Banka şubeleri sorgulama

Inanırım banka şubeleri sorgulama işlemini bir çok banka hesabı bulunan yurttaş yapmıştır. Devletimizde finans işlerinin yürütülmüş olduğu bankalarla ilgili tüm işlemler Türkiye Bankalar Birliği tarafınca gerçekleştirilmektedir. Finans sektörünün etkinliği ve verimi arttırılarak internasyonal güce ve büyüklüğe ulaşmasına öncülük etme göreviyle kurluna BBDK tarafınca konulmuş olan kurallar çerçevesinde Türkiye Bankalar Birliği hizmet vermektedir. Devletimizde yer edinen tüm bankalarla ilgili merak ettiklerinize bu platformdan ulaşabilmeniz mümkün.

Türkiye Bankalar Birliği tarafınca sunulan banka şubeleri sorgulama hizmeti yardımıyla istediğiniz bankanın şubesini sorgulayabilirsiniz. Aradığınız bankaların şubelerini, yönetici bilgilerini birazdan paylaşacağımız sayfadan öğrenebilirsiniz. Banka şubeleri sorgulamasını doğru bir halde gerçekleştirmek istiyorsanız karşınıza çıkan ekranda yer edinen tüm detayları doğru ve eksiksiz olarak doldurunuz. Sorgulama sayfasından Türkiye’nin tüm il ve ilçelerinde yer edinen banka şubelerinin telefon, adres, açılış zamanı, web adresi ve faks şeklinde tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bankalarla ilgili herhangi bir şikayetinizin olması durumunda şikayetlerinizi de ilgili sayfadan bildirebilirsiniz. Bireysel müşteriler ile birliğe üye olan bankalar arasındaki anlaşmazlıkları incelemek ve uzlaşı sağlamak için Bireysel Alan kişi Yargıcı Heyeti kurulmuştur. Bu heyete müracaat yaparak bireysel bankacılık işlemlerinizle ilgili şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Şube sorgulama işlemleriniz için: Türkiye Bankalar Birliği sitesine girerek gerçekleştirebilirsiniz. Karşınıza çıkan sayfadan ilk olarak tarih seçiniz ve sonrasında listele butonuna basınız. Listeledikten sonrasında şubeler detaylı bir halde karşınıza çıkacaktır. İstediğiniz banka şubesinin bilgilerine bu ekrandan ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir