En Uzun Vadeli Cep Telefonu Satan Firmalar 2021

Peşinatsız senetle cep telefonu mu almak istiyorsunuz? Bu şekilde telefon satışı icra eden pek fazlaca mağaza bulunmaktadır. Taksitle ve kredi kartsız olarak telefon satan mağazaların başlangıcında Arçelik ve Evkur gelmektedir. Ek olarak cep telefonu alımlarında elden taksit de fazlaca sık kullanılan yöntemler içinde yer almıştır. Kredi kartlarında limit olmayanlar bu şekilleri tercih ederek aygıt alımlarını gerçekleştirebilir.

Peşinatsız Senetle Cep Telefonu

Geçtiğimiz yıllarda yurttaşlarımız getirilen engelleme ile ne yazık ki kredi kartları ile cep telefonu alamıyordu. Yalnız şirketlere ilişik kredi kartları olan business kartlar ile taksitli olarak cep telefonu, kuyumcu, elektronik eşya, akaryakıt vb. alımları yapılabiliyordu. Sadece meydana getirilen düzenleme ile beraber artık cep telefonu alımlarında kredi kartlarına taksit yapılabiliyor. 3500 ve üstü fiyatlarda olan cep telefonları için yıl sonuna kadar 12 taksit uygulanacağı bildirilmiştir. 

Taksit yasağı kalka dursun vatandaşlar için en temel sorun kredi kartlarında limit yetersizliğidir. Bu durumla başa çıkmak adına fazlaca değişik yöntemler geliştirilmiştir. Bunlardan bir tanesi peşinatsız senetle cep telefonu alımı yapmaktadır. Bu işlem bir tek bazı mağazalarda uygulanmakta ve almak istediğiniz cihaza karar verdikten sonrasında mağaza tarafınca sizden herhangi bir peşinat talep edilmemektedir.

peşinatsız-senetle-cep-telefonu
Peşinatsız senetle cep telefonu

Vade sayısı kadar senet oluşturulmakta ve ödeme yapıldıkça mağazadan bu senet geri alınmaktadır. Senetler yaptırım gücü olan evraklar olduğundan dolayı imzalamadan evvel yazılan tutarlara dikkat edilmesi gerekmektedir. Bu amaçla güvenilir iş yerlerinden alışveriş yapmak fazlaca önemlidir.

Senetle Cep Telefonu Nereden Alınır?

Bankalar müşterilerinin her türlü finansman ihtiyaçlarının giderilmesi adına krediler vermektedir. Ek olarak bankaların verdiği cep telefonu kredileri de bulunmaktadır. Sadece bazı yurttaşlarımıza sicil durumlarının fena olması sebebi ile kredi çıkarılmamaktadır. Bu durumlar için alternatif yollar geliştirilmiştir. Meşhur mağazalarda cep telefonları senetle ya da taksit imkanı ile satılabilmektedir. Sizler için bu mağazaları ve taksit seçeneklerini araştırdık.

Mutlu Evim

Senetle alışveriş denilince akla gelen firmaların başlangıcında Mutlu Evim bulunmaktadır. Mutlu Evim, müşterilerine 24 aya varan vadeler ile cep telefonu satışı yapmaktadır. Sadece fiziki bir mağaza olmadığından dolayı alışverişlerin online olarak yapılması gerekmektedir. Aldığınız aygıt kutulu bir halde adresinize gönderilecektir. Mutlu Evim’ den Reeder, Sunny, Nokia, General Mobile, Iphone, Samsung, Casper, Lenovo, Htc vb. tüm telefon markalarının modelleri bulunmaktadır. Cep telefonu modellerini ve fiyatlarını incelemek için tıklayınız.

senetle-nereden-cep-telefonu-alabilirim
Senetle cep telefonu satan mağazalar

Beko Bayraktar

Parasız kargo, süratli gönderim, parasız gönderim, güvenli alışveriş benzer biçimde imkanları bünyesinde birleştiren ve kredi kartsız alışveriş imkanı tanıyan firmalardan bir tanesi de Beko Bayraktar’ dır. İnternet üstünden beyaz eşyadan cep telefonuna varana kadar tüm elektronik eşyaların satışı yapılmaktadır. 24 aya varan vadeler ile herhangi bir peşinat ödemeden istediğiniz model cep telefonunu online olarak Beko Bayraktar’ dan alabilirsiniz. Cep telefonu modellerini inceleyebilir ve derhal beğendiğiniz cihazın sahibi olabilirsiniz. Kargo ile gönderim yapılacağından cihazınız sadece bir kaç gün sonrasında elinizde olacaktır.

Çetinler A.Ş.

Çetinler A.Ş. müşterilerine senetle cep telefonu alma imkanı sunan firmalar içinde yer almıştır. 36 aya varan vadeler ile istediğiniz mobil cihazın sahibi olabilirsiniz. Cihazları incelemek ve sipariş vermek için sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

General Mobile

Telpa şubeler aracılığı ile General Mobile kredi kartsız, vade ayrımsız olarak 6 aylık taksit fırsatı ile müşterilerinin hayallerini gerçeğe çevirmektedir.

Evkur

Evkur teknolojik ev eşyalarının yanı sıra müşterilerinin taksit ile mobil aygıt alımlarını da kolaylaştırmaktadır. 12 ay vadeler ile Evkur’ dan istediğiniz cep telefonuna taksitli ve peşinatsız bir halde ulaşabilirsiniz. Cihazları incelemek için tıklayınız. Size en yakın Evkur mağazalarından da senetle ya da elden taksitle istediğiniz cihazın sahibi olabilirsiniz.

Evkur
Evkur

Aksu Çarşı

Aksu Çarşı da cep telefonu satışı da yapılmaktadır. Azami vade 12 ay olarak belirlenmiştir. Parasız kargo ile satın alabileceğiniz mobil cihazları ve fiyatlarını incelemek için Aksu Çarşı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yiğit Alışveriş

Yiğit alışveriş mağazası da kredi kartı kullanmayan müşterilerinin mağazalardan kolayca alışveriş yapabilmeleri amacı ile senetli vadesiz, kredi kartsız ya da elden taksit imkanı sunan mağazalar içinde yer almıştır. Mobil cihazları inceleyebilir ve derhal sipariş verebilirsiniz.

Dobra Taksit

Kredi kartı kullanmayan müşterilerinin de kendilerinden alışveriş yapmasını elde eden mağazalardan bir tanesi de Dobra Taksit’ tir. Bu amaçla en yüksek taksitli alışveriş yapılabilecek mağazaların en başına Dobra Taskit’i saymak mümkün olacaktır. 48 ay vade ile site üstünden online olarak alışveriş yapabilirsiniz. Taksitli telefon alma imkanından yararlanmak için şahısların kredi notları uygun ve yaşları 18′ den büyük olmalıdır. Cihazları incelemek için tıklayınız. Kargo harcamaları ile uğraşmak istemeyen ve İstanbul’ da ikamet eden müşterilerin Yıldırım Mahallesi, İkizler Sokak, Numara 53 Bayrampaşa İstanbul adresinden de mobil cihazlarınızı teslim alabilirsiniz.

Arçelik 

Arçelik de elden taksitle ya da senetle mobil aygıt alınabilecek olan mağazalar içinde bulunmaktadır. Kredi kartı kullanmayan müşteriler her şehirde kolayca ulaşabilecekleri Arçelik mağazalarına giderek mobil cihazları inceleyebilir ve istedikleri cihazın sahibi olabilirler. Ürünleri inceleyebilir ve web üstünden de sipariş verebilirsiniz.

Arçelik 
Arçelik

Elden Taksitle Telefon Almak İstiyorum

Acil finansmana gerekseme duyanların da en fazlaca tercih etmiş olduğu yöntemlerden bir tanesi bozdurma telefondur. Bazılarınız bu kavrama denk gelmemiş olabilirsiniz. Sadece kredi kartında limit olmayanlar ya da bankalar ile münasebetleri fena olanlar bu şekilleri tercih ederek kısa zamanda düşük limitte finansman gereksinimlerini karşılayabilirler. Bu işlemi yapmak oldukça kolaydır. Yukarıdaki mağazalardan ya da senetle telefon satışı icra eden herhangi bir mağazadan alarak, sonrasında bu cep telefonunu satarak nakite çevirebilirsiniz.

Elden taksitle telefon alınabilecek yerlerden bir tanesi de GSM operatörleridir. Almak istediğiniz cihaza karar verdikten sonrasında Türk Telefon, Turkcell, Vodafone bayilerinden bir tanesine gitmeniz ve taksitle telefon almak istediğinizi bildirmeniz kafi olacaktır. Sadece bu şekilde aygıt almak için bazı şartların taşınması gerekiyor.

  • Ilk olarak GSM operatörlerinin herhangi birinden aygıt alacakların faturalı hatlara haiz olması ve aynı hattı minimum 6 aydır kullanıyor olması gerekmektedir. 
  • Tıpkı bankalarda olduğu benzer biçimde kredi notunuza bakılacaktır. Faturalarınızı tertipli olarak ödeyip ödemediğiniz bu durumun en belirleyici etkenidir. Ödenmemiş faturası olanlar bu faturaları ödemeden mobil aygıt sahibi olamazlar.
  • Biriken puanlarınızın yüksek olması gerekmektedir. Bu puanların biriktiği seviyede aygıt alımı yapabilirsiniz. Uzun süredir aynı hattı kullanan müşterilerimiz tüm Samsung ve Iphone modellerinin bu sayede sahibi olabilirler.

Bu şekilde yapılacak olan telefon alımlarında genel anlamda 24 ay vade uygulanmaktadır. Ödeme müşterilerin faturalarına yansıtılmaktadır. Taahhüt süresi süresince sözleşmenizde yer edinen tarifenin dışına çıkmamanız gerekiyor. Sadece taksitleriniz bittikten sonrasında değişik bir tarifenin sahibi olabilirsiniz. Peşinatsız senetle cep telefonu satan öteki mağazalar ile ilgili bu içeriğimizden detaylı informasyon alabilirsiniz.

Kredi Kartsız Taksitle Telefon

Kredi kartına taksit yasağı kalktı. Fakat müşterilerin limitleri bu mevzuda belirleyici etkene haiz oluyor. Kredi kartı ile cep telefonu almak isteyenler bu yöntemi çok da fazla kullanamıyor. Zira kredi kartları bir tek gelirin iki katı olabiliyor. 1600 TL maaş alan birinin kredi kartı 3200 TL olacağından mesela kredi kartı ile taksitsiz bir halde Iphone X alamaz. Taksitle ve herhangi bir peşinat ödemeden cep telefonu sahibi olma imkanı müşterilere derin bir nefes aldırmaktadır. Ek olarak bankalar tarafınca verilen cep telefonu kredilerinden de yararlanabilirsiniz.

Yukarıdaki mağazalardan senetle ve 48 aya varan vadeler ile mobil aygıt alabilirsiniz. 2021 senesinde kredi kartları ile cep telefonu alımlarına taksit yapılmaya başlandı. Aygıt alımlarınızı da 6 taksit ile gerçekleştirebilirsiniz.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir