Aynı Gün (İSİMSİZ) Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi ya da banka kartlarında isim ve kart bilgilerimiz yazar. Sadece anında kredi kartı basan ya da geçici kredi kartı veren bankaların kartları isimsiz olabilir. Bazı bankalar kati onaylı kredi kartı verdiklerini ya da kart başvurularını derhal onayladıklarını söylerler. Başvurunun kabul edilmesinden sonrasında kart basımı yapılır. Bunun bir nevi geçici kart olarak düşünebilirsiniz. Elinize ulaşan kartın üstünde isim yazmaması sizi korkutmasın. Kredi kartı müracaat tarihinden sonrasında 2 hafta içinde aslolan kartınız adresinize gönderilecektir. Ek olarak isim yazmayan banka kartları da mevcuttur. Ziraat Bankası genç kart üstünde isim informasyon bulunmaz. Akbank, Finansbank, Güvence şeklinde bankalar aslolan kartınız gelene kadar talep etmeniz durumunda isimsiz, geçici bir kredi kartı vermektedir. Aynı gün onaylı isimsiz kredi kartı veren bankaları sizler için araştırdık.

Anında Kredi Kartı Basan Bankalar

Kredi kartlarını çoğumuz kullanıyoruz. Sadece kart başvurusu yapmak, hakkınızda araştırma yapılmasını beklemek zor olabiliyor. Bazı bankalar ise anında kredi kartı verecekleri iddiasında bulunuyorlar. Bakalım bu iddia ne kadar doğru? Anında kredi kartı veren banka var mı? Hangi bankaya kredi kartı başvurusu yapmış olursanız yapıl ilk dikkat edeceği şey kredi notunuz olacaktır. Eğer kredi notunuz 1300′ ün aldıysa bankalar tarafınca başvurunuz reddedilebilir. Kafi kredi notuna haiz müşterilerin ise aynı gün içinde kredi kartı almaları mümkün olmaktadır. Bir çok banka başvuruların incelenmesi için belirli bir süre tahsis etmiştir. Başvuruda bulunan müşterinin sicili ile ilgili detaylı bir araştırma yapılmaktadır. İnceleme sonucu sicilinde herhangi bir sorun olmayan, daha evvelki ödemelerini muntazam yapmış ve kredi notu yüksek olan müşterinin kart başvurusu derhal kabul edilecektir. Hemen sonra belirlenen adrese kredi kartı gönderilecektir. Kart limiti ise kişinin gelir durumuna nazaran değişecektir. Yüksek limitli kredi kartı veren bankaları inceleyebilir, kart başvurunuzu bu bankalara yapabilirsiniz.

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu tarafınca meydana getirilen düzenlemeler ile kart başvurularında daha kırılgan bir araştırma yapılmaktadır. Bazı bankalar kısa bildiri yöntemi ile kart başvurusunda bulunan müşterilerinin gelir durumlarını dikkate almazlar. Neredeyse 5 dakika sonrasında müracaat sonuçlanacak, banka tarafınıza bir kısa bildiri yollayacaktır. Bu mesajın arkasından kartın basılarak size gönderilmesi aynı gün içinde mümkün olmayacaktır. Şu sebeple kartlar müşterilere kurye tarafınca gönderilmektedir.

anında-kredi-kartı-basan-bankalar
Anında kredi kartı basan bankalar

Geçici Kredi Kartı Veren Bankalar

Anında kredi kartı aslen geçici kart olarak tabir edilmektedir. Şu sebeple isimsiz kartlar aslolan kart basılana kadar müşterilere gönderilmektedir. Her banka geçici kart veriyor demek doğru olmayacaktır. Finansbank‘ ın, İş Bankası’ nın, Halkbank’ ın isimsiz kredi kartı verdiğini söyleyebiliriz. Kredi kartı aktivasyonunun sağlanabilmesi için geçici olarak isimsiz kartlar basılmaktadır. Bu kartların öteki kredi ya da banka kartlarından tek farkları üstünde hamillerinin isimlerinin yazmamasıdır. Adınıza açılmış olan hesap ile kart üstünde esasen mevcut olarak bulunan kart numarası banka görevlileri tarafınca eşleştirilecek ve anlık olarak kullanıma açılacaktır.

Müşteriler bu şekilde bir durumla karşılaştıklarında kartın üstünde bir isim arayışına girebilir ya da bunun güvenlik amaçlı alınmış bir tedbir bulunduğunu düşünebilirler. Bu anlamda ürkü yapmayın. Aslolan kartınız adresinize teslim edilene kadar yapacağınız alışverişlerde bu kartı kullanabilirsiniz. Aslolan kartınız ise 10 ila 15 gün içinde adresinize teslim edilecektir ve bu kartın üstünde isim bilginiz yer alacaktır. Banka şubesine kart başvurusunda bulunduktan sonrasında hemen hemen şubeden ayrılmadan isimsiz ve geçici kredi kartı almak istediğinizi söyleyiniz. Gişe görevlileri tarafınca verilen kartınızı alabilir ve derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kati Onaylı Kredi Kartı !

Kredi kartı başvurusunda bulunmanın pek fazlaca yolu vardır. SMS aracılığı ile, telefondan ya da banka şubelerine giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Sadece banka şubelerine gitmeniz durumunda başvurunuz detaylı olarak incelenir. Ek olarak bankaya gelir belgesi de sunmanız gerekebilir. Sadece sms aracılığı ile meydana getirilen başvuruların daha acele neticelendirildiğini söylemek mümkündür. Şu sebeple bankaya herhangi bir evrak sunmanıza gerek kalmayacaktır. Mesela İNG Bank, 5 dakikada kredi kartı sloganı ile müşterilerine kredi kartı ürünü sunmaktadır. Doğal olarak kart talebinizin anında onaylanabilmesi için kredi notunuzun yüksek olması gerekiyor. Akbank, İş Bankası, Denizbank, Güvence ve İNG Bank’ ın kredi kartlarına derhal müracaat yapabilir ve findeks‘ iniz yüksekse anında onay alabilirsiniz. Kredi çekemeyenler kredi kartından nakit ön ödeme çekerek acil finansman gereksinimlerini da karşılayabilirler.

Aynı günde kredi kartı alabileceğiniz bankalar aşağıdaki gibidir. Bu bankalardan alacağınız kredi kartlarının üzerlerinde isim bilginiz yer almayacaktır.

İş Bankası Maximum Card

İş Bankası kredi kartı taleplerini en süratli cevaplayan bankalardan biri olarak bilinmektedir. Kredi kartı ürünü olan maximum ‘ u tüm anlaşmalı mağazalarda kullanabilirsiniz. Başvuruların süratli neticelenmesi için sms ya da web üstünden kart başvurusu yapmak gerekmektedir. Kart ile maxipuan kazanarak parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kart yurt içi ve yurt haricinde geçerlidir. Bankamatiklerden para çekme ve para yatırma işlemi yapabilir, ek olarak nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Ek olarak 12 aya varan vadeler ile taksitli nakit ön ödeme da kullanabilirsiniz. MAXIMUM boşluk T.C. kimlik no yazarak 4402′ ye göndererek kolayca kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

işbankası-maximum-card
Maximum card

Kredi kartınıza anlaşmalı olduğunuz dernek ya da vakıflara ilişkin logo basımı da yaptırabilirsiniz. İnternet üstünden müracaat yapmak için ilgili bölümlere detayları girmeniz gerekiyor. Kart limitinin banka tarafınca doğru belirlenebilmesi adına geliriniz ile ilgili doğru bir hesaplama yapmanız gerekiyor. Banka boş olan alanları doldurduktan sonrasında müracaat tamamlanınca aranmak isterim ya da hızlandırmak için ek detayları dolduracağım seçeneklerinden bir tanesini seçmenizi istiyor. Bu iki seçenekten bir tanesini seçmeniz durumunda başvurunuz banka tarafınca incelenerek 5 dakika içinde onaylanabiliyor. Kişisel veriler bu sistemde otomatikman değerlendiriliyor. Hızlı kredi kart başvurusu yapabilir ve 5 dakika içinde başvurunuz onaylanarak üstünde isim olmamak kaydı ile bir kredi kartına haiz olabilirsiniz. Kartın faiz oranı %2, 25′ tir.

İNG Bank Bonus Anında Kart

Müşterilerinin kredi ve kredi kartı taleplerini en süratli cevaplayan banka İNG Bank’ tır. Düşük limitli kredilerin yanı sıra isimsiz kredi kartı ürünü de bulunmaktadır. Bu amaçla kredi kartınıza ek kart çıkarılabilir. Ya da kısa sürede yeni bir kredi kartının sahibi olabilirsiniz. Anında kart hizmeti Bonus Card ve Ek Kart başvurularında geçerli olmaktadır. Banka tarafınca verilen bilgiye nazaran müşterilerin talepleri kabul edildikten sonrasında verilecek olan kredi kartının üstünde herhangi bir isim bilgisi bulunmayacaktır. Ek olarak kart başvurusu onaylandıktan sonrasında isminizin yazılı olduğu bir kredi kartı da talep ediyorsanız, telefon bankacılığı aracı ile kart talebinde bulunabilirsiniz. Kartın basımı için sizden 5 TL talep edilecektir. 

Öteki bankaların yanı sıra İNG Bank’ tan kredi kartı onayı acele almak adına sms ya da web bankacılığı kullanmanıza gerek kalmamıştır. Size en yakın banka şubelerinden kart talebinde bulunabilirsiniz. 5 dakika içinde kartınız hazır olacaktır. Kart başvurusunda bulunmak için T.C. kimlik belgesi haricinde herhangi bir evrak talep edilmemektedir. Ek olarak ticari kredi kartları da isimsiz olabilmektedir. Ticari kredi kartı limitinin iyi mi belirlendiği hakkında informasyon almak için bağlantıya tıklayabilir, işletme sahiplerine verilen kartlar hakkında informasyon alabilirsiniz.

ing-anında-kredi-kartı
İNG anında kredi kartı

Finansbank Card Finans

Finansbank’ ın kredi kartı ürünü olan Card Finans ile anlaşmalı olunan tüm mağazalarda alışveriş yapabilirsiniz. Kart başvurusu en süratli sonuçlanan bankalardan bir tanesidir. Kart müşterilere taksitle alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Ek olarak yapacağınız alışverişler ile para puan kazanabilir ve parasız alışveriş yapabilirsiniz. Ek olarak banka müşterilerinin acil finansman ihtiyaçlarının karşılanması adına nakit ön ödeme ya da taksitli ön ödeme imkanı sunmaktadır. Ek olarak satmaca ödeme talimatı vererek ödemelerinizi otomatik gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlem için ise herhangi bir ücret ödemezsiniz. Ek olarak mevcud puanlarınız ile tayyare bileti dahi alabilirsiniz.

Banka şubelerden, web üstünden ya da sms bankacılığı yolu ile kart başvurularını kabul etmektedir. Kartın alışveriş faiz oranı %2, 25‘ tir. İnternet üstünden müracaat durumunuzu sorgulayabilir ya da kart başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası, Akbank, Halkbank, Yapı Kredi, Vakıfbank şeklinde pek fazlaca banka kredi kartı başvurularını gelişen teknoloji yardımıyla artık daha acele cevaplandırmaktadır. Bu anlamda kredi kartı ya da banka kartı başvurularınızı yaptıktan sonrasında tarafınıza isimsiz kart verilmesini talep edebilirsiniz. Bu kartlar yardımıyla derhal alışveriş yapabilir ya da öteki işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer isminde bir kart talep ediyorsanız, bankaya kart tutarı ödemeniz gerekebilir. Kart almak istediğiniz bankaya karar verdikten sonrasında müracaat esnasında isimsiz kart almak için bir talepte bulunabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir