En Yüksek Emekli Promosyonları 2021 (1250 TL.)

Emekli vatandaşların yakından ilgilendiği emekli promosyon ödemelerinde promosyonun verileceği tarih kadar promosyon ücretleri de merakla bekleniyor. Bankaların emekli müşterilerini çekmek için yaptığı promosyon ödemelerinin tarihi 2021 yılı Mart ayında gerçekleşecektir. Yaklaşan promosyon ödemeleri 2017 yılında hizmete girmiştir. En yüksek promosyon ödemeleri, bankaların rekabetine göre artış göstermektedir.

En Yüksek Emekli Promosyonları 2021

Emekli Promosyon Ödemesi Nedir?

Emekli promosyonları 2017 yılında hizmete girmiştir. Bankaların emekli müşterileri için vereceği ödemeler için emekliler maaşlarını anlaştıkları bankalara taşımaları gerekir. Banka emekli promosyonu verebilmek için maaş müşterisine taahhüt etmesini şart koşar. Taahhüt edildiği taktirde emekli, maaşını aldığı bankadan böylelikle emekli promosyon ödemesi alacaktır. Taahhüt süresi ise 3 yıldır. Üç yıl boyunca aynı bankadan maaş alacak olan emekliler üç yıl sonrasında ise promosyon alıp tekrardan taahhüt ederek belirlenen süre boyunca maaşını aynı bankadan alacaklardır. Promosyon ödemeleri her yıl değil, 3 yılda bir tek seferde gerçekleşecektir. 2021 yılında maaşını taşıyan emeklilerinde promosyon ödemeleri 2023 yılında olacaktır. 2021 yılında emekli olan emeklinin bu yıl promosyon alması söz konusu değildir. Örneklendirmek gerekirse;

  • 2017 yılında anlaştığı bankaya taahhüt veren emekli 2021 yılında
  • 2021 yılında ise 2021 yılında
  • 2021 yılında taahhüt veren emeklinin ise 2023 yılında

emekli promosyonlarını ödemelerini alacaktır.

Promosyon Ödemeleri Ne Kadar?

  • 1.000 TL maaş alan emeklinin alacağı tutar ; 300 TL
  • 1.000 ve 2.000 TL arası maaşı olan emekli ; 375 TL
  • 2.000 ve üzeri maaş olan emekli ; 450 TL’dir.

Şuan için maaşlara göre verilecek olan emekli promosyon ödemeleri 2017 yılında da bu şekilde verilmiştir. Emekli maaşları enflasyon oranına göre zamlanmıştır. Maaşlarda artış olduğundan emekli promosyonlarında da artış olacağı düşünülüyor. Emekli promosyonlarında en alt limit 600 – 750 TL olacağı düşünülüyor. Türkiye Bankalar Birliği ve Sosyal Güvenlik Kurumu arasında yapılacak görüşmeye göre belirlenecek ve Mart ayında emekli promosyon ödemeleri verilecektir. Emekli ve banka arasında yapılan anlaşma bittiğinde anlaşma yenileyebildiği gibi emekli istersen taahhüdünü başka bankayla anlaşıp maaşını üç yıl boyunca o bankadan alabilecektir. 2021 yılı bankaların rekabet haline olduğu, emekli müşterileri çekmek için fiyatlarda artış yapmaktadır. Aşağıda yüksek emekli promosyon veren bankaları inceyebilirsiniz.

QNB Finansbank 1.250 TL Emekli Promosyonu

Bankaların emekli promosyonu vermesi için emeklinin 3 yıllık taahhüt vermesi halinde üç yılda tek seferlik yapılacak ödeme için Finansbank en yüksek emekli promosyonu veren banka oldu. Geçtiğimiz günlerde promosyon ödemelerini açıklayan Finansbank emekli tanıdığını getirene de 125 TL vereceğini de duyurdu. Toplam iki kampanyada bulunan Qnb Finansbank’ın vereceği emekli promosyon ödemesi şuan için en yüksek promosyon olup 1.250 TL olmuştur. Bu kampanyanın tarihi 1 Ocak 2021 – 31 Aralık 2021 arasındadır. Maaşlarını Finansbank’a taşımak isteyen emekliler en yakın finansbank şubesine gidip 3 yıllık sözleşmeyi imzalamalıdır.

En Yüksek Emekli Promosyonları 2021 (1250 TL.)

TEB Bankası Emekli Promosyon 1.000 TL

TEB bankasının emekli müşterilerine özel kampanyalar yapmaya devem ediyor. “Emekli ve Emekli Getiren Kazanıyor” başlığı altında iki kampanyası bulunan TEB bankası, emekli getirene 100 TL ödeme yapıyor. 100 TL değerindeki ödemeyi yapabilmek için getirdiği müşterinin 3 yıllık taahhüt vermesi halinde 100 TL ödeme gerçekleşecektir. Kampanya 31 Mart 2021 tarihine kadar geçerlidir. Bu kampanya dahilinde TEB bankası maaş müşterisi olacak emekliye 1.000 TL emekli promosyon ödemesi yapacaktır.

En Yüksek Emekli Promosyonları 2021

Ziraat Bankası Emekli Promosyon

Her bankada olduğu gibi Ziraat Bankasıda emekli promosyon ödemesi veren bankalar arasındadır. Diğer bankalarda da 36 aylık verilecek olan taahhüt Ziraat bankasında da geçerlidir. Ziraat bankasıyla anlaşmada bulunan emekli maaşını taşıdığında emekli promosyon ödemesi alır. Alacağı promosyon emeklinin aylığına bağlıdır. Bin lira altındaki maaşlar için 300 TL, bin ve iki bin arasında maaşı olanlar için 375 TL ve iki bin ve üzeri emekli maaşı olan emekliye 450 TL emekli promosyonu vermektedir.

Ziraat bankası başvuruları şubelerden yapılabildiği gibi ATM’lerden, internet bankacılığından , müşteri iletişim merkezlerinden ve SMS yoluyla da yapabilmektedir. 4757 ‘ye PRO yazıp T.C kimlik numarası SMS göndererek başvurular alınmaktadır.

Vakıfbank Emekli Promosyonu 2021

Vakıfbank’ın sunduğu kolaylıklar maaşını vakıfbank’a taşıyanlar içinde devam ediyor. Tüm Vakıfbank ATM’lerinden maaşlarını komisyon farklı olmadan ücretsiz çekebileceklerdir. EFT ve Havale işlem ücretide alınmayacaktır. Vakıfbank ayrıca kredi kartlarından da kart aidat ücretini de almayacaktır. Tüm bunlardan faydalanabilmek için en yakın şubeye giderek başvuruda bulunabilirsiniz. Başvuru esnasında maaşınız 3 yıl boyunca Vakıfbanktan alacağınızın taahhüdünü vermelisiniz.

  • 1.000 TL ye kadar olan maaşlarda; 300 TL
  • 1.000 TL ve 2.000 TL aralığında; 375 TL
  • 2.000 üzeri olan emekli maaşlarında ise 450 TL emekli promosyon ödemesi yapılacaktır. Bankanın kampanyalarında bu fiyatlar yer almaktadır.

Halkbankası Emekli Promosyonu

Bankanın emekli promosyonlarından 36 aylık taahhüt veren emekli müşteriler yararlanmaktadır. Maaşını Halkbankasına taşıyan emekliler için 450 TL ödeme yapılmaktadır. Emeklilerin aldığı maaşlara göre değişiklik gösteren promosyon ödemelerinde 375 TL alan emeklinin maaşı 1.000 ve 2.000 TL aralığında olmalıdır. 300 TL promosyon alacak olan emeklinin maaşı ise 1.000 TL’ yi geçmeyecektir. Maaşı 2.000 TL  ve üzeri olan emeklilere bağlanacak olan promosyon ise 450 TL‘dir. Başvurular için Halkbank şubelerinden ve ATM’lerden yararlanabilirsiniz.

Halkbank Emekli Promosyonu 450 TL

Bankaların emekli promosyon için ödeyecekleri tutarlar bu şekildedir. İşbankası, Akbank, Denizbank gibi diğer bankalarında şartları ve emekliye verecekleri promosyon tutarlarında farklılık yoktur. 2021′ nin Mart ayında emekli promosyon ödemeleri verilecek ve yeniden taahhüt yapılacaktır.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir