En Kolay Kredi Veren Bankaların Listesi 2021

En Kolay İnternetten Kredi Veren Bankalar

Sizlere bu yazımızda ”en kolay kredi veren bankalar” hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. Bu bilgiler şahsen denenerek tespit edilmiş olup ticari reklam içermemektedir.

En kolay kredi veren bankaların listesi şu şekildedir:

Denizbank, Akbank, Odeabank, QNB Finansbank ve Garanti Bankası’dır. Bu bankaları diğerlerinden ayıran başlıca özelliği ise SMS kredi başvuruları yapılabilmesidir. SMS kredi başvurusunun ardından krediniz ön onaydan başarı ile geçti ise kredi alabilme ihtimaliniz oldukça yüksektir. Burada önemli olan sizlerin kredi notudur. Ayrıca N Kolay Kredi ile kolayca başvuruda bulunup, paranı anında kullanmaya başlayabilirsin.

Finansal sektörün içerisinde yer alan bankalar, müşterilerinin çeşitli ihtiyaçlarına yönelik olarak kredi ürünlerini kullandırmaktadırlar. İhtiyaca yönelik olarak banka bünyesinde çeşitli sınıflandırmalar yapılarak müşterilerinin hizmetine sunulur. Banka müşterileri düşük faiz ve uygun ödeme koşulunu en iyi sağlayan bankaları daha çok tercih etmektedirler.

Anında Şubeye Gitmeden Kolay Kredi Veren Bankalar

Kolay kredi veren bankalar Faiz Oranı Vade Sayısı Kredi Limiti
Enpara.com 1,29% 60 Ay 60.000 TL
CEPTETEB 0,95%* 60 Ay 50.000 TL
ING Bank E-Kredi 0,99% 60 Ay 50.000 TL
N Kolay Kredi (Aktif Bank) 1,89% 60 Ay 40.000 TL

Not: Tablo Ocak 2021 tarihindeki faiz oranlarına göre hazırlanmıştır.

*Cepteteb ihtiyaç kredisinde %0,95 oranın kredi notu 1850 ve üstü olanlar için geçerlidir.

Son yıllarda kredinin özelliklerinin yanı sıra en kolay kredi veren bankalar 2021 hangisi ise o da tercih edilenler arasındadır. Yaşadığımız dünya üzerinde insanların en çok önem verdiği konuların başında zaman kavramının iyi anlaşılması ve bu kavramın değerinin çok iyi bilinmesi gibi hususlar dile getirildiği için bankalar kredi ürünlerini kullandırırken müşterilerine önceki yıllara göre daha hızlı bir dönüş sağlamak zorundadırlar.

Bankalar birbirleri ile sürekli rekabet ortamında olmalarından dolayı en kolay krediyi veren banka olma adına çeşitli yollar bulmaktadır. Yapılan çalışmalar doğrultusunda bankalar, krediyi kullanmak için talepte bulunan kişiye SMS yoluyla birkaç dakika içerisinde geri dönüş yapmaktadırlar.

CEPTETEB İhtiyaç Kredisi

1.000 – 50.000 TL arası  uygun faizli CEPTETEB İhtiyaç Kredisi‘ni değerlendirebilirsiniz. Kredi başvurusunu ve kredi kullanımını internet şubesinden, mobil uygulamadan veya Cepteteb.com.tr üzerinde yapabilirsiniz. CEPTETEB İhtiyaç Kredisi’nin faiz oranlarını incelemek ve ihtiyaç kredisi başvurusu yapmak için tıklayın.

Durum böyle olunca müşteri krediyi o banka üzerinden kullanıp kullanamayacağını gayet hızlı bir şekilde öğrenebilmektedir. Ayrıca kredi notu yüksek olan müşterilere her banka en kolay kredi imkanını sunmaktadır. Kredi veya banka sicili sürekli yükselen bir eğriye sahip olan müşteriler bankalar için bulunmaz bir nimettir. Durum böyle olunca kredinin onaylanması ve kabul edilmesi çok daha hızlı olmaktadır. En kolay kredi veren bankalar 2021 için bankanın üzerinde düşen görev ne kadar büyük ise müşterinin kendi bireysel becerileri de o kadar önemlidir.

Bir önceki yazımız olan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 (BORDROSUZ) başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir