CardFinans’tan Samsung Mağazalarına Özel 1500TL Hediye Para

Finansbank CardFinans’tan Samsung mağazalarına hususi 1500TL armağan para kampanyasından yararlanarak avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kampanyanın bilgileri ise yazımızın devamında.

Kampanyadan yararlanmak için Samsung mağazalarından 150TL ve üstü alışveriş yapmanız gerekmektedir. Alışverişinizden sonrasında slipte sizlere verilen bir teklif olacaktır. Bu teklif harcama sözüdür. Slipte belirtilen harcama sözünü kabul ettiğinizde ise 1500TL’ye varan armağan para kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz.

Armağan para, kampanya dahilindeki üye iş yerlerinden ve Samsung mağazalarından Finansbank POS’larından yapacağınız 150TL ve üstü alışverişlerinizde sizlere sunulan bir tekliftir. Bu teklifte banka sizlere belirli bir limitte harcama sözü taahhüdü ister. Sizlerde bu harcama sözünü kabul ederseniz banka sizlere 1500TL’ye kadar armağan para verir ve arzu ettiğiniz benzer biçimde harcarsınız.

Harcama sözü verdiğinizde ise belirli süre aralığında harcama lafınızı tutmanız gerekmektedir. 150TL ile 500TL içinde sizlere sunulan Armağan para için 12 ay içinde harcama lafınızı yerine getirmeniz gerekmektedir. 500TL üstündeki Armağan paralar içinse harcama lafınızı 18 ay içinde yerine getirmeniz gerekmektedir.

Armağan para limitinizi öğrenmek için HEDİYE yazın ve bir boşluk bırakarak kartınızın son dört hanesini yazıp 2273’e göndermeniz yeterlidir. Armağan para bilgilerinizi inceleyebilirsiniz. CardFinans Samsung mağazalarına hususi 1500TL armağan para kampanyasından yararlanarak daha avantajlı alışverişlerden yararlanabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Tarımsal Sulama Yatırım Kredisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir