BonusFlaş Nedir? Nasıl Kullanılır?

Kredi kartlarının kullanımı mevzusunda tüketiciler olarak artık epeyce profesyonelleştik diyebiliriz.  Nerede hangi kampanya var, nerede hangi puan hediyesi var, erteleme, taksit yaptırma,  vs. Derken artık tüketicilerin büyük bir kısmı kredi kartlarını daha verimli kullanmaya başladı. Doğal ki  bu işler dışarıdan gözüktüğü kadar kolay değil. Devamlı kampanyaları, giderleri, harcamaları takip temek, vs. Zaman yitirilmesine niçin oluyor. Artık bir çok banka kredi kartı mevzusunda kendi dijital platformunu oluşturmuş durumda ve tüketicilere bu şekilde hizmet veriyor.

Bu uygulamalardan birisi de Güvence Bankası Bonus Flaş Uygulaması. Şimdi sizler için bu yazımızda; Güvence Bankası Bonus Flaş Uygulaması Nedir? Iyi mi Kullanılır? özetlemek gerekirse izah etmeye çalışacağız.

Tüm Bilgiler Tek Yerde

Güvence Bankası ‘nın Bonus Flaş uygulaması ile artık tüm bilgiler tek bir yerde toplanıyor. Kredi kartı kampanyaları, ödemeler, harcama detayları, dönem ekstreleri, vs. Şeklinde bilgiler detaylı bir halde paylaşılmaya devam ediyorken, bunun yanı sıra bununla birlikte ödeme işlemlerini de Bonus Flaş üstünden yapabilmek mümkün. Böylelikle tek bir uygulama üstünden tüm işlerin takip edeni yapılmış olacak, zamandan da tutum edilmiş olmaktadır.

Iyi mi İndirilir?

Bunun için Apple IOS Market ve Google Android Market üstünden Güvence Bonus Flaş uygulamasını akıllı telefonunuza indirmeniz yeterlidir. Iphone marka telefonu olanlar https://itunes.apple.com/us/app/bonusflas/id994503642 adresinden, Android işletim sistemli akıllı telefonlar kullananlar isehttps://play.google.com/store/apps/details?id=com.garanti.bonusapp adresinden Güvence Bonus Flaş uygulamasını temin edebilirler. İndirdikten sonrasında TC kimlik numaranız ve gene şifreniz ile giriş yapabilirsiniz. Daha evvel şifreniz yok ise; bu durumda kart şifrenizi kullanmak suretiyle Bonus Flaş şifrenizi de anında oluşturabilirsiniz.

Hangi İşlemler Yapılabiliyor?

Güvence Bankası Bonus Flaş Uygulaması ile; süratli ve kolay bir halde, günlük harcamaların ve öteki işlemlerin takip edeni, ekstre atlatma, meydana getirilen alış verişi taksitlendirme, ekstre ve harcamaların incelenmesi, kredi kartı limit yükseltme talebinde bulunulması, kampanyaların takip edeni, katılan kampanyaların durumu, borç ödemesi, vs. Daha bir oldukça işlemi oldukça kolay bir halde yapabilirsiniz. Hem hatırlatmalar hem de bildirimler yardımıyla işlemlerinizi güncel olarak takip edebiliyor olacaksınız. Ek olarak kredi kartı ile ilgili kampanyalara katılmak için de kısa ileti göndermek yerine BonusFlaş uygulaması üstünden kampanya katılımlarınızı da gerçekleştirebilmektesiniz.

Hangi Buton Ne Anlama Geliyor?

Kampanya Ara butonu ile bir oldukça alanda filtreleme yaparak, kendinize en uygun kampanyayı bulabilirsiniz.

Favoriler butonu ile; herhangi bir marka  tarafınca kredi kartınız ile ilgili kampanya başlatılması halinde haberiniz olacaktır.

Derhal Katıl butonu ile; katılmak istediğiniz kredi kartı kampanyasına herhangi bir kısa ileti göndermeye gerek kalmadan katılabilmenizi elde edecektir.

Kampanya Takip butonu ile de, daha evvel kredi kartınız ile katılmış olduğunuz herhangi bir kampanyada kaçıncı alış veriş yaptığınız, kampanya sonucunda ne kazanacağınız, kampanya kapsamında kazandığınız ödülün / puanın ne süre kredi kartınıza yükleneceği, vs. Şeklinde katıldığınız kampanyalar ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Güvence Bankası Alan kişi Hizmetleri 444 0 333 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir