EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLİK İŞLEMLERİ

Birçok çalışan için emeklilik fazlaca ehemmiyet taşır. Bundan dolayı insanoğlu uzun bir emek harcama yaşamının sonunda emekli olup azca da olsa rahat etmek isterler. Bunun için ise emeklilik fazlaca ehemmiyet taşıyan bir durum olur. Sadece devletimizde emekli olmak için bir sürü koşul vardır. Bu şartlar ise yaşını doldurmak, prim gün sayısını doldurmak şeklinde birçok koşul sağlandıktan sonrasında sıra emeklilik işlemlerine gelir. İşte bizlerde sizlere bu yazımızda Emekli Sandığı emeklilik işlemleri iyi mi yapılır anlattık. Oldukça mühim olan bu işlemi yazımızdan öğrenebilirsiniz. 4C sigortalıları şu demek oluyor ki Emekli Sandığı sigortalıları için geçerli olan bu durum kesinlikle yapılması ve takip edilmesi ihtiyaç duyulan bir işlemdir. Bu işlemi yapmak için ise siz kıymetli okurlarımızın aşağıdaki adımları yapmaları kafi olacaktır. Şimdi bu işlemi iyi mi yapacağımıza bakalım.

Emekli Sandığı Emeklilik İşlemleri Iyi mi Yapılır ?

  • Ilk olarak bu işlemi yapmak için aşağıdaki bağlantı adresine tıklayınız.
  • Hemen sonra ise bu resmi sitede işlem yapmak için lüzumlu olan E-Devlet şifremizi PTT şubelerinden 2 lira karşılığında alabilirsiniz. Ek olarak bu şifreyi öteki işlemler de de kullanabilirsiniz.
  • Hemen sonra ise oluşturulan sayfada ilk olarak kimliğimi doğrula dedikten sonrasında, E-Devlet şifremizi ve TC kimlik no yazalım.
  • Bu işlemlerinden peşinden sisteme giriş meydana getiren yazan yere tıklıyoruz ve böylece Emekli Sandığı emeklilik işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

Emekli Sandığı Emeklilik İşlemleri Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

EMEKLİ SANDIĞI EMEKLİLİK İŞLEMLERİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir