Garanti Bonus Kredi Kartı Limit Arttırma

Artık kredi kartı kullanımının ne kadar yaygın ve vazgeçilemez bir unsur bulunduğunu tamamımız yakinen biliyoruz. Gelinen nokta itibariyle hayatımızı büyük oranda kolaylaştıran kredi kartı ile tüm ödemelerimizi gerçekleştirebiliyoruz. Yanımızda nakit para taşımaya gerek kalmadan bir tek kredi kartı ile neredeyse tüm harcamalarımızı ödeyebiliyoruz. Hatta anı fiyata taksit yaparak daha uzun solukta bütçemizi sarsmadan kolaylıkla ödemesini yapabiliyoruz. Yukarıda saydığımız güzelliklerin yanı sıra kredi kartlarının puan biriktirme şeklinde daha pek oldukça yararlı tarafları bulunmaktadır. Tüm bu güzelliklerden faydalanabilmek için tahmin edebileceğiniz suretiyle kredi kartı limitinin de yüksek olması gerekir. Kredi kartı limitinin bilgili kullanıcı için limitinin yüksek olması avantajlarından o denli fazla yararlanılmasına olanak tanır. Bu amaçla tüm kredi kartı kullanıcıları kartlarının limitinin arttırabilmenin yollarını aramaktadır. Ikimiz de siz kıymetli ziyaretçilerimiz için Güvence Bonus Kredi Kartı Limit arttırma yollarından bahsedeceğiz. Aşağıda yer edinen önerilerimizi gerçekleştirdiğinizde kolaylıkla Bonus kredi kartınızın limitini fazlalaştırabilirsiniz.

Ilk olarak Bonus kartınızın limitini arttırabilmek için değişik kanallar bulunduğunu belirtelim. İlk olarak en yaygın limit arttırma talebi olan sms ile limit artışı talebinde iyi mi bulunulur onu izah edelim. Bunun için bankada kayıtlı olan cep telefonu numaranızdan 3340’a “ ARTIR İSTENİLEN LİMİT KARTIN SON 6 HANESİ AYLIK BELGELENEBİLİR NET GELİRİNİZİ” aralarında birer boşluk bırakarak sms olarak gönderebilirsiniz. Yurtdışından başvurmak için de aynı ileti metnini 0532 752 3340’a gönderebilirsiniz. SMS ile kredi kartı limit talebinin yanı sıra kullanabileceğiniz bir öteki limit arttırma yolu online bankacılık üstünden olacaktır. Sisteme giriş yaparak kredi kartı bölümünden limit artırım talebinde bulunabilirsiniz. Güvence Bonus Kredi Kartı limit arttırma için kullanabileceğiniz 3. Yol paramatiklerdir. Paramatikler vesilesiyle limit arttırmak istediğiniz kartı kullanarak talebinizi gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak kredi kartı limitini arttırmak için Güvence Bankası Şubelerinden herhangi birisini tercih edebilirsiniz. Size en yakın Güvence Bankası Şubesi’ne giderek limit artış talebinde bulunabilirsiniz. Limit artırma için herhangi bir yolla talepte bulunduğunuzda talebinizin durumunu 444 0 333 Alo Güvence’den takip edebilirsiniz. Yukarıda bahsedilen adımlardan herhangi birisi ile Güvence Bonus Kredi Kartı Limit artırma talebinde bulunabilirsiniz.

Bundan önceki yazımız olan EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? Düşer? 2021 [Çözüldü.] başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir