CardFinans Ramazan Kampanyası

Kredi kartları ile alış veriş noktasında her geçen kartları daha oldukça kullanmaya devam ederken, bankalarında kredi kartı pazarındaki rekabet ve savaşları her geçen gün daha da çetin geçmeye başlıyor. Kredi kartlarında bankalar içinde olan bu rekabet ise; doğal ki  tüketicilere pozitif yönde olarak yansıyor. Bankalar daha çok kredi kartı vermek adına; kendi kartlarının imkanlarını daha cazip hale getirmek için kampanyalar yapıyorlar. Bilhassa son günlerde bu rekabet Ramazan kampanyası üstünden devam ediyor.

Şimdi sizlere kredi kartı pazarının mühim isimlerinden birisi olan Card Finans Ramazan Kampanyası hakkında informasyon vermeye çalışacağız.

100 TL Para Puan Kazanmak Mümkün

Ramazan ayı süresince geçerli olacak olan bu kampanyaya bakılırsa; QNB Finansbank kredi kartı ile marketlerden yapacağınız her 100 TL ‘lik alış verişlerinizde 10 TL para puan kazanıyorsunuz. 10 kere bu şekilde bir alış veriş yapmanız halinde ise toplam 100 TL para puan kazanmış oluyorsunuz. Sadece burada alış verişlerinizin tek seferde 100 TL olması icap ettiğini ihmal etmeyin. Card Finans Ramazan kampanyasından ise yararlanabilmek için katılım yapılması gerekiyor. Kampanyaya katılabilmek için yapmanız ihtiyaç duyulan banka nezdinde kayıtlı bulunan cep telefonunuz ile kısa bildiri göndermek. Cep telefonunuzun kısa bildiri kısmına girdikten sonrasında RAMAZAN yazıp direkt olarak 2273 ‘e göndermeniz kafi. Kampanyaya katıldığınıza dair size bir bilgilendirme mesajı gelecektir. Kampanyaya katılım gerçekleştirmeden yapacağınız alış verişlerden puan kazanamayacaksınız. Bundan dolayı alış veriş yapmadan ilkin muhakkak bildiri göndermeli ve kampanya kaydınızı oluşturmalısınız. Katılım için göndereceğiniz mesajın ücretlendirileceğini de yeri gelmişken izah edelim.

CardFinans Ramazan Kampanyası

Card Finans Ramazan kampanyasına katılmanın bir öteki yolu da Card Finans alan kişi hizmetleri telefon bankacılığını aramaktır. Bunun için XXXX nolu telefonu aramanız ve görüşeceğiniz davet hizmetleri yetkilisine Card Finans Ramazan kampanyasına katılmak istediğinizi söylemeniz kafi olacaktır.

Hangi Tarihlere Kadar Geçerli

Card Finans Ramazan kampanyasına katılmak isteyenler için kampanya geçerlilik tarihlerini de derhal paylaşalım. 26 Mayıs 2017 tarihinde süregelen kampanya 24 Haziran 2017 zamanı itibariyle son bulacak. Süreleri geçirmemeye dikkat etmelisiniz.

Para Puanlar Derhal Yükleniyor

Eğer kampanya şartlarını sağlayacak şekilde tek seferde 100 TL ve üstündeki tutarlarda bir alış veriş yaptıysanız bu durumda para puanlarınız derhal yüklenecektir. Her alış verişiniz için bu geçerlidir. Para puanlarınız derhal alışveriş sonrasında yüklenecektir. Para puanlarınız yüklendikten sonrasında harcamayı unutmayınız. Zira bu puanlar kullanılmadığı takdirde 31 Temmuz 2017 tarihinde silinecek.

Kampanya ile İlgili Öteki Bilinmesi Gerekenler

Aynı İş Yerinde birden fazla 100 TL ‘lik bir alış veriş yapılması halinde bu durumda bir tek yapılacak ilk alış veriş için puan verilecektir.  Ek kart sahipleri de kampanyaya dahil olmakta, bu kişilerin yapmış olduğu alış verişler sebebiyle bu ek kartlara puan yüklenecektir. Ticari kullanımlar kampanya haricinde bulunmaktadır. Eğer meydana getirilen alış veriş iptal ya da iade edilirse para puanlar da geri alınacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir