Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar (BANKA BANKA GEZDİK)

Herhangi bir kurumda çalışmayan, esnaflık yapmayan ve gelir belgesi olmayan kişiler için 2021  senesinde birçok banka gelir belgesiz maaş bordrosuz bireysel gerekseme kredileri, konut ve taşıt kredisi veriyor. Bilhassa Bayanlara Gelir Belgesiz Kredi 2021 senesinde QNB Finansbank, Denizbankası, Vakıfbank, İşbankası, Akbank ve TEB gelir belgesiz kredi veren bankalara örnektir.

Çalışmayan, maaş bordrosu olmayan ev hanımları çoğu zaman bankalar gelir belgesiz kredi vermezler şeklinde bir zana kapılmaktadır. Oysa bankalar bu şeklinde hususi durumdaki müşterilerine hususi daima ayrıcalık tanımakta ve müşterileri kendine çekmek adına şu demek oluyor ki hazır müşterisini kaybetmemek için kredi hizmetlerinden faydalandırmaktadır. 2021 senesinde işini kaybeden, çalışmayan ve resmi bir gelir belgesi olmayan ev hanımlarının bankalardan iyi mi kredi çekebileceklerini anlattığımız yazımızdan yararlanarak bankalara kredi başvurusunda bulunabilir yeni yılda acil nakit ihtiyacınız olan şeyleri bu krediler ile karşılayabilirsiniz.

Bankaların büyük çoğunluğu artık kefil talep etmeden, gelir belgesi olmadan ve senetsiz olarak herhangi bir maaşı bulunmayan ev hanımlarına krediler vermektedir. kredi veren bankalar çalışmayan ve gelir belgesi olmayan ev hanımlarına belgesiz evraksız kredi vermektedir.

Ev Hanımlarına Kredi Kartı Veren Bankaların büyük kısmı kredi de vermektedir.

Kira geliri şeklinde yan geliri olup bunu resmi olarak belgeleyemeyen, esnaf olan, ticaretle uğraşan, ziraat işi ile uğraşan, çiftçilik yaparak geçimini elde eden kişiler hususi yada kamu kurumlarında çalışan kişiler şeklinde resmi bir gelir belgesi temin edemeyen kişilere artık bir çok banka gelir belgesiz kredi olanağı sunmaktadır.  Kefilsiz, gelir belgesiz olarak Denizbank Akbank, İş bankası, Teb, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Şekerbank, HSBC, INGBank, Qnb Finansbank şeklinde bankalar çalışmayan ve gelir belgesi olmayan ev hanımlarına kredi vermemektedir.

Bayanlara Gelir Belgesiz Kredi 2017

Denizbank Ev Hanımlarına Maaş Bodrosuz Kredi Veriyor

Bilhassa Denizbank bu mevzuda çalışmayan ve gelir belgesi olmayan bayanların WEB’te kredi başvurularını alarak onay mesajı gelen bayanların  Denizbank şubelerine gelmiş olarak kredi talep etmesi halinde oldukça kolaylık sağlamaktadır. Ek olarak belgesiz kredi başvuruları Cep telefonundan KREDİM yazıp, TC. No ile beraber 3280‘e gönderilerek de yapılabilir. Evraksız kefilsiz  55 bin liraya kadar 48 ay vadelerde kredi başvurusu yapabileceğiniz Denizbank % 1.40′ dan başlamış olan faiz oranları ile artan vadelerde faiz oranları artacak şekilde anında ödeme planı oluşturarak  kolay bir halde gerekseme kredisi sunmaktadır. Evvel açılmış bir mevduat hesabında devamlı nakit akışını gören ve kart ödemelerini tertipli olarak aksatmadan meydana getiren ve kredi notu risksiz görünen ev hanımları banka şubelerine giderek evraksız belgesiz azca bir kesinti yapılarak istediği vadeler de ve limitlerde gerekseme kredilerini alabilirler.

Ek olarak 1000 TL kredi limitlerinde  faizsiz kredi vermektedir. Bu krediden yararlanmak isteyen ev hanımları kendi üstlerine kayıtlı 2 tane faturayı Denizbank otomatik ödeme talimatı vererek 2 yıl süresince Denizbanktan ödeme talimatlarını yaparak 1000 (bin) lira faizsiz gerekseme kredisi alabilirler. Bu imkanların detaylarını öğrenmek için banka şubelerini ziyaret etmeniz kafi.

Ev Hanımlarına TEB Cepteteb gelir belgesiz derhal kredi

Denizbankası şeklinde eb den kredi başvurularında gelir belgesi olmadan ev hanımlarında kredi kullandıran bir öteki bankada TEB’dir. TEB Cepteteb gerekseme kredisi başvurusu meydana getiren ev hanımlarının başvurularını buradan yapmaları halinde % 1.25’den başlamış olan faiz oranları ile gelir belgesiz kredi vermektedir.

Bayanlara Akbank Direkt 20.000 TL.

Akbank çalışmayan ev hanımları için belgesiz kredi başvurusu alarak kredi notu yüksek olan bayanlara 20 bin liraya kadar kredi vermektedir. Akbank gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyen bayanlar Sms ile kredi başvurusu yapabilir, bunun yanında internetten Akbank Direk üstünden ve ATM lerden kredi başvuruları alarak 20 bin liraya kadar gelir belgesiz kredi vermektedir.  Gelir belgesiz AKBANK gerekseme kredisi  başvurusu yapmak için SMS ile Kredi yazarak boşluk bırakın, Vatandaşlık Numaranızı yazın, 4425’e göndererek belgesiz müracaat yapabilir, bildiri olarak onay vardığında banka şubelerine giderek gelir belgesiz kredinizi anında alabilirsiniz.

İş Bankası

İşbankası evraksız, kefilsiz, senetsiz ve gelir belgesiz kredi müracaat yapmak isteyen ev hanımlarına düşük faiz oranları ile uygun ödeme seçenekleri ile gerekseme kredisi veren bir öteki bankadır.

Bayanlara Gelir Belgesiz Kredi 2017

İş bankasından belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyenler  7/24 başvurması kolay cevabı süratli krediden yararlanarak 2021 senesinde gereksinimlerini yok etme olanağına haiz olabilirler. 25 bin liraya kadar evraksız kredi müracaat yaparak kredi için bankaya bile gitmeden anında kredi alabilir, hesabınızdan kredinizi istediğiniz süre çekebilirsiniz.

ING Bank 3 bin lira maaş bordrosuz gerekseme kredisi

Ing bank gelir belgesiz kredi başvurusu yapmak isteyen ev hanımlarına % 1,99 faiz oranları ile MİNİ Kredi gerekseme kredisi imkanlarından yararlandırıyor. Mini kredi başvuruları ile 7/24 telefon bankacılığı üstünden kolaylıkla yapılabileceği şeklinde banka şubelerinde de kısa süre içine yapılabilir.

Ing bankasına kredi başvurusu yapmak isteyen çiftçiler için gelir belgesi yerine, çiftçilik belgesi, esnaflar için ise, işyeri vergi levhası ile başvuruda bulunarak düşük faiz oranları ile verilen krediler yardımıyla finansman desteği bulabilirler.

Bazı bayanlar ise proje geliştirerek devletten 50 bin liraya kadar bağışlama ve 100 bin liraya kadar faizsiz kredi alabilmektedir. Bu projeleri incelemek için https://www.finanspedia.com/devletten-hibe-alan-kadinlarin-projeleri/ adlı yazımızı inceleyiniz.

Ev Hanımlarına Kredi Veren Öteki Bankalar

Gelir belgesi olmayan ve resmi gelirini ispatlayamayan ev hanımları bankalardan kredi alabilmek için kesinlikle kredi notlarının yüksek olması gereklidir. Kredi notu riskli grupta olan ev hanımları gelir belgesiz kredi imkanlarından yararlanamazlar. Ek olarak yüksek limitlerde kredi talebinde bulunan ev hanımlarının da kesinlikle krediden  yararlanabilmesi için üstüne kayıtlı bir taşınmazının olması gerekiyor. Bankalara rehin için bırakılan taşınmaz malların yanında meydana getirilen yen düzenleme ile beraber artık 2021 senesinde göç eder mallarda bankalara rehin olarak gösterilebilecek. Senelik meyve veren ağaçtan, kira gelirine, iş makinesi vasıta  şeklinde göç eder varlıkları bankada güvence olarak göstererek gerekseme kredisi imkanlarından yararlanabilecekler. Ev hanımlarının bordrosu ve ispatlayamadığı geliri olması halinde bir de kredi notları yüksek ise bankalardan anında kredi alabilirler.

Ev hanımlarına Gelir Belgesiz Kredi 2021 senesinde gerekseme kredisi veren banka şubelerinden ev hanımlarından istenen belge ve evraklar ise; başvuruda bulunan ev hanımının Nüfus cüzdanı , Son 3 ay içinde  kendi üstünde kayıtlı etkin olan herhangi bir elektrik, su doğalgaz faturasıdır. Gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunmak isteyen esnaflardan ise  vergi kimliği istenmektedir. Çiftçiler için gelir belgesi yerine geçecek çiftçilik belgesi kredinin ödeyebileceğini gösterir evrak gelir belgesiz kredi başvurusunda istenen evraklardan bazılarıdır.

Loading…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir