Denizbank Evlilik Kredisi Başvurusu

Yaz mevsiminin gelmesi ile beraber evlenmeyi düşünenler yada evlilik planı yapmış olanlar düğün yapabilmek için fırsat kollamaya başladı bile. Bu mevsimle iklim koşullarının iyi olması sebebiyle yüzlerce, binlerce çift düğün yapma ardında olduğundan salon kiralamak, organizasyon şirketiyle anlaşmak hatta moda evlerinden gelinlik randevusu almak bile zor bile hale geliyor. Ek olarak tüm bu harcamaları karşılayabilmek için çiftlere yüklü oranda nakit gerekiyor. İşte tam da bu aşamada Denizbank, düğün arifesinde olan kişilere evlilik finansmanı sunarak destek olmaya çalışıyor. Denizbank evlilik kredisi ile ilgili finansman kullanım şartlarını ve müracaat yöntemlerini aşağıdaki mevzu başlıklarından inceleyebilirsiniz.

Denizbank Evlilik Kredisi Iyi mi Alınır?

Yaz mevsimini kaçırmadan düğün yapmak isteyenler, bireysel gerekseme kredisi kullanımı ile tüm harcamalarını kolayca karşılayabilirler. Denizbank evlilik kredisini alabilmek için öteki bireysel gerekseme kredilerinde de olduğu şeklinde ilk olarak müracaat yapmak gereklidir. Uygun faiz oranları ve geri ödeme seçenekleri için yapacağınız bu müracaat bankanın ilgili departmanı tarafınca incelenir.

Denizbank evlilik kredisi kullanımına uygun bir kredi notunuz ve aylık geliriniz var ise kolaylıkla belirlediğiniz limitte finansman kullanabilirsiniz. Maksimum vade sayısı yasaya bağlı olarak 48 ay ile kısıtlandığı için 4 yıla kadar geri ödemeli evlilik kredisi kullanabilmeniz mümkündür.

Ek olarak bankanın bu kredi türü için belirlediği üst limit 55.000 TL’dir. Tüm ihtiyaçlarınız için başvurunuzun kabul edilmesi durumunda 55.000 TL’ye kadar nakit paraya haiz olabilir ve harcamalarınızı daha kolay yapabilirsiniz…

Denizbank Evlilik Kredisi Almak İçin Lüzumlu Şartlar

Kredinin onaylanması ve kişiye hususi faiz oranı sunulması tamamen bankanın inisiyatifindedir. Mesela Denizbank maaş müşterisi olan kişilere hususi indirimli kredi imkânı sunulmaktadır. Bu yüzden Denizbank evlilik kredisi almak için lüzumlu şartlarında bankanın inisiyatifinde bulunduğunu ve kredinin kullanımında son sonucu verme, ek belge talep etme, kefil isteme şeklinde haklarını saklı tuttuğunu unutmayınız.

Genel olarak bireysel gerekseme kredilerinin kullanımı için sigorta süresinin yetersiz olmaması, geçmişe dair ödenmemiş borcun bulunmaması, kredi notunuzun yüksek olması, yasal takip ya da yönetimsel takip altında olmamanız ve ödeme geçmişinizin tertipli olması gerekmektedir. Ek olarak bankanın evlilik kredisini kullanabilmeniz için güncel faiz oranlarını da kabul etmeniz şarttır.

Eğer bankanın yeni müşteriyseniz, faiz oranı olarak Denizbank’ın emek verme politikası gereğince yeni müşterilerine sunmuş olduğu bireysel gerekseme kredisi faiz oranları uygulanacaktır. Banka, Haziran ayı itibariyle evlilik kredisi için başvuruda bulunan yeni müşterilerine vadeye bakılırsa değişmekte olup yüzde 1,65 ile yüzde 1,78 içinde aylık faiz oranı sunmaktadır. Tüm gerekseme kredilerinde olduğu şeklinde maksimum 48 ay yapılabilen vade sayısı arttıkça faiz oranı da artmaktadır.

Denizbank Evlilik Kredisi Başvurusu Iyi mi Yapılır?

Denizbank evlilik kredisinde web ve mobil bankacılık hizmetleri üstünden online müracaat yapmak mümkün. Sadece bu kanallardan kullanılabilecek gerekseme kredisi maksimum miktarı 20 bin liradır. Ek olarak bir tek Mobil Bankacılık ve İnternet şubesi müşterileri bu kanallar üstünden onaylı kredi limitini kullanabiliyorlar.

Denizbank müşterisi olmak için en yakın şubeye başvuruda bulunabilirsiniz. İnternet şubesi müşterisi olmak içinse bankanın resmi internet sayfasında yer edinen kısmı kullanabilirsiniz. Bu yöntemler haricinde Denizbank evlilik kredisi başvurusunu direkt olarak şubelerden şahsen müracaat yöntemiyle da yapabilirsiniz.

İnternet ve Mobil Bankacılık üstünden finansman başvurusunda bulunacaklar, hem üst limite hem de müracaat saatlerine dikkat etmelidirler. Bankanın bu kanallar için gerekseme kredisi kullanım müracaat saatleri; resmi tatiller ve hafta sonu dahil tüm günler 09.00 / 21.00 saatleri arasındadır.

Müracaat için tıklayın.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir