BAĞ-KUR NO SORGULAMA

BAĞ-KUR no sorgulama ile BAĞ-KUR priminizin yatıp yatmadığını, yatıyorsa ne kadar ücretle yattığını, BAĞ-KURpriminizin ne süre yatmaya başladığını, ne süre BAĞ-KUR emeklisi olabileceğinizi, olduğunuzda ne kadar maaş alacağınızı öğrenebilirsiniz.

BAĞ KUR no sorgulama işlemini ve buna benzer daha birçok mühim ve lüzumlu işlemi daha evvelde iki resmi site üstünden yapmak mümkündü. Sadece E-SGM resmi web sitesinin kapatılması ile şifresiz gerçekleştirebildiğiniz web sitesi yerine artık E-Devlet üstünden E-Devlet şifresiyle daha güvenli bir halde sorgulama işlemlerinizi yapabilirsiniz. Devlet biz vatandaşlar için bu uygulamayı kolay hale getirdi. Biz size BAĞ-KUR no sorgulamayı iyi mi yapacağınızı detaylı bir halde anlatacağız.

E-Devlet Üstünden Gizyazı İle BAĞ-KUR No Sorgulama İşlemi Iyi mi Yapılır?

E-Devlet sistemi üstünden şifreli olarak yapılabilen BAĞ-KUR no sorgulama işlemi için E-devlet şifresi gereklidir. Eğer E-Devlet şifresine haiz değilseniz size en yakın bir merkez PTT şubesine nüfus cüzdanınız ile beraber giderek E-Devlet şifresi alma başvurusu yapmış olup, 2 TL işlem tutarı ödedikten sonrasında E-Devlet şifrenizi size hususi kapalı bir zarf içinde teslim alabilirsiniz. Bu gizyazı ile size yazımızın sonunda vermiş olduğumuz web adresine tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan sayfada bulunan “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıklayınız. “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine tıkladıktan sonrasında kimlik doğrulama işleminiz için T.C. kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi lüzumlu alanlara doğru ve eksiksiz bir halde yazdıktan sonrasında “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız. “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıkladığınızda oluşturulan sayfadan bağ kur numaranızı öğrenmiş olacaksınız. İşleminiz başarı göstermiş bir halde gerçekleşmiş olacaktır.

E-Devlet Şifresi İle BAĞ-KUR No Sorgulama İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

BAĞ-KUR NO SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir