Borç Transferi (Kapatma) Kredisi Veren 5 Banka Önerisi

Tüm borçlarınızı kapatıp tek bir yere mi borçlanmak istiyorsunuz, o vakit derhal makalemizi inceleyiniz. Borç kapatma kredisi olarak da malum ve cemiyet içinde birikmiş borçlarına derman arayanların öncelik tanımış olduğu bu kredi türü ile, birikmiş kredi kartı ve kredi borçlarınızı tek bir banka altında toplayıp topluca ödeme imkanı sağlar.

Borç geçirme kredisi yada öteki bir deyişle borç kapatma kredisi veren bankaları sizin için tek tek araştırıp yazma gereği duyduk. Şundan dolayı bir çok sitede saçma sapan gerçeklik oranı olmayan bilgilerin sizleri yanlış yönlere sürüklediğini ek olarak gereksiz banka ziyaretlerine sebep bulunduğunu gördük.

Borç Geçirme Kredisi Nedir?

Şimdi sizlere vereceğimiz kısacık informasyon ile bu mevzuda aslen ne kadar yanlış bilgilendirildiğinizi anlayacaksınız.

Borç geçirme kredisini vermeyen banka neredeyse yok denecek kadar azdır.Şundan dolayı size aslına bakarsan kredi çıkıyorsa o bankadan direk lüzumlu EFT emirlerini verip tüm bankalardaki borçlarınızı ödeyebilme imkanınız bulunmaktadır.Borç geçirme kredisini borç geçirme kredisi meydana getiren özelliği yalnız parayı elinize almadan kredi kullandığınız bankanın sizin ödemelerinizi yapmasıdır.Doğrusu aslen kredisi onaylanan hepimiz bu özelliği aslına bakarsan kullanabilir.

Bankaların kendi müşterilerinin gereksinimlerine yönelik olarak sunmuş olduğu kredi ürünlerinin yeni yeni birçok çeşidi ortaya çıkarılmaktadır. Banka müşterilerinin devamlı olarak gerekseme duyduğu gereksinimleri karşılama adına bankalar düşük faiz oranları ve uygun ödeme vadeleri ile birçok ürünü ortaya koymaktadırlar.

Borç Kapatma Kredisi

Son yıllarda bankaların sunmuş olduğu kredi ürünlerinde ön plana çıkanların başlangıcında borç kapatma kredisi gelmektedir. Bu kredi ürünleri çoğu zaman insanların çeşitli borçlarının kapatılmasında kullanılır. Bilhassa banka müşterilerinin kredi kartı, kredi ve öteki finansal destek ürünlerinin ödenmesi durumunda yapılandırma yada borç kapatma kredisi adı altında kullanacağı ürünler ile gerçekleştirilir. Borç kapatma kredisi veren bankalar 2021 yılı için hazırlıklarını yavaş yavaş tamamlamaktadır. Son yıllarda vatandaşların çokça dile getirmiş olduğu yakınma konularının başlangıcında kredi kartı borçlarının faizler dolayısıyla bir türlü kapatılamaması ve yüksek faiz oranlarında alınan kredilerin aylık ödemelerinin insanların zorlaması şeklinde konulardır.

Borç kapatma kredisini kullanmak isteyen banka müşterileri, ilk olarak kapatmak istedikleri borçların belgelerini hazırlamaları gerekmektedir. Kredi kartı borcunun dökümü, mevcut ödemekte olduğu kredi evrakları vb. şeklinde dökümleri çıkardıktan sonrasında kendine en uygun faiz oranlarında ve istediği uygun ödeme koşullarında kredi veren bankayı seçmeleridir. Borç kapatma kredisi veren bankaları 2021 kullanarak ödemelerini tekrardan düzenlemek isteyen vatandaşlar, hazırlamış oldukları evraklar ile beraber kimlik bilgisini gösteren belge, aylık maaş bordrosu yada gelir belgesini şubelerde bulunan bireysel satın alan hizmetleri yetkilisine sunmaları yeterlidir. Talebiniz doğrultusunda banka sizin ile ilgili bir değerlendirme yaptıktan sonrasında aynı gün içinde yada bankadan bankaya değişen dönüş günlerine gore size pozitif negatif sonuçlar verecektir.

Borç Kapatma Kredisi Veren Bankalar

Borç geçirme kredisi yapabileceğiniz başlıca bankalara değinecek olursak;

Borç Kapatma Kredisi Vade En Yüksek Kredi Miktarı
QNB Finansbank 36 Ay 50.000 TL
Burgan Bank 36 Ay 100.000 TL
Denizbank 36 Ay 65.000 TL
Şekerbank 36 Ay 100.000 TL
Halkbank 36 Ay 50.000 TL

Yukarıdaki tablodaki şeklinde adını saymadığımız bir oldukca bankadan borç kapatma kredisi adı altında kredi kullanabilmeniz oldukça mümkündür.

Not: Denizbank borç kapatma / geçirme kredisi yalnız emeklilere hususi olan bir kampanyadır.

Bundan önceki yazımız olan Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir