Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar 2021

Yeni evlenecek çiftlere ya da beyaz eşya alacakları müjde! Bankalar uygun faiz oranları ile mobilya ve beyaz eşya kredisi veriyor. Akbank şeklinde bankaların yanı sıra Koç Finans şirketi de beyaz eşya alımları için finansman sağlıyor. Bankalar tarafınca verilen beyaz eşya kredisi kampanyalarını, faiz oranlarını ve öteki bilgileri içeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Evlenmek isteyen evinde eşyalarını yenilemek amacıyla sunulan beyaz eşya kredileri bankalar tarafınca gerekseme kredisi kapsamında tüketicilerin hizmetine sunulmaktadır. Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar ve anlaşmalı mağazalardan faturalı eşya kredisi iyi mi alınır, müracaat şartları nedir detaylar haberimizde..

Ev Eşyası Kredisi

Evlenmek isteyen ve evini yenilemek isteyenlerin alacakları mutfak malzemeleri, beyaz eşya, tv, mobilya alımları için bankalar tarafınca sağlanan hususi gerekseme kredisi olarak ev eşyası kredisi verilmektedir. Bankalar tarafınca düğün öncesinde finansman desteği bulmaya gayret gösteren gençlere evlilik kredisinin yanında bir de evlerini istedikleri şeklinde eşyalarını alabilmeleri için beyaz  eşya kredisi verilmektedir. Beyaz eşya kapsamına giren, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, ankastre set üstü ocak, davlumbaz, fırın, buzdolabı, tv, ütü, elektrik süpürgesi şeklinde beyaz eşya alımlarını faturalandırıp, beyaz eşya kredisi veren bankalardan kredilendirebilmek mümkündür. Daha uygun faizlerde uygun ödeme koşulları ile verilen beyaz eşya kredilerini alarak sizde evinizin gereksinim duyan beyaz eşyalarınızı alabilirsiniz.

ev-eyşası-kredisi
Ev eşyası kredisi

Faturalı Alışveriş Kredisi

Bankalardan beyaz eşya kredisi alabilmek için beyaz eşyalarınızı aldığınız firmanın banka ile anlaşmalı olması gereklidir. Banka ile anlaşmalı firmalardan yapılacak olan beyaz eşya alımlarının faturalarını beyaz eşya kredisi veren bankaya göstererek bu krediden doğrusu faturalı alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Bilgisayar, cep telefonu, beyaz eşya alımlarınızda satmaca alıp, bankaya götürerek, bankanın anlaşmalı olduğu firmadan alışveriş yapmak şartı ile faturalı alışveriş kredisinden yararlanabilirsiniz. Bu mevzuda size İşbankası destek olacaktır.

İşbankası Faturalı Alışveriş Kredisi

İş bankası faturalı alışveriş kredisi kullandıran bankalar arasındadır. İşbankasından Faturalı alışveriş kredisi almak isteyenlerden istenen belgeler ise; bankaya ilk olarak müracaat formu doldurmak gereklidir. Müracaat formunun yanından kişinin nüfus cüzdanı yada sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi ile çalışanlardan gelir durumlarını gösterir belge  ile alışveriş tutarını belgeleyen faturayı ibraz ederek İşbankasından bu kredi ürününden yararlanabilirsiniz.​​

Fıbabanka Beyaz Eşya Alışveriş kredisi

Fıbabanka da eğitim, evlilik, bilgisayar, mobilya, beyaz eşya şeklinde alışverişler için duyulan nakit gereksinimleri için 48 ay vadeli olarak uygun ödeme koşulları ile 30 bin liraya kadar gerekseme kredisi vermektedir.

Teknosa ING Bank

Tüm teknosa mağazalarından kullanılacak olan kredi tutarı kadar beyaz eşya alımı gerçekleştiren tüketiciler  500 TL’den 15 bin liraya kadar 48 aya varan vade seçenekleri ile masrafsız kesintisiz, anında Teknokredi hizmete sunan ING bankası teknosa.com üstünden yapacakları kredi başvuruları ile beyaz eşya kredisi alabilirler. Yalnız yapılacak kredi başvurusu kredi tutarının altında olmamalıdır. 750 TL ve 15 bin lira içinde teknosa.com üstünden kredi başvurusu yaparak kredilerini en yakın ING şubesinden nüfus cüzdanı ve gelir belgesi ile kullanabilirler.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar
Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Evlilik öncesinde çeyizinizi Teknosa’dan alın, ING bankasına faturanız ile müracaat yaparak beyaz eşya kredisi kullanın.

Odeabank Vatan Bilgisayardan Telefon Iyi mi Alınır?

Aynı bunun şeklinde Odeabank ile anlaşmalı olan Vatan bilgisayardan da 36 ay vadeli olarak beyaz eşya alımları bilhassa de telefon alımları gerçekleştirilebilmektedir.

Odeabank kredisi ile Vatan bilgisayar mağazasından 36 ay taksitle cep telefon almak isteyenler; Vatan Bilgisayar’dan almak istediğiniz cep telefonunu belirledikten sonrasında VATAN () TC Kimlik numarası () Cep telefonu tutarını yazarak 8444‘ e SMS göndererek geri dönüş yapıldıktan sonrasında taksit seçenekleri ve ödeme koşullarını belirledikten sonrasında, Odeabank şubesine giderek kredi için istenen kimlik belgesi, gelir belgesi şeklinde belgeleri ve lüzumlu evrakları imzaladıktan sonrasında kimlik ile Vatan Bilgisayar mağazalarına giderek beğendiğiniz telefonu alabilirler.

Denizbank Mediamarkt’tan Web’de Kredi

Denizbank bireysel krediye başvurmak için T.C. Kimlik numarası ve cep telefonu numaranızı girip, Mediamarkt.com.tr de satın aldığınız ürünleri herhangi bir kredi yada kredi kartıyla ödemesini yaptıktan sonrasında satın alma işlemi sonunda faturanızı alarak, 7 gün içinde Denizbank şubelerine giderek kredinizi derhal kullanabilirsiniz.

Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar
Beyaz Eşya Kredisi Veren Bankalar

Kredinizi kullanıp yaptığınız beyaz eşya alışverişinizi 36 aya kadar taksitlendirebilirsiniz. 36ay vadeli olarak sunulan kredinizin mediamarkt.com.tr den yaptığınız harcama kadar kredi kartınıza eft yapılacak, kalan kısmı da hesabınıza yatırılacaktır.

Aktifbank Taksitli Alışveriş Kredisi

Aktifbank beyaz eşya kredisi veren bankalar içinde yer almıştır. Üst kredisi limiti 30 bin TL’ dir. 36 ay ay vadeler ile kredi kullanabilirsiniz. TAKSİT boşluk T.C. kimlik numaranızı 3050′ ye gönderebilirsiniz. Banka tarafınca onay mesajı gönderilecektir. Müracaat numarası ile beraber ürünü satın alacağınız bayiye gitmeniz gerekiyor. Eğer talep pozitif sonuçlanırsa kredi sözleşmesini imzalayarak, satın alacağınız ürünü bayi tarafınca teslim edilecektir.

Beyaz Eşya Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Beyaz eşya alımlarınızı yaptığınız mağazalar ile anlaşmalı bankaların şubelerine meydana getirilen harcama faturası ile beraber nüfus cüzdanı, gelir belgesi şeklinde müracaat evraklarını götürerek beyaz eşya kredisi başvurusunu yapabilirsiniz. Bankalar ile anlaşmalı olan mağazalardan alınan ürünleri krediler ile taksitli bir halde 36 ay vade ve 48 ay vadede ödemek için kesinlikle başvuruların bankaların şubelerinden yapılması gereklidir. Bankaların web bankacılığından internet sayfası üstünden de beyaz eşya kredisi başvurusu yapılabilmektedir. Beyaz eşya kredisi için meydana getirilen harcama faturasının kesinlikle elinizde olması gereklidir.

Düğün, Nişan, Balayı, Eşya alımı şeklinde giderleriniz içinse Düğün Kredisi Veren Bankalara başvurabilirsiniz.

Satmaca olmadan beyaz eşya kredisinden yararlanamazsınız. Bu mevzuda dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan nokta ise faturanızın elinizde olması ve kesinlikle kredi limitinizi bilmeniz gerekliliğidir. Bu sebeple bankanın yapacağınız beyaz eşya alımlarınızda ne kadar kredi vereceğinizi evvelinde biliyor olmanız önemlidir. 15 bin lira üstünde limit belirlendiyse ve siz bunun üstünde harcama faturası ibraz ettiyseniz satmaca karşılığında kredi alamazsınız. Bankaların beyaz eşya harcamalarınız için ne kadar kredi vereceğini evvelinde öğrenmeniz oldukça önemlidir.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir