EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ BORDROSU SORGULAMA

Emekli Sandığı, işgören statüsündeki devlet mensubunun malullük, ihtiyarlık ve ölüm sigortalarını karşılamak suretiyle 1950 senesinde etkinliğe başlamış olan tüzel kişiliğe haiz Toplumsal Güvenlik Kurumu olarak hizmet vermektedir. Emekli Sandığı maaş bordrosu ise; kredi çekme durumunuzda bankanız tarafınca istenen ve ek olarak tertipli olarak çalıştığınıza dair bir belge isteniyorsa bu istenen belgeye maaş bordrosu denir. Peki Emekli Sandığı maaş bordrosu sorgulama iyi mi yapılır;

Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Sorgulama İşlemi Iyi mi Gerçekleştirilir?

4C maaş bordrosu sorgulama için önünüzde 2 seçenek vardır. Bu işlemlerden ilki E-Bordro sorgulama diğeri ise E-Devlet kapısı üstünden 4C maaş bordrosu sorgulama işlemidir. Bu işlemleri web çağının bir kolaylığı olarak sanal ortam üstünden yapabilirsiniz.

  • E-Bordro Sorgulama İşlemi Iyi mi Yapılır?

E-Bordro ile E-Bordro sorgulama işlemi için aşağıdaki bağlantıya tıklayıp arkasından sırasıyla TC kimlik numarası, memuriyet sicil no, emekli sicil no, yıl, ay ve istihdam tipi bilgilerini girerek bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

E-Bordro İle Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

  • E-Devlet Kapısı Üstünden Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Sorgulama

İkinci bir sorgulama tipi olan E-Devlet kapısı üstünden 4C maaş bordrosu sorgulama için sizlere E-Devlet şifresi gerekecektir. E-Devlet şifrenizi sizlere en uygun herhangi bir PTT şubesinden gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bir gizyazı olduğundan muhakkak ki TC kimlik bilgileriniz istenecektir. Şifreyi aldıktan sonrasında lütfen hiç kimseye göstermeyiniz ve bir yere not ediniz. Ek olarak E-Devlet şifresiyle tüm E-Devlet işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz.

E-Devlet üstünden 4C maaş bordrosu sorgulama için lütfen aşağıdaki bağlantıya tıklayınız. Oluşturulan sayfada sırasıyla TC kimlik numaranızı ve E-Devlet şifrenizi girip “Sisteme Giriş Yap” butonuna basarak bu sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

E-Devlet Üstünden Emekli Sandığı Maaş Bordrosu Sorgulama İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

tıkla sorunu sor

EMEKLİ SANDIĞI MAAŞ BORDROSU SORGULAMA İLE İLGİLİ MERAK ETTİKLERİNİZİ BİZE SORUN!


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir