En İyi Kredi Kartı Hangisi? 2021 Tavsiyesi (BOL PUANLI)

Bankalar kredi kartları ürünleri ile müşterilerinin finansman ihtiyaçlarının karşılanmasına destek olmaktadır. Kredi kartları ile banka müşterilerine pek oldukca avantaj sunulmasının yanı sıra aidatsız olma özelliği yardımıyla ek maliyete gerek duymadan kartlar rahatça kullanılabilmektedir. Devletimizde toplamda 172,4 milyon kredi kartı bulunuyor. Kart başvurusu yapılacak pek oldukca banka bulunuyor. Düzenlenen anketler ile en iyi kredi kredi kartının hangisi olduğu bulunmaya çalışıyor. 2021 yılının en avantajlı ve en iyi, aidatsız ve en oldukca taksit icra eden kredi kartını sizler için araştırdık. Ek olarak öteki bankalara ilişkin kredi kartı ürünlerini ve kampanyalarını da içeriğimiz de bulabilirsiniz.

Akbank Axess Card

Akbank’ ın kredi kartı ürünü olan Axess kart ile yurt için ve yurtdışında alışveriş yapabilir. Kart, sahiplerine yaptıkları alışverişlerde chip para kazandırmaktadır. Biriken puanlar ile anlaşmalı olunan mağazalardan parasız alışveriş yapılabilmektedir. 1 chip para 1 TL değerinde olmaktadır. Yapacağınız alışverişlerde kazanacağız chip paralar ile ülke genelinde alışveriş yapılabilmektedir. Ek olarak kredi kartına otomatik ödeme talimatı da verilebilmektedir. Vereceğiniz yönerge ile beraber her ay faturalarınızı takip etme derdinden kurtulmuş olmuş olursunuz. Otomatik ödeme talimatı Akbank Direk’ ten ve 444 25 25 nolu Akbank alan kişi hizmetlerinden verilebilmektedir.

Vodafone, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil, Pocell, Teknosa Mobil ve Superonline faturalarından faiz alınmıyor. Öteki faturaların ise ödenme tarihlerinden itibaren yüzde 1,84 oranında faiz işletilmektedir. Ek olarak Axess kartınıza vereceğiniz yeni otomatik ödeme talimatlarında 100 TL değerinde chip para kazanabilirsiniz. Kasım ayında verilecek olan otomatik ödeme talimatları için FATURAC yazıp 4566‘ ya göndermek gerekecektir.

akbank-axess-card
Akbank Axess Card
  • 1 satmaca 15 TL
  • 3 satmaca 50 TL
  • 6 ya da daha çok satmaca için 100 TL chip para kazanabilirsiniz.

Kredi kartınız ile ödeyeceğiniz emlak ve çevre temizlik vergilerinde de taksitlendirme imkanı yakalayabilirsiniz. 30 Kasım evveliyatına kadar Axess mobil üstünden kampanyaya katılarak bu imkandan yararlanabilirsiniz. Ek olarak 31 Aralık 2021 evveliyatına kadar 18 ila 30 yaş arasındaki üniversiteliler bu kart ile alışveriş yaptıklarında puan kazanıyor ve bu puanları ile parasız alışveriş yapabiliyor. Kış aylarının yaklaşması ile Akbank’ ın müşterilerine sunmuş olduğu değişik imkanlar da bulunuyor. Yapılacak olan doğalgaz satmaca ödemelerine iki taksit yapılması benzer biçimde bir kampanya da bulunmaktadır. Faturanın ödenmesinden karta ödeme yapılana kadar işletilecek olan faiz oranı yüzde 2,25 olacaktır Öteki kampanyaları incelemek için tıklayınız.

Kredi kartı ile günlük 500 TL nakit ön ödeme çekme imkanı da bulunmaktadır. Ekstre atlat özelliği yardımıyla borçlarınızı bir sonraki aya da erteleyebilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 2,25′ dir. Derhal Axess kart başvurusunda bulunabilir ve Akbank’ ın müşterilerine sunmuş olduğu avantajlı dünyaya dahil olabilirsiniz.

Denizbank Bonus Card

Denizbank müşteirlerine Bonus kart ile pek oldukca avantaj sunuyor. Yurt içi ve yurt haricinde yapacağınız harcamalarda biriktireceğiniz bonus puanlarınız ile pek oldukca anlaşmalı noktalarında parasız alışveriş yapabilirsiniz. Denizbank kart müracaat icra eden müşterilerinin kartlarını verdikleri ikamet adreslerine göndermektedir. Yurt içinde yapılacak olan alışverişlerin yanı sıra Visa ve Mastercard amblemi olan tüm noktalarda alışveriş yaparak taksitlendirme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

1 Bonus 1 TL değerinde olmaktadır. Kart zarfını teslim alır almaz SIFRE yazıp boşluk bırakarak kendi belirleyeceğiniz bir 4 haneli gizyazı ile kredi kartınızın son 3 hanesini yazarak 3280‘ a göndermeniz gerekmektedir. Kayıt ve çalıntı durumlarında 444 0 800 numarasını aramanız gerekiyor. Bonus kartın akdi faiz oranı yüzde 2, 25 olarak belirlenmiştir. Klasik kart için 98 TL, Gold Kart için  107 TL senelik kullanım aidatı ödemeniz gerekmektedir. Nakit çekim işlemlerinden yüzde 3,95 oranında komisyon alınacaktır. Ek olarak Kasım ayı sonuna kadar kredi kartınız ile Black Friday indirimlerinden yararlanarak uygun fiyata ürün alımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

denizbank-bonus-card
Denizbank Bonus Card

Bonus kredi kartı kampanyalarını öğrenebilir, başvuru formunu doldurarak kolayca kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo

Ziraat Bankası akdi faiz oranı en düşük bankadır. Öteki bankalarda bu oran 2,25 olurken Ziraat Bankası’ nın alışveriş faiz oranı yüzde 1,90‘ dır. Ziraat Bankası yeni uygulaması ile banka ve kredi kartı özelliklerini aynı kartta toplamıştır. Kartın arka tarafınca banka kartı bilgilerine ulaşabilirken, ön yüzünden ise kredi kartı bilgilerine ulaşılabilmektedir. ATM’ de işlem yaparken ise kredi kartı ya da banka kartı türlerinden bir tanesini tercih ederek işlem yapmanız gerekmektedir.

Kartın müşterilerine sunmuş olduğu pek oldukca olanak bulunmaktadır. Kartınız ile taksitle alışveriş yapabilir, yaptığınız alışverişlerden puan kazanabilirsiniz. Pek oldukca kampanyaya katılabilir ve çeşitli indirimlerden yararlanabilirsiniz. Günün her saatinde nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Ek olarak kazandığınız puanlar ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Hem banka kartında hem de kredi kartında 3D güvenlik ayarını kullanarak güvenli alışveriş imkanlarından yararlanabilirsiniz. Yüksek limitli kredi kartı veren bankalar ile ilgili informasyon alarak derhal kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Visa ya da Mastercard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı mağazalarından alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile taksitli ön ödeme çekmeniz durumunda gene alışveriş faiz oranında faiz ödemeniz gerekmektedir. Taksitli ön ödeme en oldukca 9 aylığına taksitlendirilebilir. Ekstrenizi zamanında ödemediğinizde yüzde 2,47 gecikme faizi uygulanacaktır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için tıklayınız. Bankanın gol, platin, genç, kobi ve personel kredi kartı ürünleri de bulunmaktadır.

ziraat-bankası-bankkart-combo
Bankkart Combo Ziraat Bankası

Halkbank Paraf Card

Halkbank’ ın kredi kartı ürünü olan Paraf ile anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapabilir, puan kazanabilir ve alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Visa ya da Mastercard amblemi bulunan iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde Paraf Para kazanabilirsiniz. Ek olarak ek kart sahipleri de Paraf Para imkanından yararlanabilir. Taksitlendirme imkanı yardımıyla vade farkı ödemenize gerek kalmaz. Anlaşmalı mağazalardan alışveriş yapılması durumunda taksit erteleme ya da taksit ekleme avantajlarından yararlanabilirsiniz.

İnternet şubelerinden ya da Halkbank şubelerinden otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Kartınız ile ödeyeceğiniz Telekom, GSM, doğalgaz, su ya da tv faturalarınıza vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından herhangi bir işlem tutarı talep edilmemektedir. PARAF boşluk  T.C. kimlik numaranızı ve gelir tutarınızı yazarak 3452‘ ye gönderek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Halkbank 0850 222 0 400 alan kişi hizmetlerinden de kredi kartı başvurusu yapmanız mümkündür.

Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde akdi faiz oranı  yüzde 2,25‘ dir. Ekstre ödemelerinizi geciktirmeniz durumunda ise yüzde 2,75 faiz oranı uygulanacaktır. Aslolan kartınız için ilk yıldan sonrasında 32 TL aylık ödenti ödemeniz gerekmektedir. Aile fertleriniz ya da çalışanlarınız için ek kart çıkarabilirsiniz. İlk yıl ek kartlar için de herhangi bir ücret ödemezsiniz. İlk yıldan sonraki ek kart senelik ödenti tutarları ise 16 TL civarında olmaktadır.

halkbank-paraf-card
Paraf Card Halkbank

TEB Bonus Kart

Türk Iktisat Bankası müşterilerine Bonus kredi kartı ürününü sunmaktadır. Kartınız ile yurt içi ve yurt dışından alışveriş yapabilirsiniz. Ek olarak otomatik ödeme talimatı vererek faturalarınızın tertipli ödenmesini sağlayabilirsiniz. Aslolan kartınıza ek olarak bir kredi kartı çıkararak limitleri kendiniz denetim edebilirsiniz. Kartın müşterilere sunmuş olduğu pek oldukca avantaj bulunmaktadır. Hafta içi yapacağınız 100 TL alışverişlerde, o hafta sonunda yapacağınız tiyatro ve beyazperde harcamalarında yüzde 50 oranında indirim kazanabilirsiniz. Kartınız ile harcama yapacağınıza dair taahhütte bulunarak 500 TL kazanmanız mümkün olmaktadır.

Banka kartı ile yapılacak olan tüm işlemler kredi kartı ile de yapılmaktadır. Kartınız ile nakit ön ödeme da çekebilir ve acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz.  0 850 200 0 666 numarasını arayarak bir yönerge verebilir ve harcama bilgilerinizin size e-posta yolu ile gelmesini sağlayabilirsiniz. Kartınızda bulunan ön ödeme mil özelliği yardımıyla herhangi bir yere  istediğiniz bir hava yolu şirketinden tayyare bileti alabilirsiniz.

Türk Iktisat Bankası’ nın alışveriş faiz oranı yüzde 2,25‘ tir. Gecikme faizi oranı ise yüzde 2,75 olmaktadır. Karttan çekilecek olan nakit avanslarda alışveriş faiz oranı üstünden faiz uygulanacaktır. Kredi kartı aidatı 95 TL’ dir. Kartınızla yapacağınız nakit ön ödeme çekimlerinde faiz oranı haricinde 5 TL nakit ön ödeme çekim tutarı talep edilecektir. World, Titanium, Bonus, Gold, Platinium benzer biçimde daha pek oldukca kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Kredi kartı başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

Vakıfbank World Card

Vakıfbank müşterilerine kredi kartı hizmeti sunan bankalar içinde yer almıştır. Kartınızı yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizde kartınızı kullanabilir ve taksit imkanından yararlanabilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız alışverişler 3D secure yardımıyla güvenli olacaktır. Kartınız ile 1 yıl süresince 1000 TL harcama yapacağınıza dair bir söz verirseniz, harcamalarınız sonrası size gönderilecek olan ilk ekstrede 75 TL indirim kazanabilecek. 1500 TL harcama yapılacağına dair söz verilirse  100 TL, 2000 TL söze 250 TL indirim yapılacaktır. 10 bin TL harcama sözü verenler ise 300 TL indirim fırsatı kazanıyor.

Lukoil’ den yapacağınız akaryakıtlarda doldur geç özelliği yardımıyla yüzde 5′ e varan indirimler elde edebilirsiniz. World Card ile yapacağınız alışverişlerde yüzde 2,25 faiz oranı üstünden ücretlendirilirsiniz. Ekstrelerinizi ödemeyi geciktirmeniz durumunda yüzde 2,75 gecikme faizi işleyecektir. Başvuru formunu doldurarak kolayca kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

Vakıfbank’ ın World Card haricinde, öğrenciler ve ekip taraftarları için sunmuş olduğu pek oldukca kredi kartı ürünü de bulunmaktadır. Bu kredi kartlarına banka şubelerinden ve web üstünden kolayca müracaat yapabilir, nakit ön ödeme çekme imkanlarından yararlanabilirsiniz.

vakıfbank-world-card
World Card Vakıfbank

Şekerbank Bonus Card

Şekerbank müşterilerine kredi kartı hizmeti sunan bankalar arasındadır. Bankanın 6 tane kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Bonus, Bonus Emekli Personel, Emekli ve İştirak Çalışanları, Kıbrıskart, Şekerkart, Şekerkart ürünleri ile Şekerbank’ ın sunmuş olduğu avantajlı dünyanın içinde olmak isteyen müşteriler kolayca kart başvurusu yapabilir. Kartınız ile nakit ön ödeme çekebilir, alışveriş sonrası kazandığınız bonus puanlarınız ile ondan sonra parasız alışveriş yapabilirsiniz.

Visa ve Mastercard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı iş yerlerinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerde yüzde 20′ ye varan oranlarda puan kazanabilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerinizi kolayca taksitlendirebilir ve pek oldukca sektörden alışveriş yapabilirsiniz. Vereceğiniz tertipli ödeme talimatı ile faturalarınızın aksamadan ödenmesini sağlayabilirsiniz. GSM hatlarına kredi kartınız ile TL yükleyebilirsiniz. Elektrik, su ve web faturalarını ödeme merkezlerine giderek ödeme zahmetinden bu sayede kurtulmuş olmuş olursunuz. 18 yaş altına banka ve kredi kartı veren bankalar bulunmaktadır. Bu bankalara kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Turkcell faturalı hatlarına da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız ilk harcamanızda 15 TL puan kazanırsınız. Puanlarınız biriktikçe parasız alışveriş yaparsınız. Ekim ayında akdi faiz oranları indirilmiştir. Sadece Kasım ayı başından adım atmak suretiyle güncel akdi faiz oranları yüzde 2,25 olacaktır. Standart kredi kartları için  93,33 TL senelik kredi kartı aidatı ödemek gerekmektedir. Ek kartlarınız için ise 46,67 TL senelik ödenti ödemeniz gerekiyor. Nakit ön ödeme çekimlerinden alışveriş faiz oranı tutarında ücret talep edilmektedir.

BONUS boşluk T.C. kimlik numaranızı 1953‘ e göndererek kolayca kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. 0850 222 78 78 numarasını arayarak da kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

şekerbank-bonus-card
Şekerbank Bonus Card

Güvence Bankası Bonus Card

Güvence Bankası’ nın kredi kartı ürünü olan Bonus Kart ile yurt içi ve yurt dışı alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Banka müşterilerine her ay 300′ den fazla avantaj sunmaktadır. Aylık bin TL harcama yaparak 400 TL puan kazanabilirsiniz. Bonus üye avmlerinden yapacağınız harcamalarda pek oldukca imkandan yararlanabilirsiniz. Alışverişlerinizde hem bonus hem de money kazanabilirsiniz. Kartınız ile 5M, Migros Jet, Macrocenter’ dan yapacağınız harcamalarda indirim kazanabilirsiniz. 444 0 333 numarasını arayarak kredi kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.

Güvence Bankası’ nın Bonus haricinde pek oldukca kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Flexi Card, Money Card, Amerikan Express, Miles Smiles, Money benzer biçimde kredi kartları ile de yüzde 2,25 akdi faiz oranı üstünden harcamalar yapabilir, bu harcamaları taksitlendirerek geri ödeyebilirsiniz. Ekstrelerinizi geciktirmeniz durumunda yüzde 2,75 oranında gecikme faizi ödemek durumunda kalırsınız. İnternet üstünden kart başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ek olarak Flexi kart başvurusu yaparak da pek oldukca avantajdan yararlanabilirsiniz. Taksitli alışveriş imkanından yararlanabilir, ek olarak kartınızın tasarımını kendiniz oluşturabilirsiniz. Ek olarak alan kişi hizmetlerini arayarak kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Alışveriş faiz oranı yüzde 2,25‘ tir. Gecikme faiz oranı yüzde 2,75’ tir.

garanti-bankası-bonus-card
Güvence Bankası Bonus Card

Türkiye İş Bankası Maximum Card

Türkiye İş Bankası’ nın kredi kartı ürünü olan Maximum Card ile anlaşmalı olunan pek oldukca noktada alışveriş yapabilirsiniz. Yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Alışverişlerde Maxi Puan kazanarak bu biriken puanlarınızla parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı Visa ve Master Card amblemi bulunan tüm yurt içi ve yurt dışı noktalarında kullanabilirsiniz. Yurt haricinde meydana getirilen alışverişlerde de puan kazanılabilmektedir.

Kartınız ile taksitli ya da nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 2,25′ tir. Nakit çekimlerinizde alışveriş faiz oranı üstünden ücret ödersiniz. Kredi kartınız ile vadesiz TL hesaplarınıza erişebilir, hesaplarınıza para yatırabilirsiniz. Kartınız ile yurt haricinde yapacağınız alışverişlerde de yabancı para birimleri üstünden hesap özeti istemeniz durumunda, yurt dışı alışverişleri borç kaydedilecektir. Bankalarda bulunan en iyi kredi kartının hangisi bulunduğunu öğrenmek için bağlantıya tıklayarak informasyon alabilirsiniz.

Değişik yöntemler ile kart başvurusunda bulunabilirsiniz. MAXIMUM boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4402′ ye kısa bildiri gönderebilirsiniz. Ek olarak web aracılığı ile ya da banka şubelerine giderek de kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz. 0850 724 0 724 numaralı alan kişi hizmetlerini arayarak da kart müracaat talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Maximum card’ın herhangi bir kart aidatı bulunmamaktadır. Alacağınız ek kartlarına da senelik ödenti ödemesi yapmazsınız. Ekstrenizi geciktirmeniz durumunda yüzde 2,75 oranında gecikme faizi ödersiniz.

türkiye-iş-bankası-maximum-card
İş Bankası Maximum Card

Kimlik numaranızı, gelir bilginizi ve cep telefonu numaranızı yazarak derhal kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankanın daha pek oldukca kredi kartı ürünü bulunmaktadır.

Yapı Kredi World Card

Yapı Kredi World Card ürünü ile müşterilerinin nakit gereksinimlerini karşılıyor ve meydana getirilen alışverişlerde taksitlendirme imkanı sağlıyor. Kartınız ile yapacağınız alışverişlerde World puan kazanabilir ve bu kazandığınız puanlar ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile Turkcell hatlarınıza TL yükleyebilirsiniz. Kart ile taksitli ön ödeme kullanarak acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri karşılayabilirsiniz. Taksitli ön ödeme çekme işlemlerine minimum 5, en fazla 12 taksit uygulanmaktadır. 444 0 444 numarasını arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Allianz bireysel emeklilik ödemelerinizi kredi kartınız ile yapabilir, senelik kart aidatınızı biriken World puanlarınız ile ödeyebilirsiniz.

yapı-kredi-world-card
Yapı Kredi World Card

Kredi kartınız ile havale ve EFT işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer hesabınızda TL yoksa, para gönderebilirsiniz. Ödemelerinizi maksimum 12 taksit ve yüzde 1,99 faiz oranı ile yapabilirsiniz. Kartın alışveriş faiz oranı yüzde 2,25‘ tir. Ekstrelerinizi vaktinde ödememeniz durumunda yüzde 2,75 gecikme faizi uygulanır. Kredi kartınızdan ilk yıl herhangi bir ücret talep edilmemektedir. İlk yıldan sonrasında aslolan kartlarınız için 104  TL, ek kartlarınız için ise 52 TL ücret talep edilecektir. Kart başvurusunda bulunmak için tıklayınız.

İNG Bonus Card

İNG Bankası müşterilerine Bonus Card, Premium, Platinium, Business benzer biçimde kredi kartı ürünleri sunmaktadır. En avantajlı kredi kartlarından olan Bonus kart ile puan kazanabilir ve kazandığınız puanlar ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile ilgili istediğiniz soruları asistan hizmetine sorabilir, çilingir, acil sıhhat hizmeti benzer biçimde pek oldukca hizmeti ücretsiz bir şekilde katınız ile karşılayabilirsiniz. Kartınızın e-ticaret ya da mail order sistemleri isteğe bağlı olarak açılmaktadır. Kartınızı teslim almanız durumunda bu hizmetlerin kapalı bulunduğunu görürseniz bankanız ile iletişime geçiniz.

ing-bonus-card
İNG Bonus Card

Kredi kartınızın güncel kampanyaları hakkında informasyon almak için tıklayınız. Kartınız ile çekeceğiniz nakit avanslarda yüzde 4 oranında komisyon talep edilecektir. Kartınız ile vereceğiniz otomatik ödeme talimatlarından yüzde 1,69 tahsilat oranı talep edilecektir. Ek olarak kartınız ile yapacağınız alışverişlerin akdi faiz oranı yüzde 2,25′ tir. Gecikme faiz oranı ise yüzde 2,75‘ tir.

Bonus kredi kartı başvurusu yaparak derhal puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

QNB Finansbank Card Finans

Finansbank’ ın kredi kartı ürünü olan Card Finans ile yapacağınız alışverişlerden armağan para kazanabilir ve 1500 TL’ ye kadar parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kolay taksit imkanı ile 50 TL ve üstündeki harcamaları taksitlendirmeniz mümkün olmaktadır. Kefil talep edilmeden ve herhangi bir formaliteye gerek kalmaksızın acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri çekeceğiniz nakit ön ödeme ile karşılayabilirsiniz.

Kredi kartınız ile yapacağınız akaryakıt alımlarında ve market harcamalarında yüzde 5′ e varan indirim kazanır, otomatik ödeme talimatı vererek, faturalarınıza vereceğiniz parasız ödeme talimatı ödeme noktalarına gitme derdinden kurtulmuş olmuş olursunuz. Kredi kartı borcunuzun asgari tutarını ödedikten sonrasında 6,9 ya da 12 taksit yapabilirsiniz. Kart başvurusu yapmak için tıklayınız. Kredi kartınız ile yapacağınız alışverişlerde uygulanacak akdi faiz oranı yüzde 2,25 olacaktır. 

qnb-finansbank-card-finans
Card Finans

HSBC Advantage Kredi Kartı

Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu pek oldukca kredi kartı ürünü bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Advantage karttır. Standart kartınız ile Visa ve MasterCard amblemi bulunan yurt içi ve yurt dışı noktalarından alışveriş yapabilir ve yaptığınız alışverişleri taksitlendirebilirsiniz. Kartınız ile nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Üstelik HSBC ATM’ si aramanıza gerek kalmamıştır. İstediğiniz bankanın ATM’ sine giderek kartınız ile acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri karşılamak için para çekebilirsiniz. Kartınız ile yapacağınız alışverişlerden nakit puan ya da dinlence puan kazanabilirsiniz. Yitik ve çalıntı durumlarında ücretsiz bir şekilde kart yenileme talebinizi bankaya iletebilirsiniz.

Limit olmaksızın ek kart çıkarabilir ve bu kartlardan nakit çekme durumunu kendi isteğinize bakılırsa ayarlayabilirsiniz. Avis’ ten kiralayacağınız araçlarda ve Prago transferlerinden yüzde 25 indirim kazanırsınız. 0850 211 0 111 alan kişi hizmetlerini arayarak kolayca kart başvurusunda bulunabilirsiniz. Kartınızdan yapacağınız nakit çekim işlemlerinde alışveriş faiz oranı olan yüzde 2,25 oranı kullanılacaktır. Dolar üstünden yapılacak olan çekimlerde yüzde 1,80 faiz oranı uygulanır.

Aslolan kartınız için ödeyeceğiniz senelik kart aidatı 136 TL’ dir. Ek kartlarınız için ayrı ayrı 62 TL ödemeniz gerekmektedir.

hsbc-advantage-kredi-kartı
Advantage Kredi Kartı

Odeabank Banko Card

Odeobank da müşterilerine pek oldukca kredi kartı hizmeti vermektedir. Banko Card ile yapacağınız alışverişlerinizden chip para kazanabilir ve kazandığınız puanlarınız ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartınız ile üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerinizi 3 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Kartın akdi faiz oranı yüzde 2,02‘ dir. Öteki bankalara nazaran bu oran oldukça düşüktür. Ziraat Bankası’ ndan ve katılım bankalarından sonrasında faiz oranı minimum kredi kartı bulunduğunu söylemek mümkündür. Taksitli nakit ön ödeme çekimlerinde yüzde 2,25 faiz oranı uygulanmaktadır.

Kartınız ile Turkcell hattına ilişkin işlemlerinizi yapabilir, cep telefonunuza TL yükleyebilirsiniz. Atlas Card ile yapacağınız alışverişlerden tayyare mili kazanabilirsiniz. Süratli kredi kartı başvurusu yapmak için tıklayınız.

Anadolubank World Card

Anadolu Bank World Card adlı kartı ile müşterilerinin alışverişlerini taksitlendiriyor ve acil nakit gereksinimlerini karşılıyor. Üye iş yerlerinden yapılacak olan alışverişlerde World Puan kazanabilir ve bu puanlarınız ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartınızı bir tek yurt içinde değil Visa ve Mastercard amblemi gördüğünüz iş yerlerinde kullanabilirsiniz. Kartın akdi faiz oranı yüzde 2,25‘ tir. Klasik kartınızın senelik kullanım tutarı 75 TL’ dir. Kartın senelik aidatı ekstrenize yansıtılacaktır.

Kredi kartı 3 yıl geçerli olmaktadır. Ek kart çıkarabilir, ailenize ve yakınlarınıza bu kartı kullanmaları için verebilir ve kartın limitini kendiniz ayarlayabilirsiniz. Kart ödemeleriniz için otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Yapacağınız alışverişlerinizde World Puan kazanabilir ve bu puanlarınız ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Yut içi ve yurt haricinde Visa ve Master Card amblemi gördüğünüz her noktada alışveriş yapabilirsiniz. Kazandığınız her World Paun 0,005 TL ‘ ye karşılık edecektir. Ülkemiz içinde kartınızdan nakit ön ödeme çekebilir ve yurt haricinde bulunduğunuz ülkelerde, o ülkelerin para birimlerinden nakit ön ödeme çekebilirsiniz.

anadolu-bank-world-card
Anadolubank World Card

Kart başvuruları Anadolu Bank şubelerinden alınmaktadır.

Fibabanka Parasız Kart

Fibabanka müşterilerine parasız kredi kartı hizmeti sunan bankalar içinde yer almıştır. Kartınız ile yurt içi ve yurt dışı avmlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Ek olarak kredi kartınıza bağlı olarak ek kart çıkarabilir ve bu kartın limitinizi kendiniz belirleyebilirsiniz. Acil finansman ihtiyaçlarınız için kartınızdan nakit ön ödeme çekebilirsiniz. Kartınızdan herhangi bir ücret talep edilmemektedir. 444 88 88 numarasını arayarak ya da banka şubelerine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kartın akdi faiz oranı yüzde 2,02‘ dir. Yitik ve çalıntı durumlarında kartlarınızı yenileyebilirsiniz. Ek kartlarınız için 5 TL kart yenileme tutarı talep edilecektir.

Albaraka World Klasik Kart

Albaraka Türk Katılım Bankası müşterilerine World Card adı ile kredi kartı hizmeti sunan bankalar içinde yer almıştır. Kartınız ile yapacağınız alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Alışverişlerinizden puan kazanabilir ve kazandığınız puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Temassız özelliği yardımıyla kart çekimine gerek kalmadan kolayca ödeme yapabilirsiniz. Kartın senelik aidatı 70 TL’ dir. Ek kartlarınız için ise 35 TL ödeme yapmanız gerekir.

Kartın gecikme faizi oranı yüzde 2,34′ tir. Online kart müracaat yapmak için tıklayınız.

albaraka-world-klasik-kart
World Klasik Kart

Kuveyt Türk Sağlam Kart

Kuveyt Türk, Sağlam Kart ile herhangi bir kart tutarı ödemeden 5 taksit imkanı sunmaktadır. Eğitim ve sıhhat sektöründe harcamalarınızı kartınız ile yapabilirsiniz. Sigorta ödemeleri, cep telefonu aleti alımı, market, kuyum ve akaryakıt harcamalarınız haricinde tüm alışverişlerinizi taksitlendirebilirsiniz. Kartın asgari ödeme diye bir özelliği yoktur. Hesap kesim tarihinde kart sahipleri borçlarının tamamını ödemek durumundadır.

Kart tutarı ödemeden, acil finansman ihtiyacınız olan şeyleri nakit ön ödeme özelliği yardımıyla karşılayabilirsiniz. Yıl süresince 200 TL ve üstü harcama meydana getirecek olan banka müşterilerine 50 TL değerinde puan verilmektedir. Puanlarınız ile parasız alışveriş yapabilirsiniz. Kartın Klasik, Gold ve Platin özelliklerini de kullanabilirsiniz. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde indirim kazanarak tutum yapabilirsiniz. Kartın akdi faiz oranı yüzde 1,84′ tür. Detaylı informasyon almak için tıklayınız.

kuveyttürk-sağlam-kart
Sağlam Kart Kuveyt Türk

Türkiye Finans Happy Card

Happy Card ile yapacağınız alışverişleri taksitlendirebilir ve puan kazanabilirsiniz. Kartın bonus özelliği yardımıyla biriken puanlarınız ile alışveriş yapabilirsiniz. Yalnız vatanımızda değil yurt haricinde da kartınızı kullanabilir ve bu puanlarınızı biriktirerek parasız alışveriş yapmanın keyfini çıkarabilirsiniz. 0850 222 2244 alan kişi hizmetlerini arayarak kart başvurusunda bulunabilirsiniz. HAPPY boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak sms aracılığı ile de kart başvurusu yapabilirsiniz. Online olarak kart başvurusunda bulunmanız da mümkündür.

Siz de bu kredi kartlarından herhangi birine başvurarak harcamalarınızı taksitlendirebilir, nakit ön ödeme ya da taksitli ön ödeme çekebilir, yurt içinde olduğu benzer biçimde yurt haricinde da alışveriş yapabilirsiniz. SMS ya da web bankacılığı aracılığı ile müracaat yapabileceğiniz benzer biçimde, size en yakın banka şubelerine de gelir belgeniz ve kimlik fotokopiniz ile giderek kolayca kredi kartı talebinde bulunabilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir