Fibabanka Müşteri Hizmetleri 444 88 88

Fibabanka Satın alan Hizmetleri 0850 222 77 77

Günümüzde bankacılık hizmetleri söz mevzusu olduğu süre kontakt unsuruna en üstün değerler kazandıran kuruluşlardan birisi de Fibabanka olmaktadır. Gerek genel duruşu, gerekse üstlenmiş olduğu ilkeleri uygulamadaki emin tutumu ile olabildiğince başarı göstermiş bir yönetim ağı oluşturmayı başaran Fibabanka yardımıyla, online ve telefon bankacılığı hizmetlerini de rahat bir halde değerlendirme şansı bulabilirsiniz. Bilhassa de Fibabanka alan kişi hizmetleri departmanı müşterileri ile gün süresince kontakt ağını kuvvetli tutmakla beraber, onların bankacılık mevzusunda gerekseme duyduğu tüm aşamaları da rahat bir halde gerçekleştirmelerini sağlamaktadır. Genel açıdan 7/24 ağı yardımıyla olabildiğince ergonomik bir düzeni kullananların önüne sermiş olan Fibabanka Davet Merkezi hizmetleri yardımıyla, sizler kısa süre içinde istediğiniz faaliyeti sonuçlandırma aşamasına geçiş yapmayı başarmış olacaksınız.

Fibabanka Telefon Bankacılığı

Telefon bankacılığı hizmetinden yararlanmak adına siz değerli üyelerimizin Fibabanka telefon numarası olan 444 88 88 ya da 0850 222 77 77 numaralarını aramanız gerekmektedir. Esasen bu numaraları aradığınız süre sizi otomatikman telesekreter hizmetleri karşılamış olacak. Bu hizmetlerin akabinde ilerlediğiniz süre aslına bakarsanız ilgili canlı destek personeline de kısa sürede ulaşmayı başarmış olacaksınız. Burada ehemmiyet arz eden durum ise siz değerli üyelerimizin sıkıntısız bir halde gerekseme duyduğunuz işlemi sonuca ulaştırma aşamalarınız olmaktadır. Bu aşamalarda da tamamen alan kişi memnuniyeti odağında ilerleyişinden asla ödün vermemekte olan Fibabanka telefon bankacılığı çalışanı de, sizleri istediğiniz noktaya ulaşabilmeniz mevzusunda titiz bir işleyiş sergilemektedir. Bu da aslına bakarsanız herhangi bir banka şubesine gitmeden de işlemlerinizi halledebilmenizi sağlayacak sağlam bir olanak olacaktır.

Daha detaylı informasyon için : https://www.fibabanka.com.tr/bize-ulasin/telefon-bankaciligi.aspx

Fibabanka Telefon Bankacılığıyla Neler Yapılır?

Fibabanka telefon bankacılığı hizmetleri oldukça geniş kapsamlı ve oldukça yönlü bir yapıda ilerlemektedir. Sizler alan kişi hizmetleri departmanına ulaştığınız süre anında bankacılıkla telefon üstünden alan kişi temsilcisine ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra gün ve saat sınırlaması olmaksızın bankacılık işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sesli cevap sistemi ile güvenliğin sağlandığı şifrelerinizi istediğiniz süre rahatça değiştirebilirsiniz. Bu aşamaların her birisini sıkıntısız bir halde gerçekleştirmeniz için titiz bir emek verme ağı oluşturmakta olan Fibabanka yardımıyla de, sorunsuz bir gidişat ve yüksek seviyeli bir bankacılık düzeni her daim sizleri bekliyor olacak. Üstelik bu seviye doğrultusunda bu bankanın telefon bankacılığı aşamları devamlı işinizi ergonomik bir süreç ile ilerletmiş olacaktır.

Telefon Bankacılığıyla Yapılacak İşlemler

Fibabanka alan kişi hizmetlerinin sunmuş olduğu bankacılık işlemleri kapsamında sizler için şu biçim bir sıralamada bulunabiliriz;

  • Günün her anında EFT Talimatı
  • 24 Saat Havale ve Virman
  • Tahivil Bono Alım ve Satım Talimatları
  • Yerli ve Internasyonal Fon İşlemleri
  • Vadeli Mevduat İşlemleri
  • Banka Müşterisi Informasyon Güncellemesi
  • Kayıt Çalıntı Banka Kartı Bildirimi

Fibabanka İnternet Bankacılığı Gizyazı İşlemleri

şeklinde birçok mühim işlemi sizler telefon bankacılığı üstünden rahatça gerçekleştirebilirsiniz. Bununla birlikte da Fibabanka Satın alan hizmetleri üstünden kredi kartı işlemlerine yönelik olarak kredi kartı borç bilgilendirilmesi, günün her anında borç ödeme. kredi kartı otomatik ödeme talimatı verme, yitik ve çalıntı kart bildirimi, kart yenileme şeklinde birçok hususi talimatı da sorunsuz bir halde gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin her birisini göz önüne aldığımızda da aslına bakarsanız Fibabanka alan kişi hizmetleri deneyimli ve kaliteli aşamaları ile siz değerli üyelerimizin işini devamlı nokta atışı işlemler üstünden gerçekleştirmektedir. Bu aşamalara ne olursa olsun dahil olmalı ve banka işlemlerinizi rahatça gerçekleştirmelisiniz.

Bundan önceki yazımız olan Güvence Bankası Satın alan Hizmetleri 444 0 333 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir