Garanti Bankası Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Vatanımızda kullanılan kredi kartları arasından en fazlaca tercih edilenlerden birisi Güvence Bonus Kart’tır. Bu yazımızda Güvence Bankası bonus kredi kartı kaç günde gelir, özellikleri nedir, ne benzer biçimde avantajları vardır bunlardan bahsedeceğiz.

Güvence Bankası Bonus Kart Özellikleri Nedir?

Kredi kartı kullanıcılarının tercih edebilecekleri pek fazlaca kart türü bulunmaktadır. Bankalar, çeşitli özelliklere haiz kredi kartları hazırlayarak müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Güvence Bankası da Bonus kredi kartı ile çeşitli kampanyalar düzenleyerek müşterilerini menün etmektedir. Bonus kart özellikleri bir tek yurt içinde değil, yurtdışında da pek fazlaca yerde geçerli olmaktadır. Hep beraber bu özelliklere bir göz atalım isterseniz.

– Bonus Program Ortağı olan 250 binden fazla yerde meydana getirilen ödemelerde fazladan bonus puan kazanılabilir.

– Biriken bonus puanlar neticesinde yukarıda bahsettiğimiz ortak üye ş yerlerinden parasız harcama yapılabilir.

– Pek fazlaca yerde taksitli alış veriş kolaylığı sağlar.

– Acil nakit gereksinimlerinde uygun ödeme koşullarında nakit ön ödeme ve taksitli nakit ön ödeme çekilebilir.

Başvurunun Arkasından Güvence Bankası Bonus Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Kabaca bahsedilen bu özelliklerin yanı sıra daha pek fazlaca kolaylıklar ve özellikleri bulunan bonus karda haiz olmak için ilk olarak başvuruda bulunmak gerekir. Bankanın herhangi bir şubesi, online bankacılık, 444 0 333 Alo Güvence telefon bankacılığı ya da bankanın resmi internet sayfası üstünden hızı bir halde Bonus Kart başvurusunda bulunulabilir. Başvurunun arkasından akla takılan ilk sual Güvence Bankası bonus kredi kartı kaç günde gelir olacaktır.

Banka, her bankada olduğu benzer biçimde kredi kartı başvurusunda da belirli bir süre müşterilerini bekletmektedir. Eğer, daha ilkin Güvence Bankası’nda hesabı olmayan ya da kredi kartı vb. ilişkisi bulunmayan bir şahıs başvuruda buluyorsa, lüzumlu araştırma evresinin arkasından averaj 15 gün içinde Bonus Kart gelecektir. Eğer şahıs bankanın müşterisi ise bu süre 1 haftaya kadar düşebilmektedir. Kartın hazırlanmasının arkasından kişiye ulaşılır ve kartını alması için ilgili şubeye beklendiği bilgisi iletilir. Şahıs de kimliği ile beraber bizzat giderek Bonus Kartını hemencecik alabilir.

Bundan önceki yazımız olan EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? Düşer? 2021 [Çözüldü.] başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir