Antalya Muratpaşa Senetle Borç Para Veren Yerler (2021)

Antalya ilimizde acil nakit paraya ihtiyacı olanlar, senetle kredi başvurusu yapabilirler. Antalya Merkez Işıklar da, Konyaaltı’nda yada Akseki, Aksu, Alanya, Demre, Döşemealtı, Elmalı, Finike, Gazipaşa, Gündoğmuş, İbradı, Kaş, Kemer, Kepez, Konyaaltı, Korkuteli, Kumluca, Manavgat, Muratpaşa, Serik ilçelerinde kuyumcular, ikrazat şirketleri, zenginler, iş adamları, bazı vakıflar, faktoringler, cep telefonu satışı meydana getiren firmalar ve bu tür kuruluşlardan bazıları senetle para ve kredi verirler.

Antalya’da Borç Para Veren Kimseler

Antalya ilimizin gezinsel bir bölge olması sebebiyle daha fazlaca dolar ve euro bazında senet karşılığın nakit imkanı sağlanır. Bilhassa turistler yardımıyla nakit akışının bolca olduğu semtlerde kredi kartıyla alışveriş yerine, euro ve dolar üstünden satışlar yapılmaktadır. Antalya’da ikamet eden zenginler, iş adamları ve yardım severler tarafınca da, nakit paraya gereksinim duyanlara senet karşılığı para verilir. Bunun için Alanya, Kemer, Kepez ilçelerinde yada Antalya merkezde bulunan kimselere başvurmak yeterlidir.

Antalya Senet Bozduran Faktoring Firmaları

Eğer elinizde vadesi gelmemiş bir çek yada senetiniz var ise, bu kuruluşlarda senet bozdurabilir ve Antalya’da senetle kredi imkanı sağlayabilirsiniz. Antalya’da ki faktoring firmaları şunlardır;

FİRMANIN ADI FİRMA ADRESİ TELEFON NUMARASI
Yaşar Factoring – Antalya Şubesi SEDİR MAH. GAZİ BULVARI NO : 120 / 1 – 2 07010 MURATPAŞA / ANTALYA, 07010 444 7 777
Tam Faktoring 676 Sok. No:85, 07010 Antalya 0850 200 9110
Önder Faktoring – Antalya Subesi Tahılpazarı Mahallesi, 07040 Muratpaşa/Antalya (0242) 241 04 63
Ulusal Faktoring Antalya Şube Kültür Mahallesi, Apartmanı No: /B, 75. Yıl Cd. No:28, 07090 Kepez/Antalya (0242) 290 20 60
Süzer Faktoring Adres: Fener Mahallesi, Metin Kasapoğlu Cad. Niyazi Gökhan İş Merkezi B Blok D:5, 07160 Muratpaşa/Antalya (0242) 312 05 55
Antalya Fiba Faktoring Adres: Fener Mahallesi, İsmet Gökşen Cad. Hitit İş Merkezi No:41 D:6, 07160 Muratpaşa/Antalya (0242) 317 13 04
Eko Faktoring Adres: Etiler Mahallesi, Evliya Çelebi Cad. Mirador İş Merkezi No:3 D:35, 07010 Muratpaşa (0242) 322 70 46
Şirinoğlu Factoring Elmalı Mahallesi, Kazım Özalp Cad. Seval İş Hanı No:112 D:6 Muratpaşa (0242) 243 17 30
Arena Faktoring Adres: Etiler Mahallesi, Evliya Çelebi Cad. Mirador İş Merkezi D:20, Muratpaşa/Antalya (0242) 312 06 12
Deniz Facroting Adres: Tuzcular Mahallesi, Valilik Cad./2. Sok. No:29 (0242) 244 62 19
Yapi Kredi Faktoring Adres: Kızıltoprak Mahallesi, Aspendos Bulvarı YKB Şubesi No:35, 07200 Muratpaşa 0242 312 75 39
Tek Faktoring Adres: Yüksek alan Mahallesi, Adnan Menderes Bulv. Sami Kaya İş Merkezi, 07310 Muratpaşa 0 242 311 01 12
TEB Faktoring Adres: Muratpaşa, Aspendos Bulvarı No:81, 07300 Muratpaşa (0242) 312 97 67
Sıkıntılı Faktoring Doğuyaka Mahallesi, Termesos Blv. No:30, 07300 Muratpaşa/Antalya

Bu farktoring şirketleri Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun yasal izni ile hizmetlerine devam ederler. Bu kuruluşlar elinde vadesi gelmemiş çek yada seneti bulunan faturaya dayalı olan alacakların ödenmesi hizmetlerini yürütür.

alanya-senetle-borç-para
Alanya Muratpaşa Kemer

Eğer elinizde ki senet herhangi bir faturaya bağlı olan alacak değilse, faktoring finans firmaları Antalya, Burdur, Mersin yada hangi ilimizde olursa olsun, bu alacağın ödenmesi için senetle kredi yada para vermezler.

Antalya’da borç para veriyorum diyen iş adamları ve zenginler hakkında data edinebilirsiniz.

Antalya’da Senetle Kredi Veren Kuyumcular

Antalya kuyumcular çarşısı yada Alanya, Side, Manavgat benzer biçimde ilçelerde hizmet veren bazı kuyumcular tarafınca kredi kartına taksitle altın satışı yapılmaktadır. Nakit paraya gereksinim duyan kişiler, birikim yapar benzer biçimde kredi kartlarına taksitle aldıkları, altın, yüzük, bilezik, takı seti, gram altın, cumhuriyet altını, minik altın benzer biçimde kıymetli malları istedikleri an, satın aldıkları Antalya’da bulunan kuyumcu da yada başka ilde ki bir kuyumcuda satarak nakit para elde edebilir. Kuyumcular ise kredi kartına taksitle altın satışı ticaretinde her ne kadar bankaya kredi kartı taksitlendirme yüzdesi ödeseler de, 1.000 TL. lik altını taksitli olarak 1.200 TL.ye sattıklarından dolayı zarar etmezler.

Antalya’da senetle para veren kuyumcular yada altın satışı meydana getiren sarrafların da olduğu bilinmektedir. Sadece kuyumcunun senet karşılığında satış yapabilmesi için, kişilerin güvenirliği, daha ilkin ki ticaretleri ve risk durumları ehemmiyet taşımaktadır.

Antalya Senetle Cep Telefonu Satışı Meydana getiren Firmalar ve Adresleri

Türkiye genelinde olduğu benzer biçimde, Antalya ilimizde de, senetle elden taksit meydana getiren cep telefonu ve beyaz eşya ürünleri satan firmalar mevcuttur. Arçelik, Profilo, Beko, Vestel benzer biçimde Türk beyaz eşya markalarının mağazalarında senetle elden satış yapılmaktadır. Gene bu firmalar senetle elden taksitle cep telefonu satışı da yaparlar.  Sadece firmaların senetle ürün satma durumları firmanın inisiyatifine bağlıdır. İstanbulBursaİzmir benzer biçimde illerimizde de senetle para temin edebileceğiniz bölgeler bulunmaktadır. Ek olarak senetle bozdurma cep telefonu da alabilirsiniz.

antalya senetle para veren yerler
antalya senetle para veren bölgeler
  • Antalya Arçelik Mağazası; Muratpaşa Mahallesi, Yildiz MAH. Kazim Karabekir, Cad.sait Ozgu Apt.no:90/1-2, adresinde,
  • Antalya Vestel Mağazası; Varlık Mahallesi, Yüzüncü Yıl Blv. No:71, Muratpaşa
  • Antalya Beko Mağazası; Muratpaşa Mahallesi, Yıldız Mah. Yıldız Cad. No: 2/C adresindedir.

Bu firmalar haricinde gene beyaz eşya ve evin tüm gereksinimleri için elektronik ve öteki ürünlerin satılmış olduğu EVKUR mağazalarından da, peşinatsız, kredi kartsız, senetle cep telefonu satın alabilirsiniz.

Antalya’da senetle cep telefonu satan EVKUR Firmaları;

  • EVKUR-1; Tahılpazarı Mah. Kazım Özalp Cad., No:70
  • EVKUR-2 Yeşilova, Aspendos Blv. No:2 D:No:176, 07050 Muratpaşa/Antalya

adresinde bulunmaktadır.

senetle-para-veren-faktoringler-muratpaşa
Antalya’da Borç Para İmkanı

Antalya Muratpaşa Acil Nakit Kredi Veren Bankalar

Aşağıda bulunan bankalar’dan Antalya Muratpaşa’da acil kredi başvurusu yaparak, kredi sicilinize gore bir kaç saat içinde yasal yollardan derhal nakit para imkanı sağlayabilirsiniz.

Vakıfbank Güllük şubesi; Kışla, Anafartalar Cd. No:14,  Muratpaşa

Kuveyttürk Şubesi; Kızıltoprak Mahallesi, Aspendos Blv. No:69, Muratpaşa/Antalya

Türkiye Iktisat Bankası; Balbey Mahallesi, Şht. Binbaşı Cengiz Toytunç Cd. No:29, Muratpaşa

Yapı ve Kredi Bankası; Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. Nuri Mancar Apt. No:42 D:1

Eğer bu bankalara başvurmak için kredi notunuz kafi değilse, Antalya’da kredi notu düşüklere kredi veren bankalar adlı yazımızda bulunan banka şubelerine ister internetten, ister Antalya’da bulunan şubelerinden müracaat yapabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir