EHLİYET SINAV YERLERİ

Bu yazımızda sizlere yeterlik imtihan bölgeleri mevzusu hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızın devamında sizlere verecek olduğumuz bilgiler yardımı ile sizlerde web üstünden kolayca imtihan yeri bilginize ulaşabilirsiniz.

Ulusal Eğitim Bakanlığı tarafınca yapılmakta olan yeterlik imtihanlarının bu seneki imtihan bölgeleri açıklanmıştır. Imtihan yerlerinizi bilgisine web üstünden meydana getirecek olduğunuz işlem sonucunda rahatlık ile öğrenebilirsiniz. Ulusal Eğitim Bakanlığı resmi web sitesinden yapılmış olan açıklamaya gore, 2015 yılı içinde toplamda 6 kez yeterlik imtihanı yapılacaktır. Sınava girecek olan bireylerimizi ise, kurs müdürlüklerine başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Sınava girilmeden ilkin de bankaya yatırılması ihtiyaç duyulan ücretin, imtihan tarihinden ilkin yatırılmış olması gerekmektedir. Sınava girmek için yaptığınız bu işlemler sonrasında tek işlem yeterlik imtihan yerlerinizi öğrenmektir.

Yeterlik Imtihan Bölgeleri Bilgisine Iyi mi Ulaşabilirim?

Yeterlik sınavınız için imtihan yerlerinizi merak ediyor iseniz, yazımızın sonunda bulunan ve sizler için paylaşmış olduğumuz bağlantı adresine tıklamanız gerekmektedir. Oluşturulan Ulusal Eğitim Bakanlığı resmi web sitesi üstünden imtihan yerlerine tıklayarak bilgilernize kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Imtihan yerinizi öğrendikten sonrasında, giriş belgeleriniz ile beraber ilgili sınavınıza girebilirsiniz.

Yeterlik Imtihan Bölgeleri Bilginiz İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

EHLİYET SINAV YERLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir