Emeklilere Kredi Veren Bankalar 2021

Emekli Kredisi

Bankacılık alından hizmet veren gerek devlet destekli gerekse de hususi girişim destekli birçok banka müşterilerine daha iyi hizmet verebilme adına vatandaşlarının gereksinimleri gereği olarak birçok hizmet ürününü ortaya koymaktadırlar. Bankalarda talep edilen ürünlere bakılmış olduğu vakit birçok çeşidi ile bir adım önde olan banka kredileri gelmektedir.

Müşterilerin her türlü ihtiyacına karşılık olarak düşük faiz oranları ve uygun ödeme koşulları ile verilen bu ürünleri 7 den 70 her kişi talep edebilmektedir.

Artık bankalar tertipli bir maaşı olmayan müşterilerine, ev hanımlarına ve hatta kredi sicili bozuk olan müşterilerine bile kredi ürünü kullandırırken, tertipli olarak emek vermeyi tercih ettikleri müşteriler içinde çoğu zaman emekliler birinci sırada gelmektedir. Peki, her ay tertipli olarak maaş alan emeklilere kredi veren bankalar 2021 senesinde hangileridir?

Yukarıda da söylediğimiz şeklinde bankaların en gözde müşterileri emekli müşterileridir. Her ay tertipli olarak maaş alan emekliler bu imkandan dolayı bankaların vermiş olduğu düşük faiz oranları ve uzun vade ödemeli birçok kredi ürününü kullanabilirler. İhtiyaç kredisinden tutunda vasıta kredisine, dinlence kredisinden konut kredisine kadar aklınıza gelebilecek birçok kredi türünü diledikleri şeklinde kullanabilirler. Hatta birçok banka maaşını kendi bankasına taşıyan müşterilerine daha düşük faiz oranları ile kredi imkanını vermektedir. Emekliye kredi veren bankaları 2017 senesinde merak edenler için neredeyse tamamı diyebiliriz. Son yıllarda emekli yurttaşlarımız içinde 65 yaş üstü olanlara bile birçok banka kredi kullandırma adına yeni çıkan ürünlerini tanıtıma adım atmıştır.

Emeklilere Hususi Kampanyalarla Kredi Veren Bankalar

İş Bankası Emekli Kredisi

İng Bank Emeklilere Özel Krediler

Denizbank Emeklilere Özel Kredi Kampanyası

Şekerbank Emekli Maaşı Alanlara Kredi Kampanyası

Garanti Bankası Emeklilere Kredi Kampanyası

Emekliye Faizsiz Kredi Veren Bankalar 2021

Bundan önceki yazımız olan 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir