta bulunmalısınız.

Müracaat Adresi; Tanzimat Caddesi Varlık Mahallesi No:67  Varlık -Yenimahalle /ANKARA

Telefon Numarası; 306 66 85-86 İkinci Müracaat Numarası; 306 66 84

Ek olarak borç para veren kişilerle de irtibata geçebilirsiniz. Sadece bu kişilerin yasal olarak etkinlik gösterdiklerinden güvenli olmanız gerekmektedir.

Bankalardan herhangi bir nedenden dolayı gereksinim kredisi alamayan kişilere bilhassa de sicili bozuk olan yada kredi notu düşük, 18 yaşını doldurmadığı için kredi almaya hak kazanmayan, sigortalı olarak bir yerde iş görmeyen ve hiçbir gelir belgesine haiz olamayan ev hanımları başta olmak suretiyle tüm vatandaşlara hizmet veren borç para veren bölgeler ile iletişime geçmek isterseniz, gereksinim duyduğunuz miktarı, geri ödeme gücünüzü şu demek oluyor ki gelirinizi ve ne kadar süreli olarak alacağınızı duyuru vererek belirtebilir, firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir