CEPTETEB ile Hangi Ödemeler Yapılabiliyor?

Her şeyin dijitalleştiği günümüzde bu işe bankalar da ayak uydurdu. Artık fiziki olarak şubesi olmayan yalnız internette şubesi bulunan bankalara alışmamız gerekiyor. Üstelik bu dijital bankaların sayısı da her geçen gün artıyor. Bu mevzuda son olarak çalışmalardan birisinde de Türk Iktisat Bankası şu demek oluyor ki TEB imzası bulunuyor. TEB ‘in dijital bankası olan CEPTETEB yardımıyla artık tüm bankacılık işlemleri dijital platformlardan yürütülüyor. CEPTETEB web bankacılığı ve mobil bankacılık yardımıyla işlemler anında, süratli ve kolayca yapılabiliyor.

Bu yazımızda sizlere CEPTETEB ‘i birazcık daha yakından tanıtarak, CEPTETEB ile hangi ödemeler yapılabiliyor özetlemek gerekirse izah etmeye çalışacağız.

CEPTETEB Nedir?

Azca ilkin özetlemek gerekirse bahsettiğimiz suretiyle CEPTETEB, TEB ‘in dijital bankacılık platformudur. TEB ‘in ayrı bir şubesi olarak düşünebiliriz. Bu şube üstünden bankacılık işlemlerinin neredeyse tamamına yakını, CEPTETEB yardımıyla web ve mobil uygulamadan yapılabilmektedir. Üstelik bunun yanında CEPTETEB müşterileri, TEB ‘in tüm nimetlerinden de faydalanmaya hem de devam edecektir. Gene TEB ATM ‘lerini kullanabilecek, TEB ‘in öteki imkanlarından da istifade edebilecektir.

CEPTETEB ‘e Iyi mi Kayıt Olunur?

CEPTETEB ‘in müşterisi olmak isteyenlerin, AppStore ya da PlayStore üstünden CEPTETEB ‘i indirmeleri kafi. Bunun için TEB müşterisi olmak ta gerekmiyor. Uygulamayı indirdikten sonrasında ” Alan kişi Ol ” kısmına tıklayıp ilgili detayları doldurmak CEPTETEB müşterisi olmak için yetecektir. Bunun sonrasında ilaveten TEB şubelerine gitmeye de gerek yok.

CEPTETEB ile Hangi Ödemeler Yapılabiliyor?

CEPTETEB yardımıyla para transferi işlemleri ( EFT – Havale ), hesap açma kapama, vadeli hesap açma kapama, altın – döviz hesabı açma kapama, KMH ( kredili mevduat hesabı ) müracaat, vs. benzer biçimde birçok işlemi süratli ve kolayca yapabilirsiniz. Bu işlemlerin yanı sıra hem de CEPTETEB üstünden bir kısım ödeme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Mesela; satmaca ödemeleriniz ( cep telefonu, ev telefonu, doğalgaz, web, elektrik, tv, su, vs. ), vergi ödemeleri, TEB ( Türk Iktisat Bankası ) ve öteki bankaların kredi kartı borçlarını ödeme, faturasız GSM hatlarına da TL yükleme, vs. benzer biçimde işlemleri ödeme işlemleri içinde bulunmaktadır. Üstelik bu işlemlerinizi; CEPTETEB web bankacılığı ya da mobil bankacılığı kullanarak 7 gün 24 saat süresince istediğiniz yerden ödeyebilirsiniz. Ek olarak bu faturalar ve ödemeler ile ilgili takip yapmakta zorlanıyorsanız ve izlemek istemiyorsanız, CEPTETEB ‘e otomatik ödeme talimatı vermeniz kafi. CEPTETEB sizin yerinize faturalarınızı takip edecek, günü ulaştığında de ödemeyi anında gerçekleştirecektir. Faturalarınızın ödenmesi için de ister mevduat hesabınızı isterseniz de kredi kartınızı seçebilirsiniz.

CEPTETEB ‘te Daha Neler Var?

Peşinen söylemek gerekirse; bir bankada aradığınız ne var ise CEPTETEB ‘te o da var. Evimizdeki hesap uygulaması ile harcamalarınızın grafiklerini görebilir, bütçenizi daha sıhhatli yönetebilirsiniz. E – Devlet portalına da CEPTETEB ile girmeniz mümkün. CEPTETEB müşterileri için satın alan hizmetleri de bulunmakta.. Bunun için 0 850 200 0 666 ‘yı arayabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir