Denizbank D-Şarj Kredi Kartı

DENİZBANK D-ŞARJ BONUS KREDİ KARTI HAKKINDA

Firmanın gençlere yönelik ortaya koyduğu bu uygulama da yurtiçinde ve yurtdışında yaptığınız her alışverişten sizlere bonus para düşmektedir. Taksit imkânlarının da bulunmuş olduğu bu uygulama, firmaya genç nüfusun ilgisinin artmasına yönelik olup bunu neredeyse başarabilmiştir. Ek olarak Denizbank D-Şarj Kredi Kartı sizlere birçok avantaj ve fırsat sunmaktadır.

Mesela Denizbank D-Şarj Kredi Kartı ile düşük faiz oranlarında geri verebileceğiniz nakit ön ödeme çekilebilmekle beraber hem de da bu kartı banka kartınız olarak kullanabilmektesiniz. Doğrusu bir banka kartı ile yapabileceğiniz neredeyse her işlemi bu kredi kartı ile de yapabiliyorsunuz. Bununla beraber kartın bir artı yönü de 6 ay süresince yaptığınız her ay 200 TL yada üstü harcama yapmanız sözüne  +10 TL bonus kazanıyorsunuz. Gene bilhassa genç nüfusu hedef alıp yakından ilgilendiren bir öteki husus ise hafta sonları beyaz perde ve tiyatro biletlerinde %10 indirim barındıran bu kart, haftanın her günü kafeterya ve restoran harcamalarında da aynı %10’luk indirimi sizlere sunuyor. Bu kafeterya, beyaz perde, restoran, tiyatro vb. harcamalarınızda tek seferde en fazla 10 TL bonus kazanabiliyorsunuz, 1 ayda toplam ise en fazla 20 TL bonus kazanabiliyorsunuz. gene bir %10 indirim daha internetten yapacağınız online alışverişlerinizde firmanın kampanyaları içinde yer alıp göze çarpıyor.

Son zamanlarda bu biçim da, genç kitlenin yakından ilgileneceği kafeterya, beyaz perde şeklinde birçok etkinlik, alışveriş ve hizmet sektörü vb. harcamalarda bankaların bilhassa üniversite öğrencilerine ve gençlere yönelik bu biçim kampanya ve indirim yarışları reklamlarıyla gündeme devamlı damgasını vuruyor. Denizbank’ta bu uğurda geliştirdiği Denizbank D-Şarj Kredi Kartı ile yarışta yerini almış bulunuyor. Yalnızca gençlere yönelik olmayan bu kampanyalar çoğu zaman genç nüfusun beğenisini ve ilgisini topluyor.

Denizbank D-Şarj Kredi Kartı başvurusu web üstünden yapılamadığı için size müracaat linkini veremiyoruz.

Bundan önceki yazımız olan Kredi Kartı Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir