Burgan Bank Müşteri Hizmetleri 0 850 222 8 222

İnternet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamalarının hayata geçmesi ile beraber; şubesiz bankacılık mevzusunda ilk göz ağrımız olan telefon bankacılığı her ne kadar arka planda kalıyor benzer biçimde gözükse de halen biz banka müşterileri tarafınca kullanılmaya devam ediyor.

Bu yazımızda sizler için; Burganbank müşteri hizmetleri davet merkezi numarası nedir ve gene bankanın EFT saatleri ile emek verme saatleri nedir araştırdık. İşte bu mevzuda elde ettiğimiz numaralar ve saatler…

Burgan Bank Alan kişi Hizmetleri

Burganbank alan kişi hizmetleri davet merkezi numarası  0 850 222 8 222 olup, bu numarayı 7 gün 24 saat arayabilirsiniz. Davet merkezi görevlisi ile yapacağınız görüşmede; gerek bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilir ve gerekse talep ve şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Şubelerden yapabileceğiniz bir çok işlemi Burganbank telefon bankacılığı üstünden yapabilirsiniz.

Burganbank ile ilgili detaya indiğimizde; Şimal Afrika ile Orta doğu bölgelerinde etken olarak faaliyetlerine devam eden Kuveyt ülkesi merkezli Burgan Bank Grubunun bir iştiraki bulunduğunu görmekteyiz. 2012 senesinde yapmış olduğu satın almalarla (Tekfen Tüm ortaklık ve Eurobank hisselerinin satın alınması) Burgan Bank Grubu, Burganbank ‘ın % 99,26 ‘lık hissesinin sahibi olmuştur. 28 Ocak 2013 zamanı itibariyle de Burgan Bank A.Ş. ünvanı ile faaliyetlerine devam etmektedir. Ek olarak Burganbank ‘ın devletimizde etkinlik göstermekte olan Burgan Yatırım Menkul Değerler A.Ş., Burgan Finansal Kiralama A.Ş., Burgan Porföy Yönetimi A.Ş. adı altında iştirakleri de bulunmaktadır. Burganbank ‘ın Türkiye ‘de etken olarak çalışan 60 tane şubesi de bulunmaktadır.

Burgan Bank EFT Saatleri

Burganbank EFT saatlerine göz atacak olursak; hafta içi saat 09:00 ve saat 16:30 içinde EFT işlemlerinizi yapabilirsiniz. Hafta sonları, resmi dinlence günleri ve mesai saatleri haricinde yapacağınız EFT işlemleriniz sonraki ilk iş gününde işleme alınacak ve para transferiniz gerçekleştirilecektir. Daha detaylı data için tıklayınız.

Burgan Bank Emek verme Saatleri

Burganbank emek verme saatleri ise; hafta içi saat 09:00 – 18:00 saatleri arasındadır. Hafta sonları ve resmi dinlence günlerinde Burganbank şubeleri kapalıdır. Bu süre dilimlerinde gerek 0 850 222 8 222 nolu Burganbank alan kişi hizmetleri numarasını arayarak ve gerekse Burganbank web bankacılığı üstünden bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir