Findeks İzleme Hizmeti ve Kapsamı Hakkında Detaylı Bilgiler

Gene bu yazımızda daha evvelde sizlere Findeks hizmetlerini de tanıttığımız suretiyle; Findeks İzleme Hizmeti ve kapsamı hakkında detaylı bilgiler paylaşmaya çalışacağız.

Findeks İzleme Hizmeti Nedir?

İzleme, finansal dünyadaki bilgilerinizin denetim ve analizine tek bir ekrandan erişmenizi elde eden hizmettir. Bu sayede tüm bankalarda bulunan kredi, kredi kartı, kredili mevduat hesabınıza ilişkin borç, limit ve güncel kullanım bilgilerini tek bir ekranda görebilir ve denetleyebilirsiniz. İzleme hizmetinin sunmuş olduğu grafiksel gösterimler yardımıyla tüm verilerinizi kolayca çözümleme edebilirsiniz. İzleme, Findeks bünyesinde haiz olduğunuz hizmetleri tek bir yönetim ekranından takip edebilmenizi sağlar. Böylece finansal hayatınızdaki değişimlere daha kolay hakim olabilir ve lüzumlu durumlarda müdahale edebilirsiniz. Tüm Findeks üyelerinin haiz olduğu bu özellik, Findeks paketlerinden birine haiz olmanız durumunda içinde ne olduğu doldurulan bir hizmettir. Findeks İzleme Hizmeti hakkında daha da detaylı informasyon sahibi olmak için lütfen buraya tıklayınız.

Findeks İzleme Hizmeti Hangi Paketlerde Bulunuyor?

Ilk olarak seyretme hizmetinin Findeks ‘in tüm paketlerinde doğrusu; Klasik Paket, Gold Danışmanlık Paketi, Gold Takipçi Paketi ve Premium Paket muhteviyatında standart bulunduğunu sizlere hatırlatalım. Bu paketlerden herhangi birisini seçmeden ilkin içeriklerini bakmalı ve sizin ihtiyacınıza en uygun olanına bakılırsa tercihte bulunmalısınız. Özetlemek gerekirse sizlere Findeks paketlerini, içeriklerini ve ücretlerini de paylaşalım.

Klasik Paket

Aylık ücret aylık 5,71 TL (KDV dahil) olan bu pakette; ayda bir tane olmak suretiyle 12 tane kredi notu risk raporu, uyarı hizmeti ve seyretme hizmeti bulunuyor.

Mühim!  Kredi Notunu En Oldukça Düşüren 22 Negatif Durum

Gold Danışmanlık Paketi

Bu paketin aylık tutarı aylık 8,95 TL (KDV dahil) olurken; paket kapsamında ayda bir tane olmak suretiyle 12 tane kredi notu risk raporu, seyretme hizmeti ve uyarı hizmetinin yanı sıra 3 kez de not danışmanım hizmetinden yararlanılabilmektedir.

Gold Takipçi Paketi

Gold Takipçi paketinin fiyatı da aylık 8,95 TL (KDV dahil) olup, bu pakette ayda bir tane olmak suretiyle 12 tane kredi notu risk raporu, uyarı hizmeti, seyretme hizmeti, takipçi hizmeti bulunmaktadır.

Premium Paket

Findeks ‘in en kapsamlı paketlerinden olan Premium paketin tutarı aylık 14,07 TL ( KDV dahil) olurken, paket muhteviyatında gene ayda bir kere olmak suretiyle 12 tane not risk raporu, uyarı hizmeti, seyretme hizmeti, not danışmanım ( 3 kere ), takipçi hizmetleri bulunmaktadır.

Iyi mi Paket Satın Alacağım?

Bunun için en önce ücretsiz bir şekilde Findeks ‘e üye olmak gerekiyor. Findeks ‘in internet sayfası olan www.findeks.com adresine girip, buradan da hem sağ üst köşede bulunan ÜYE OL butonuna tıklamak ve ondan sonra karşımıza çıkan üyelik formunda bizlerden istenen detayları doğru bir halde doldurup, sonraki adımları seyretmek kafi olacaktır. Üyelik formuna ulaşmak isteyenler buraya tıklayabilirler.  Yeri gelmişken Findeks üyeliğinin parasız bulunduğunun yine altını çizelim.

Bundan önceki yazımız olan Telefondan SMS Kredi Başvurusu Yapabilen 8 Banka Önerisi başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir