Garanti Bankası EFT Saatleri 2021

Bankacılık sektörünün önde gelen isimlerinden birisi olan Güvence, müşterileri için daima en iyisini ve en güvenilirini sunmayı ilke edinmiştir. Çalışmalarını ve alan kişi hizmetlerini de bu ilkeler doğrultusunda günümüz teknolojisi ile uyumlu bir halde ilerletmektedir. Bilhassa müşterilerinin en fazlaca kullandıkları bankacılık işlemlerinden olan havale ve EFT mevzusunda gerçek anlamda büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Söz mevzusu para transferi olunca güvenliğin ve hızlılığın en üst seviyede olması gerekmektedir.

Güvence İşlem Saatleri

Güvence Bankası İşlem Saatleri Saat
EFT Saati 09:00-17:15
Havale 24 Saat
Kredi Kartı İşlemleri 24 Saat
Hisse Senedi İşlemleri 24 Saat

Bu mevzuda müşterilerine hızla gelişen teknolojinin son olarak imkanlarını sunarak gönül rahatlığıyla paralarını geçirme etmelerine olanak tanımaktadır.

Güvence EFT Saati

Banka müşterileri diledikleri vakit saat ve gün ayrımı olmaksızın havale yaparak paralarını bankanın bir başka şubesindeki hesaba aktarabiliyor. Garanti EFT saatleri mevzusunda ise havalede olduğu benzer biçimde vakit sınırlaması olmaksızın hizmet verememektedir. Kendi bankasından bir başka bankaya para transferi olduğundan bu işlemler birazcık vakit almaktadır ve yalnız mesai saatleri içinde yapılabilmektedir. Bu bağlamda Güvence EFT saatleri hafta içi her gün 09.00’dan 17.15’e kadardır. Bu saatlerin haricinde anlık eft yapılamamaktadır. Fakat bu mevzuda da müşterilerine büyük bir kolaylık sağlayarak eft işlemini beklemeye alıp bir sonraki ilk iş gününde sabah erkenden gerçekleştirmektedir. Bu işlemi yaparken de müşterilerine mevzu ile ilgili açıklayıcı net bilgiler vererek haberdar etmektedir.

Böylece mesai saatleri haricinde eft yaptığınızda işlemin ne vakit gerçekleşeceği bilgisini vermektedir. Güvence EFT saatleri hafta içine denk gelen resmi dinlence günlerinde de tıpkı hafta sonlarında olduğu benzer biçimde bir sonraki ilk iş gününe ertelenmektedir.

Bundan önceki yazımız olan Garanti İnternet Bankacılığı ile Kredi Notu Öğrenme başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir