Bayanlara Özel Kredi Kartı Veren Bankalar 2021 (En Puanlısından)

Bayanların en sevilmiş olduğu fiil alışveriş yapmaktır. Doğal olarak alışveriş için de nakiti olmayanlar kredi kartına gerekseme duymaktadır. Ev hanımlarına, işi olmayan ve çalışmayan banklara kredi kartı veren pek oldukca banka bulunmaktadır. TEB, HSBC şeklinde bankalardan kredi kartı alabilirsiniz.

Ev hanımlarının, çalışan bayanların yada iş sahibi olmayanların kredi kartı almaları günden güne zorlaşıyor. Bankaların son dönemde kredi kartı borçluları sebebiyle yaşadıkları problemlere binaen, artık gelir belgesiz yada maaş bordrosuz kredi kartı almak oldukça zor. Buna karşın bankalar kara listede olmayan, sicili temiz olan ev hanımlarına, bayanlara gene kredi kartı vermeye devam etmektedirler. Bu içeriğimiz de Türkiye’de en oldukca kullanılan kredi kartları ve Bayanlara Hususi Kredi Kartı Veren Bankaları listeledik.

Akbank Bayanlara Hususi Kredi Kartları

Axess özelliği bulunan Bayanlara hususi Free adlı kredi kartı veren Akbank, en oldukca tercih edilen bankalar içinde yer verilmiştir. Üstelik bu kartın en büyük özelliği kart aidatı bulunmamasıdır. Bayanların aylık gelirlerine ve ödeme güçlerine nazaran limitler belirlenmekte olup, alışveriş sitelerinin hepsinde, alışveriş merkez’lerde ki büyük mağazalarda taksit imkanı yapılabilmektedir.

bayanlara özel akbank kredi kartı
bayanlara hususi akbank kredi kartı
 • Akbank Free ile otomatik ödeme talimatı,
 • Tertipli havale ve eft talimatı,
 • Alışveriş sonrasında taksit erteleme olanağı,
 • SMS ile harcama bilgilendirme servisi,
 • Bayanlara hususi nakit çekim limitleri,
 • Cash-para programına katılım sağlamaktadır.​

Bayanlara Hususi Akbank Kart Free Başvurusu yapmak için tıklayınız.

Türkiye Iktisat Bankası Bayanlara Hususi She Kredi Kartı Veriyor

Teb tarafınca bir tek bayanlar için tasarlanan She Kart, ev hanımlarının market, kozmetik, giyim şeklinde sıkça kullandıkları avmlerinden taksit olanağı sunmaktadır. Üstelik bu tür avmlerinde taksit olanağına ilaveten ekstradan bonus puan kazanmanızı sağlar. TEB She Kart Bonus kart özelliği taşıdığından, bonus kredi kartının geçmiş olduğu her avmsinde kullanılabilmektedir.

 • 100 liranın üstünde kozmetik ve giyim alışverişine %5 bonus,
 • Cilt bakım, masaj ve kuaför hizmetlerinde 3 taksit fırsatı,
 • Sıhhat harcamalarına komisyon almadan 3 taksit,
 • Bayanların gerekseme işitebileceği asistan, çekici, camcı, çilingir şeklinde acil gereksinimlerine da çözüm sunan She Kart,
 • 0850 2000666 nolu numarayı aradığınızda imdadınıza yetişiyor..

Türkiye Iktisat Bankasının ev hanımlarına kredi kartı için tıklayın. 2021 senesinde da She kartın avantajlarından yararlanın.

she-card
TEB’in bayanlara hususi hazırladığı kredi kartı ürünü olan SHE card

Şekerbank Hanım Esnafa Hususi Kredi Kartı; Banka bilhassa de iş hayatında başarıya ulaşmış olan girişimci esnaf bayanlara hususi bir kart hazırladı ve kadın esnafın mal yada hizmet alımlarına kullanabilmesi için hususi limitler tasarladı. Şekerbank Bayanlara hususi verdiği bu kart, ticari kredi kartı özelliği taşımaktadır.

INGBank Bonus Veriyor; Ev hanımlarına ve bayanlara INGBank tarafınca gelirleri oranında ING Bonus Card verilmektedir. Üstelik bu kartın Premium, Platin ve Plus seçenekleri de mevcut olup, aylık harcama limitlerine nazaran istenilen seçenek tercih edilebilir.

İş Bankası Maximum; Bonus ve World karta ilaveten en oldukca tercih edilen Maximum kart, bayanların en oldukca kullandıkları kartlardan biridir. Besin alışverişinden, giyime, eğlence merkezlerinden dinlence fırsatlarına kadar birçok firmada ve bilhassa online alışverişlerde taksit elde eden Maximum, Makro, Tema, İş’te Üniversiteli paketleri ile sizleri bekliyor.

Bir büyük derki, hanım kredi kartının en kalitelisi, pembe cüzdanda en hoş duran renk değil, her yerde taksit meydana getiren ve aidatı olmayandır. Dinlemek lazım 😉

Bayanlara Hususi Kredi Kartları Sıralaması

 • Halk Bankası Paraf Kart,
 • Denizbank Ev Hanımlarına Bonus Kart,
 • Ziraat Bankası Bayanlara Hususi Maximum,
 • Odeabank Bank’O Card Axess,
 • Qnb Finansbank Bayanlara Hususi Card Finans,
 • Vakıflar Bankası Adrese Teslim Wold Kart,

Esnafkredi.net olarak tavsiyemiz bu kartlardan birini tercih ederken kart ve işlem tutarı olup olmadığına, nakit ön ödeme ve gecikme faiz oranlarına dikkat etmeniz yönündedir. Kredi kartları senelik 30 ile 100 TL. içinde bir kart tutarı alsalar da, bu ücret hiçbir bayanın kozmetik alışverişinden daha kıymetli değildir 🙂

Ev hanımlarına kredi veren bankalar adlı yazımızda da, eşinizden habersiz kredi çekerek, parfüm, giyim, tuhafiye harcamaları yapabilmeniz için anında nakit veren bankaları listeledik.

Bayanlar bankalara gelir belgesi sunamayan kişiler olduklarından dolayı kredi almaları oldukça zor olmaktadır. Bu sebeple kredi çekmek isteyen bayanların banka şubelerine kefil ya da güvence vb. sunmaları gerekmektedir. Ek olarak kredi kartı almak isteyen bayanlar için eşleri ek kart çıkartabilir. Bu kredi kartlarının senelik aidatları bulunsa da bazı kartlar aidatsız olmaktadır. Ek olarak kullanılacak olan limit de aslına bakarsanız eşler tarafınca belirlenecektir.

İyi harcamalar sayın bayanlar.. (Eşlerinize bu siteden bahsetmeyin)

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir