EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ

Belirli bir süre çalışan ve yaşını dolduran hepimiz emekli olmayı bekler. Fakat devletimizde emekli olabilmek için belirli kurumlara prim ödememiz gerekmektedir. SSK, Bağ- Kur, Emekli Sandığı şeklinde kurumlara prim ödedikten sonrasında emekli olabilme şansımız doğar. Emekli maaşınızı sadece bu sayede almaya başlarsınız.

Emekli olabilmeniz ve daha doğrusu emekli maaşınızı almak için bir ekip işlemler yapmanız gerekecektir. Bu işlemleri E-Devlet sistemi üstünden rahatça yapmanız mümkündür. Devletin oluşturduğu bu site, sizi uzun kuyruklar beklemekten ve boşa para ödemekten kurtaracaktır. Emekli Sandığı evrak takip edeni işleminizi de bu sistem üstünden yapabilirsiniz.

Emekli Sandığı Evrak Takip edeni İşlemi İçin Ihtiyaç duyulan Bilgiler

Bu başlık altında size Emekli Sandığı evrak takibinin iyi mi yapılması icap ettiğini anlatacağız. Emekli Sandığı evrak takip edeni için öncelikle bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer E-Devlet şifreniz yoksa en yakın bir PTT şubesine giderek başvuruda bulunun. Bu işlem bedeli olarak sizden 2 TL civarında bir ücret istenecektir. E-Devlet şifrenizi aldıktan sonrasında Emekli Sandığı evrak takip edeni işleminizi başlatabilirsiniz.

İlk olarak size vermiş olduğumuz bağlantıya tıklayınız. Oluşturulan sayfada kimlik doğrulama kısmında kimliğinizi doğrulayınız. Sonrasında E-Devlet şifresi seçeneğine basınız. Oluşturulan yeni sayfada T.C kimlik numarası ve aldığınız şifreyle gizyazı bölümlerini doldurunuz. Arkasından gönder butonuna basınız.

Bu işlemleri eksiksiz bir halde yaptığınız taktirde Emekli Sandığı evrak takip edeni işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Sponsorlu Bağlantılar

Emekli Sandığı Evrak Takip edeni işlemi İçin TIKLAYINIZ !

tıkla sorunu sor

EMEKLİ SANDIĞI EVRAK TAKİBİ İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir