BAĞKUR MAAŞ SORGULAMA

Değişen teknolojinin gelişmesi ile beraber birçok işlemimizi web üstünden kolay bir halde yapabilmekteyiz. Bunun sonucu olarak zamandan da büyük bir tutum sağlanmaktadır. Ek olarak tüm bunların yanında kurumlarda bu işlem için oluşan kalabalığa da umar olmuş ve dolayısı ile işlerin daha verimli bir halde yürümesine sebebiyet vermiştir.

BAĞKUR maaş sorgulama işlemi de web üstünden yapılabilen işlemler arasındadır. BAĞ-KUR maaş sorgulama işlemi şifreli olarak E-Devlet sitesi üstünden yapılmaktadır. Bu yazımızda şifreli BAĞ KUR maaş sorgulama işlemi iyi mi yapılır bu mevzuyu anlatacağız. Sadece daha önceleri bu işlem bununla birlikte E-SGM sitesi üstünden şifresiz olarak yapılabilmekteydi sadece bu sitenin bazı bilgilendirmelerinde hata ihtimaller içinde sebebiyle insanoğlu bu siteyi tercih etmemeye başlamışlardır. Siteye giriş yapılmamasından dolayı Toplumsal Güvenlik Kurumu’ da bu sistemin sınırsız olarak kapatılmasına karar vermiştir.

E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Maaş Sorgulama İşlemi

E-Devlet şifresi ile BAĞKUR maaş sorgulama işlemini yapabilmeniz için E-Devlet şifresine ihtiyacınız vardır. Eğer E-Devlet şifresine haiz değil iseniz PTT şubesine kimliğiniz ile beraber başvurarak 2 TL ücret ödeyerek E-Devlet şifresine haiz olabilirsiniz. E-Devlet şifresini temin ettikten sonrasında yazının sonunda vermiş olduğumuz bağlantıya tıklamanız gerekmektedir. Sonrasında açılacak olan yeni sayfada Kimliğimi Şimdi Doğrula seçeneğine tıklamanız gerekmektedir. Oluşturulan sayfada ilk olarak T.C kimlik numaranızı sonrasında da almış olduğunuz E-Devlet şifrenizi giriniz. Son olarak da Sisteme Giriş Yap butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayabilirsiniz. Tüm bu adımlardan sonrasında sisteme girişinizi sağladıktan sonrasında BAĞKUR maaş sorgulamanız ile ilgili detaylı bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

E-Devlet Şifresi İle BAĞKUR Maaş Sorgulama İşlemi İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

BAĞKUR MAAŞ SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir