Az Sermayeli Çok Kazançlı İş Fikirleri

Her insanın oldukca fazla olmasa da en azından birazcık da olsa birikmişi vardır.Kişilerde bu azca olan birikimlerini yatırıma dönüştürmeyi isterler. Günümüzde yüksek ana para ile yatırımları mevcut fakat öteki azca sermayeli kişilerinde azca olan sermayesini yatırıma dönüştürmek de önemlidir. Peki azca parayla yapılabilecek yüksek karlı yatırımlar nedir ? birçok insanoğlunun sorusu bu değil midirzaten ? işte bu yüzden bu probleminin yanıtını aramaya ne dersiniz ?

Az parayla yapılabilecek yüksek karlı yatırımlar ;

Paintball Sahası

Hakkaten son yıllarda büyük ilgi gören paintball kişilere büyük bir kazanç kapısı olmuş durumda.5 ila 10 bin lira bir ana para ile bu karlı işe başlayabilirsiniz.Yapmanız ihtiyaç duyulan bir yer kiralayıp birazda reklam yapmak olabilir.Sonrasında ise küçük sermayenizi büyük bir kazanca dönüştürebilirsiniz.

Halı Saha

Çocuğundan yaşlısına ülkemizin büyük bir kısmı futbola büyük bir ilgi duyuyor.Sizde halı saha kiralayarak bu yatırıma başlayabilirsiniz. İş’e halı saha kiralayarak başlayabilirsiniz.Cadde üstünde olması iyi bir reklam olabilir sizin adınıza.Üzerine büfede katabilirseniz sizin yararınıza olabilir.Ek olarak halısahada krampon kiralamada olacağından küçük miktar kazancınızı artırabilirsiniz.

Mısır Makinası

Mısır’ında çiğköfte,döner vb işler benzer biçimde bayilikleri bulunur küçük bir miktar para ödeyerek sizde bu işe başlayabilirsiniz.Vatanımızda hakikaten mısır’a ilgi büyük ve emin olun iyi paralar kazanabilirsiniz.Ve yapacağınız iş ise bir tek mısır’ı pişirip satmak olacaktır.

Ek olarak bayilik size mısır otomobilini da yanında verecektir.

Çiğköfte Dükkanı

Azca ana para ile yatırım yapabileceğiniz bir başka işlerden biride çiğköfte’dir.Bayilik alarak kazancınızı artırabilirsiniz.Örnek olarak5 ila 10 bin lira aralığında bile bayilik bulabilirsiniz.Size dönüş marjı iyi olacaktır.Fakat birazcık daha çok birikimim var diyorsanız daha büyük markalara mesela;O ses benzer biçimde markanın bayiliği birazcık daha çok ana para gerektirebilir fakat kazancınız daha yüksek olacaktır.

Emlak Danışmanlığı

Son yıllarda emlak sektöründe yaşanmış olan artış ve ülkenin yapılanması kentsel dönüşümle beraber dahada devam edeceğe benziyor.Franchise şube açarak düşük maliyetle iyi kar marjıyla çalışmanız ihtimaller içinde bir durum.Kim bilir bu işin en oldukca tercih edilmeside düşük maliyetli ve yüksek kazançlı olması öngörülebilir.Ortalama 10 bin liradan 30 bin liraya kadar ana para ile başlanabilir bir yatırım işidir.

Yukarıda bahsettiğimiz işler az parayla yapılabilecek yüksek karlı yatırımlar ile ilgili bazı örneklerdir.İçlerinden birini seçerek sizde kendi işinizin sahibi olabilir azca ana para ile yatırıma başlayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Uzak Durulması Gereken 8 Korkunç Yatırım Fikri başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir