Denizbank Media Markt Kredisi Nasıl Kullanılır?

Mediamarkt’tan Web’de Kredi

Doğru kullanıldığında vakit kullanıcılarına büyük avantajlar sunan kredi kartları yaşanmış olan çeşitli sebeplere bağlı olarak yeni bir düzenlemeye daha sokuldu. Bankacılık Denetleme Kurulu tarafınca alınan karar neticesinde kredi kartlarının düzensiz kullanımı ve artan borçlarından dolayı elektronik eşyalarda taksit kısıtlamasına gidilmiştir. Bu durum en oldukca cep telefonu kullanıcılarını etkilemiş olup yeni telefon almak isteyen yurttaşlarımız alınan bu kararla beraber mobil cihazları alırken kredi kartı üstünden herhangi bir halde taksitlendirme yapamayacaklardır. Kararın bir tek cep telefonu meraklılarını değil bununla birlikte bu cihazların satışını gerçekleştiren ticari firmalarında satış politikasına oldukca ciddi zarar vermiştir. Mobil cihazların satışı gerçekleştiren teknoloji marketleri alınan bu sonucu müşterilerine aksettirmemek için çeşitli bankalarla antak kalma yaparak cep telefonların satışını kolaylaştırma adına gerekseme kredisi kullandırmaktadırlar. Devletimizde bankacılık sektöründe hizmet veren Denizbank, teknoloji marketi olarak malum Media Markt ile yapmış olduğu antak kalma doğrultusunda cep telefonu ve elektronik eşya alımında gerekseme kredisi kullandırmaktadırlar.

Denizbank Media Markt Kredisi

Denizbank Media Markt Kredisi

Devletimizde büyük teknoloji marketi olarak hizmet veren Media Markt, kredi kartında meydana getirilen yeni düzenlemelerle beraber cep telefonlarının satışı esnasında meydana getirilen taksit vakasının kaldırılmasından sonrasında müşterilerinin bu ürünleri taksitli bir halde alabilmesini sağlama adına Denizbank’la antak kalma yapmıştır. Meydana getirilen antak kalma doğrultusunda Media Markt üstünden alınacak cep telefonlarının tamamına gerekseme kredisi kullandırılmaktadır. Denizbank cep telefonu almak isteyen müşterilerine 36 aya kadar varan vadelerle gerekseme kredisi veriyor. Kredi kartı olsun yada olmasın tüm yurttaşlarımız teknoloji mağazasından alacakları cep telefonlarına taksit yaptırmak istiyorlarsa Denizbank Media Markt Kredisine müracaat yapmaları gerekmektedir. Yapılacak başvuruyla beraber diledikleri kadar kredi kartlarına taksit yaptırabilirler.

Media Markt Kredisi Iyi mi Kullanılır?

Denizbank, kendi alan kişi olsun yada olmasın her insana çeşitli fırsatlar sunmaya devam ediyor. Çeşitli dönemlerde yapmış olduğu kampanyalarla gündeme gelen Denizbank, bu kez Media Markt üstünden elektronik eşya alan müşterilerine gerekseme kredisi veriyor. Kredi kartlarına taksitin kaldırılmasıyla beraber birçok banka da süregelen furyaya Denizbank’ta katılmış olup talep etmeleri halinde müşterilerine 36 aya kadar vadelerle kredi kullandırmaktadır. Cep telefonunun Media Markt üstünden alacak Denizbank müşterileri ilk olarak kredi talebinde bulunması gerekmektedirler. Denizbank Media Markt kredisine müracaat yapmak için cep telefonlarının bildiri kısmına KREDİM boşluk T.C. Kimlik Numarasını yazdıktan sonrasında 3280 numaralı hatta kısa bildiri atmaları yeterlidir.

Mediamarkt’tan Web’de Kredi

SMS ile Bilgilendirme

Kredi başvurusu yapıldıktan kısa bir süre sonrasında Denizbank talepte bulunan müşterisine ön onaylı bir bildiri gönderiyor. Bu mesajın alınmasıyla beraber alan kişi Media Markt üstünden cep telefonunu alıp ödemesini nakit yada kredi kartıyla yaptıktan sonrasında cep telefonun faturasını alıp en yakın Denizbank şubesine gitmeleri kafi oluyor. Faturanın bankaya sunulmasıyla beraber talep edilen kredi miktarı kadar ödeme anında banka tarafınca yapılıp banka müşterisi bundan sonrasında geri ödeme vadesi süresince bu kredinin kapatılması işlemlerini gerçekleştirecektir.

Başvurmak için tıklayınız.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir