Garanti Cepbank Nedir?

Cepbank Nedir?

Bu yazımızda sizlere Güvence Cepbank Nedir sorusunu yanıtlayacağız. Bu kapsamda vereceğimiz bilgiler mevzu ile ilgili olarak informasyon sahibi olmanızı elde edecektir. ‘Mobil Bankacılık cebiniz kadar yakınınızda!’ sloganı ile oluşturulan Güvence CepBank yardımıyla web şubesi ya da cep şubesine giriş yapmaksızın istenilen birisinin cep telefonuna Güvence Bankası’nda hesabı yada kartı olmasa dahi anında güvenli bir halde para gönderilebilmektedir. Gönderilen para ilgili şahıs tarafınca Türkiye’de bulunan tüm Paramatiklerden çekilebilmektedir.

Cepbank ile Para Iyi mi Gönderilir?

Güvence Cepbank Nedir? sorusuna verdiğimiz yanıt kapsamında para gönderme işleminin nasıl yapıldığından bahsedelim. Bu işlem için ilk olarak Güvence Bankası internet sayfasına giriş yapılır. Giriş işleminden sonrasında ana sayfadaki üst menüde yer edinen ‘Bireysel’ bağlantısına tıklanır ve derhal altta yeni oluşturulan menüdeki ‘Şubesiz’ seçilir. Bu aşamadan sonrasında sol tarafta bulunan menüden ‘CepBank Mobil Uygulaması’ tıklanınca Güvence CepBank sayfasına giriş yapmış oluruz. Para gönderme işlemi için Güvence CepBank sayfasındaki ‘Güvence Feysbuk’ butonuna tıklanarak kendi cep telefon numaranız ve parayı göndermek istediğiniz cep telefonu girilir. Aynı şekilde para gönderme işlemini cep telefonunuzun kısa bildiri servisini kullanarak da yapabilirsiniz. Ek olarak Güvence İnternet/Cep Şubesi ve Paramatiklerden de işlem gerçekleştirilebilir. Gönderilen para ilgili şahıs tarafınca Türkiye’de bulunan tüm Paramatiklerden alınabilir.

Mühim!  KOSGEB Destekli Bayilik ve Franchise Alanları

CepBank ile Yapılabilecek İşlemler

Güvence CepBank ile GSM TL yükleme, kredi kartı borcu ödeme, OGS ödemeleri benzer biçimde birçok işlem gerçekleştirilebilmektedir. CepBank tanımlamak için CepBank sayfasında bulunan ‘Başvur’ butonuna tıklayarak, web şubesinden ya da Paramatiklerden derhal tanımlama işlemi yapabilirsiniz. Yazımızda açıkladığımız Güvence Cepbank Nedir sorusunun cevabı ile artık siz de işlemlerinizi kolay bir halde gerçekleştirebileceksiniz.

CepBank İşlemleri Güvenli mi?

Yazımızda açıklanan CepBank ile para gönderme ve alım işlemi oldukça güvenlidir. İlk olarak İnternet Şubesi yardımıyla CepBank hesabınızı ve bu hesabın kullanılacağı işlem limitini kolaylıkla belirleyebiliyorsunuz. Bir öteki güvenlik önlemi olarak İnternet Şubesi ile CepBank işlemlerinde kullanılmak suretiyle dört haneli bir gizyazı belirlenebilmektedir. Tüm işlemlerde bu gizyazı kısa bildiri sonuna eklendikten sonra güvenlikli bir işlem gerçekleştirilmiş olacaktır.

Daha detaylı informasyon için tıklayınız.

Bundan önceki yazımız olan EFT Ne Zaman Hesaba Geçer? Düşer? 2021 [Çözüldü.] başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir