Araç Muayene Randevu

Vasıta muayene tesisleri, gelen araçların muayene kontrolünün sağlandığı ya da aracın özelliklerinin tespiti şeklinde pek işlemlerin yapıldığı, her adımda o alan ile ilgili çalışan kişilerin bulunmuş olduğu vasıta muayenelerinin yapıldığı tesislerdir. Tüvtürk vasıta muayene tesisleri bu imkanları sizlere sunmaktadır. Vasıta muayene için gitmenden ilkin vasıta muayene buluşma işlemi ile buluşma almanız gerekmektedir. Buluşma işleminizi web üstünden yapmanıza imkanınız bulunmaktadır. Vasıta muayene işlemlerinin tertipli olarak yapılması gerekmektedir. Trafikte can ve mal kaybını önlemek hem de trafiğin tertipli bir halde akması için gereklidir. Ek olarak vasıta muayenesinin yapılmaması durumunda trafiğe çıkıldığında tespit edilirse cezai yaptırımlar uygulanır.

Trafik olağan işlemlerinizin yanında bu şekilde aksiliklerle karşılamamanız adına tertipli olarak muayenenizi yaptırmak hem maddi olarak sizi külfetten kurtarmış olur hem de işlerinizin aksamamasını engellemiş olmuş olursunuz. Bu sayede trafiğe çıktığınızda sıhhatli bir halde ulaşımınızı sağlayabilirsiniz. Bununla beraber trafikte bulunan araçlarında trafik akışını engelememiş olmuş olursunuz. Vasıta muayene buluşma alma işleminizi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üstünden sunulan bu imkanlar yardımıyla süratli ve kolay bir halde aracınız için buluşma alma işleminizi yapabilirsiniz. Buluşma bilgilerinize randevunuzu aldıktan sonrasında Tüvtürk resmi internet sayfası üstünden erişebilirsiniz. Vasıta mueyene buluşma işleminizi web üstünden gerçekleştirmek için lüzumlu bazı bilgilerin girilmesi gerekmektedir. Yazımızın devamında vasıta muayene buluşma alma işleminizi iyi mi gerçekleştireceğinizi nereden gerçekleştireceğinizin detaylı bilgilerine erişebilirsiniz.

Vasıta Muayene Buluşma Alma İşlemi Iyi mi Gerçekleştirilir ?

Tüvtürk resmi internet sayfası üstünden online olarak gerçekleştireceğiniz vasıta muayene buluşma alma işlemi için hiçbir şifreye ihityacınız vardır. İşleminizi gerçekleştirmek için öncelikli olarak yapmanız ihtiyaç duyulan aşağıda bulunan bağlantı linkine tıklamaktır. Oluşturulan sayfada ilk olarak muayene alınacak olan aracın plakası ve muayene yapılacak olan şehirin girilmesi gerekmektedir.

12765693_760622527372279_1132175664_o

Arkasından devam butonuna tıklayınız. Gelen sayfada aracınızın borcu olup olmadığı görüntülenir. Borcunuz var ise muayeneye ulaşmadan önce ödeme yapılması gerekmektedir. Bir sonraki sayfada vasıta türünüzü seçiniz. Sonrasında ane tür bir hizmet almak istediğinizi emareniz. Sizden muayene randevusu almak istediğiniz zamanı ve geçerlilik tarihini girmeniz istenir. Sonrasında istasyonunuzun yerini seçiniz. Hangi saatte buluşma almak istediğinizi emareniz. Son olarak adınızı, soyanızı, cep telefon numaranızı ve e-postanızı girmeniz kafi olacaktır. Onaylamak istediğiniz sistemi seçerek “Randevuyu Onayla” butonuna tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

12751880_760622570705608_1523248900_oBu şekilde randevunuzu tamamlamış olmuş olursunuz.

Online olarak Vasıta Muayene Buluşma Alma İşlemi İçin TIKLAYINIZ !

tıkla sorunu sor

Vasıta Muayene Buluşma İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir