Enpara Gelir Belgesiz, Evraksız, Kefilsiz Kredi

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank her geçen gün geliştirdiği dijital bankacılık anlayışını son olarak Enpara.com ile taçlandırmış ve bu yönde epeyce büyük bir satın alan kesimini kendisine bağlamayı başarmıştır diyebiliriz. Enpara.com ilk etapta şubesiz ve masrafsız bankacılık ile yola çıkmış ve kısa sürede kendisini geliştirerek, kredi tahsisi benzer biçimde mevzularda da hizmet vermeye adım atmıştır. Üstelik belge, vs. benzer biçimde ayrıntılar işlerle de uğraşılmamaktadır. Şimdi sizler için bu yazımızda Enpara.com gelir belgesiz kredi ile ilgili detaylı informasyon verecek ve örnek ödeme planlarını istifadenize sunacağız.

Enpara.com ‘dan Gelir Belgesiz İmzasız Kredi

Enpara.com ‘un gelir belgesiz kredi başvurusu oldukça kolay bir işlemdir. 30 bin TL ‘ye kadar 48 aya varan vadelerle kredi başvurusu yapabilir ve kredinizi anında hesabınıza alabilirsiniz. Müracaat yönteminiz hâli hazırda Enpara.com satın alan olup olmadığınıza nazaran değişkenlik gösterecektir. Şimdi sırasıyla Enpara.com müşterisi olanlar ve olmayanlar için gelir belgesiz kredi başvurusu iyi mi yapılır sizlere aktaralım.

Enpara.com Müşterilerine Kolay, Belgesiz Kredi Başvurusu

Enpara.com müşterilerinin kredi müracaat işlemi ve onay işlemi yalnız 5 – 10 dakika benzer biçimde kısa bir süre içinde halledilecektir. Yapmanız ihtiyaç duyulan; satın alan numaranız ya da on bir haneli TC kimlik numaranız ve şifreniz ile web bankacılığı yada mobil bankacılığa giriş yapmanız ve sonrasında da ÜRÜNLER bölümünden KREDİLER kısmına girerek yeni kredi başvurusu oluşturmanızdır. Kredi başvurusu esnasında ne kadarlık bir kredi başvurusu yapacağınızı yazıp sonrasında da vade süresini çekerek müracaat işleminizi tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonrasında anında bir değerlendirme yapılarak buna nazaran onaylanması halinde krediniz hesabınıza yatırılacaktır. Kredi onayı mevzusunda mesele yaşamak istemiyorsanız, makul rakamlarda ve ihtiyacınız kadar bir kredi başvurusu yapmanız şansınızı artıracaktır.

Enpara.com Alan kişi Olmayanlar İçin Gelir Belgesiz Kredi başvurusu

Enpara.com ‘dan gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilmek için illa ki müşterisi olmanıza gerek kalmamıştır. Derhal Enpara.com ‘un internet sayfasına girerek, buradan Kredi başvurusu bölümünden ilgili formu doldurup kredi için müracaatınızı başlatabilirsiniz. Sonrasında Enpara.com tarafınca sizinle irtibata geçilecek, enpara.com satın alan temsilcileri tarafınca ziyaret edilecek ve gene bununla beraber adınıza bir hesap açılarak, kredinizin onayı halinde paranız anında hesabınıza geçirilecektir. Enpara.com müşterisi olurken size yalnız satın alan sözleşmesi imzalatılacak başkaca bir fazladan bürokratik işlem yapılmayacaktır. İhtiyacınız olan tek şey kimliğinizdir.

Enpara.com Gelir Belgesiz Kredi İçin Örnek Ödeme Planı

Enpara.com ‘dan 30 bin TL ‘ye kadar ve azami 48 ay vadeli kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Faiz oranları yüzde 1,39 ‘dan başlamakta olup, vade süresine nazaran yüzde 1,49 ‘a kadar çıkabilmektedir. 1 – 12 ay vade süresi için faiz oranı yüzde 1,49, 13 – 24 ay vade süresi için faiz oranı yüzde 1,48, 25 – 36 ay vade süresi için faiz oranı yüzde 1,43 ve 37 – 48 ay vade süresi için ise faiz oranı yüzde 1,39 olarak hesaplanacaktır. Enpara.com ‘dan çekeceğiniz kredilerde herhangi bir kredi tahsis tutarı adı altında harcama da alınmamaktadır.

Örnek olarak; Enpara.com ‘dan çekeceğiniz 10 bin TL 48 ay vadeli bir bireysel gerekseme kredisinde; faiz oranı yüzde 1,39 olacak, senelik maliyet oranı yüzde 21,9588 olacak, aylık taksitleriniz 304,39 TL olacaktır. Tahmini sigorta harcaması ise 255 TL civarında olacaktır. Doğal ki bu sigorta prim bedeli kişiye nazaran değişkenlik gösterebilecektir. Bu rakamlar ışığında yapacağınız toplam geri ödeme miktarı ise; 14 bin 610 TL ‘ye karşılık edecektir. İlgili harcamalar düştükten sonrasında hesabınıza geçecek sayı ise 9 bin 744 TL olacaktır.

Bundan önceki yazımız olan Ziraat Bankası 180 Ay Vadeli Konut Kredisi %0,99 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir