EnPara.com Üzerinden İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Devletimizde hizmet veren finansal kuruluşlar içinde yer edinen QNB Finansbank, bankacılık sektörüne yeni bir perspektif kazandırması adına şubesiz bankacılık anlayışını geliştirmiştir. Bilhassa bu sektörün içinde yer edinen birçok kuruluşun yakınma etmiş olduğu konuların başlangıcında harcamalar gelirken, QNB Finansbank harcamaları kısmanın yolunu şubesiz bankacılık üstüne kurmuştur. Bankanın ilk geliştirmiş olduğu sistemlerin başlangıcında da Enpara.com gelmektedir.

Enpara Kredi Başvurusu

QNB Finansbank kuruluşu olan Enpara.com tüm işlemlerin bilgisayar ve mobil cihazlar üstünden web olduğu sürece gerçekleştirmeyi sağlamaktadır. Bilhassa kredi benzer biçimde harcamaları ve zahmeti oldukça olan ürünlerin bile Enpara.com üstünden oldukça kısa bir süre içinde gerçekleştirilebileceğini biliyor muydunuz? Enpara.com üstünden kredi başvurusu iyi mi yapılır, diye merak edenler için işte yöntem.

İlk olarak QNB Finansbank’ın haiz olduğu Enpara.com web platformuna girmeniz gerekmektedir. Sonrasında web platformunda bulunan Enpara.com gereksinim kredisi ekranına girmeniz gerekecektir. Oluşturulan ekranda sizlerden bir ekip bilgiler talep edilmektedir. Banka sizden kişisel, eğitim, mesleki ve kontakt benzer biçimde bazı bilgilerinizi talep edecektir. Bu detayları girdikten sonrasında Güvenlik Kodu olarak malum bilgiyi girdikten sonrasında devam butonuna basmanız yeterlidir. Açılacak olan ikinci sayfadaki detayları girmeniz ve kredi ile ilgili tüm işlemlerinizi denetim ettikten sonrasında krediyi onaylamanız yeterlidir.

Masrafsız Kredi Enpara

Banka şubelerinden verilen kredilere nazaran 1 kuruş harcama ödemeden, sigortasız ve düşük faiz oranlı kredinizi istediğiniz süre kullanabilirsiniz. En Para üstünden kredi başvurusu iyi mi yapılır, sorusunun yanıtını gören QNB Finansbank müşterileri artık Enpara.com platformunu kullanarak lüzumlu başvuruları gerçekleştirebilir.

Enpara gereksinim kredisi hesaplamahttps://www.qnbfinansbank.enpara.com/urunler/ihtiyac-kredisi/

Enpara’ya müracaat linki : https://www.qnbfinansbank.enpara.com/bireysel-basvuru/basvuru-amaciniz.aspx

Bundan önceki yazımız olan 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir