Denizbank Özel Oranlı Twitter Kredisi

Her geçen gün hem netin hem de toplumsal medyanın gücünün arttığını söyleyebiliriz. Bilhassa toplumsal medya hayatımızın bir çok noktasında karşımıza çıkıyor. Toplumsal medya üstünden yapılabilen işlerin sayısı da bir o denli artış gösteriyor. Son olarak bu halkaya dahil olan konulardan birisi de toplumsal medya üstünden kredi başvurusu. Bu mevzuda Denizbank oldukça garip kampanyalarla tüketicilerin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Bugünkü yazımız da siz kıymetli okurlarımız için; Toplumsal medya üstünden başvuralabilen kredilerden birisi olan DenizBank Hususi Oranlı Twitter Kredisi ile ilgili detaylı data paylaşımında bulunmaya çalışacağız.

Twitter ‘a Gir – Kredine Başvur

Her ne kadar oldukça garip bir durum olsa da tüketiciler tarafınca bu uygulamanın rağbet gördüğünü söyleyebiliriz. Bu krediye müracaat yapmak için Denizbank ‘ın kredi ile ilgili resmi Twitter hesabı olan @DenizKredi adresine bildiri göndermeniz kafi olacaktır. Bundan ilkin @DenizKredi adlı hesabı takip etmeye başlamanız da gerekmektedir. Sizin takibe başlamanız ile beraber Denizbank ‘ın Kredi ile ilgili Twitter sayfası olan @DenizKredi tarafınca siz de takip edilmeye başlanacaksınız. Sonraki aşamada ise; @DenizKredi adlı Twitter hesabına DM (direkt bildiri) yöntemiyle bir bildiri göndermeniz gerekecektir. Bu mesajda on bir haneli TC kimlik numaranız ile beraber bununla birlikte cep telefonu numaranızı da yazmanız gerekiyor. Böylelikle Denizbank Twitter üstünden kredi müracaat işlemi tamamlanmış oluyor. Göndermeniz ihtiyaç duyulan DM (direkt bildiri) ‘a örnek olarak; 98765432112 0512 123 45 67 şeklinde gönderebilirsiniz.

Müracaat Sonucu Cep Telefonunuza Gelecek

Denizbank Twitter Kredi başvurusunu yaptıktan sonrasında; banka tarafınca sizinle ilgili incelemeler kısa sürede tamamlanacak ve sonucunda da müracaat esnasında vermiş olduğunuz cep telefonunuza bir kısa bildiri gönderilecektir. Bu kısa mesajda kredinizin onaylandığı ya da onaylanmadığı size bildirilecek, kredinizin onaylanması halinde ise; en yakın Denizbank şubesine gitmeniz kafi olacaktır. Şubede kısa sürede işlemleriniz tamamlanarak kredi ile ilgili ödeme tarafınıza yapılacaktır.

Örnek Ödeme Planı

Denizbank Twitter kredisi ile ilgili olarak müracaat aşamalarından özetlemek gerekirse bahsettikten sonrasında şimdi de sizlere bu kredi ile ilgili örnek ödeme planı da sunalım. Plana geçmeden ilkin; genel olarak kredi şartlarına baktığımızda, Denizbank Twitter kredisinde faiz oranlarının yüzde 1,35 ‘ten başladığını, vade süresinin 48 aya kadar uzadığını, binde beş oranında kredi tahsis tutarı alındığını da sizlere hatırlatalım.

10 bin TL 12 ay vadeli Denizbank Twitter kredisinde; faiz oranı yüzde 1,35, aylık taksitler 924 TL, kredi tahsis tutarı ise 50 TL olacaktır.

10 bin TL 24 ay vadeli Denizbank Twitter kredisinde; faiz oranı yüzde 1,48, aylık taksitler 515 TL, kredi tahsis tutarı ise 50 TL olacaktır.

10 bin TL 36 ay vadeli Denizbank Twitter kredisinde; faiz oranı yüzde 1,62, aylık taksitler 389 TL, kredi tahsis tutarı ise 50 TL olacaktır.

10 bin TL 48 ay vadeli Denizbank Twitter kredisinde; faiz oranı yüzde 1,62, aylık taksitler 322 TL, kredi tahsis tutarı ise 50 TL olacaktır.

Saydığımız bu harcamalara ilaveten kişilere sigorta yapıldığı için bir de sigorta harcaması çıkacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir