Denizbank 3280 SMS Kredi Başvurusu

Denizbank Kredi Başvurusu

Bayram yaklaşırken Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu yaparak ihtiyacınız olan tutarı alarak maddi anlamda mesele yaşamayın. Denizbank tarafınca hazırlanan ‘Cebimde Kredi ile Yaşam Deniz’de Güzel!’ sloganı ile tüm ihtiyaçlarınız için talepte bulunabilirsiniz. İsterseniz bu kredi için Denizbank’a iyi mi müracaat yapılır ve kredi özellikleri nedir hep birlikte göz atalım.

Kredi Genel Özellikleri

Denizbank’a yapılacak olan müracaat ile tüm ihtiyaçlarınız için KREDİM yazıp T.C. Kimlik Numaranızı da yazarak 3280’e göndererek müracaat yapabilirsiniz. 5 dakika içinde onaylanacak olan kredi 55000 TL’ye kadar ve 36 ay vadeli olacak şekilde sizlere sunulmaktadır. Başvuruda evrak ya da kefil olmadan işlem yapılmaktadır.

Müracaat Şartları

Kredi başvurusu için cep telefonunuzdan KREDİM yazıp T.C. Kimlik Numaranızı da ilave ederek 3280’e göndermeniz müracaat için kafi olacaktır. Başvurunuzun sonucu gene cep telefonunuza 5 dakika içinde gönderilmektedir. Eğer müracaat pozitif olursa kullanabileceğiniz en fazla kredi tutarı ve vade sayısı SMS olarak tarafınıza iletilecektir. Bu işlemlerden geçtiğiniz takdirde nüfus cüzdanınız ile en yakın Denizbank Şubesine gitmeniz kafi olacaktır.

Müracaat için nüfus cüzdanınızın aslı ve fotokopisini yanınızda bulundurmanız müracaat işleminin süratli bir halde sonuçlandırılması için yararlı olacaktır. Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu için genel şartlar özetlemek gerekirse bunlardır. Siz de ihtiyaçlarınız için derhal müracaat yapabilirsiniz.

Müracaat meydana getirecek olan kişilerin bilmesinde yararlı olacak bir bilgiyi daha paylaşmak ileride mesele yaşamamak adına lüzumlu olabilir. Denizbank, onaylanmış olan kredinin kullanımı mevzusunda son sonucu verme, ek belge ya da kefil isteme, faiz oranında değişikliğe gitme haklarını saklı tutmaktadır. Denizbank 3280 SMS kredi başvurusu ile ilgili olarak daha detaylı data alabilmek için Denizbank Şubelerine ve 444 0 800 numaralı AçıkDeniz Telefon Bankacılığına müracaat edebilirsiniz.

Denizbank SMS ile Kredi Kartı Başvurusu

Denizbank’ın sms ile kredi başvurusu varken kredi kartı başvurusu için herhangi bir sms ile kart başvurabileceğini belirtmemiştir. Sadece web üstünden https://www.denizbank.com/kartlar/deniz-bonus-card/bonus-card/ bu adrese girerek Denizbank Bonus kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan Devlet Destekli Evlilik Kredisi Başvurusu 2021 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir