Defacto Bayilik Başvurusu ve Şartları

Defacto Mağazaları Hakkında
“ Akdeniz Modasının Dünyadaki ve Türkiye’deki Kimliği “ sloganı ile 2003 senesinde kurulan Defacto, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine ulaştıran bir giyim markasıdır. Jean türü giysilere karşı duruşu ve kısa sürede başarıyı yakalaması, adının her tarafta duyulmasına yol açtı. Bu da firmanın hızla markalaşarak büyümesine destek oldu. Ülkemizin her bit yanına yayılarak oldukça sayıda müşteriye ulaşmayı hedefleyen şirket, bu doğrultuda bayilikler vermektedir. Kendi işini oluşturmak ve bunu da bayilik alarak yapmak isteyen kişilere Defacto bayiliği almak oldukça cazip gelmektedir. Yazımızın devamında Defacto bayilik şartları nedir, firmanın Pazar oranı ve potansiyel satın alan durumu nedir, avantajları nedir benzer biçimde sorulara yanıt bulabileceksiniz.

Defacto Bayilik Şartları ve Pazar Oranı Nedir?
Defacto bayilik şartları
olarak şirket tarafınca yayınlanmış bir data bulunmamaktadır. Bundan dolayı mevzuya dair detaylı data almak için aşağıda yer edinen yazışma bilgilerinden şirket yetkililerine ulaşmak gerekmektedir. Bu şekilde yazışma kurulması halinde şirket bayilik için lüzumlu bilgilendirmeyi ve şartlarını sunmaktadır. Ülkemizin giyim sektöründe öncü markalarından birisi olan Defacto, bir tek yurt içinde değil, yurt haricinde da büyük bir gelişme hızı yakalamış durumdadır. Giyim yaşamına dair hem kaliteli hem de uygun fiyatlardan ürünlerin yer almış olduğu mağazaları toplumun oldukça mühim bir kesimine hitap emektedir. Bu da firmanın mağazalarına olan rağbetin artmasına, dolayısıyla da Pazar hacminin büyümesine olanak tanımaktadır. Ortalama 12 senelik bir geçmişi olmasına rağmen başta ülkemiz olmak suretiyle İspanya, Kazakistan, Irak, Mısır, Belarus benzer biçimde ülkelerde hızla yayılmaya adım atmıştır. Şu anda Balkanlar, Orta Doğu ülkeleri ve öteki Türki Cumhuriyetleri’nde de hızla yayılmayı hedeflemektedir. Bu da firmanın potansiyel müşterilerinin her geçen gün büyük bir hızla arttığını göstermektedir.

Defacto Bayiliği Almanın Avantajları
Defacto, yukarıda da belirttiğimiz suretiyle hızla büyümeye devam eden bir şirkettir. İspanya’da yer edinen tasarım ofisi ile ülkenin konseptine uygun çizimler yaparak, kişilerin en oldukça tercih ettikleri, son olarak moda ürünleri vitrinlerinde müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. Benzer şekillerde devletimizde ve öteki ülkelerde de çalışmalarını sürdüren şirket, bu sayede hedef kitlesine daha süratli ve kolay bir halde ulaşabilmektedir. Aslına bakarsan Defacto bayilik şartları mevzusunda da girişimciyi oldukça fazla zorlamaması sebebiyle firmadan bayilik almak oldukça uygun olmaktadır.

Defacto Bayilik İletişim
Adres Defacto Perakende Tecim A.Ş. Defacto Plaza Basın Expres Yolu Bahariye Caddesi No:31 34303 Halkalı/İstanbul
Telefon 444 2715 Haftanın 7 günü: 09-00 – 22:00

Bundan önceki yazımız olan EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? Düşer? 2021 [Çözüldü.] başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir