Garanti Kazançlı Kasko Nedir?

Güvence Bankası Kazançlı Kasko

Türkiye’nin en başarı göstermiş bankacılık oluşumlarından birisi olan Güvence Bankası, kullanıcılarını birçok açıdan sigortalayıp güvence altına almak adına sağlam bir kasko hizmeti sunmaktadır. Güvence Kazançlı Kasko Nedir?sorusuna yanıt arayarak ilerleteceğimiz bu yazımızda da, bankanın hem nakit, hem de güvence açısından güvenilir bir kasko hizmeti sunarak ilerlediğine değinmek isteriz. Bilhassa de Güvence kazançlı kasko ile aracınızın hırsızlık, kaza şeklinde birçok mühim riske karşı güvence altına olması sağlanırken, sizin de avantajlı fırsatlardan yararlanma imkanınız oluşacaktır. Öyleki ki Güvence Bankası müşterisi olsanız da olmasanız da sizler bu kasko imkanından kolaylıkla yararlanma şansına erişmiş olacaksınız. Bu da hem otomobilinizi, hem de cüzdanınızı güvence altına alabileceğiniz anlamını taşıyor.

Güvence Kazançlı Kaskonun Avantajları Nedir?

Birazcık ilkin de belirtmiş olduğumuz şeklinde Güvence Kazançlı kaskonun pek oldukca açıdan mühim avantajları bulunuyor. Bilhassa de sizler bir tek 1 dakika içinde Güvence Kasko teklifi alabilirsiniz. Bununla beraber ödemelerinizi bonus kartla yaptığınız takdirde de %10 bonus kazanma imkanı bulunur. Kaskoyu kredi kartı ile tek çekimlik ödemelerde aldığınız süre %5 değerinde indirim kazanma şansınız da olacaktır. Bununla beraber bu kaskoyu yaptırmanız sizleri yıl sonuna kadar BP’deki akaryakıt harcamalarınızda %3 armağan yakıt kazandırma fırsatı ile karşılamış olacak.

Tüm bu avantajların her birisini göz önüne aldığımızda da Güvence Kazançlı Kasko kampanyasının hakkaten de etkili bir oluşum bulunduğunu söylememiz mümkündür.

Güvence Kazançlı Kasko Kampanya Koşulları Nedir?

Güvence Bankası’nın sunmuş olduğu kazançlı kaskodan yararlanmak için belli başlı koşullar bulunmaktadır. Kampanyanın mühim koşullarını da şu şekilde sıralamak istiyoruz.;

Bu kampanya kasko filo üretimleri haricinde geçerli sayılmaktadır.

  • Kazanılan bonus tutarları, ilk provizyonun alındığı tarihlerde verilecektir.
  • Kazanılan bonusların derhal kullanılabilme özelliği de mevcuttur.
  • Poliçenin iptal edilmesi durumunda bonuslar da geri alınır. Şu demek oluyor ki kazanılmış olunmasına karşın poliçe iptali bonusları da geri götürür.
  • Kriterlere uyan tüm ürünler de kampanya içine dahil edilecektir.

Bu koşulları göz önüne aldığımızda ise Güvence’nin aslına bakarsak koşuldan ziyade bu biçim maddelerde bile müşterileri için çeşitli avantajlar sunduğunu farkına varmış olacaksınız.

Bilhassa de bankanın kasko poliçesi sunumları seneler süresince aynı kalite üstünden ilerlediği için, sıkıntısız bir halde netice odaklı bir ilerleyiş elde etme imkanınız da yüksek olacaktır. Bunun için sizler kısa süre içinde Güvence Bankası’na başvuruda bulunarak ilgili poliçenizi alma şansına erişebilirsiniz.

Genel Değerlendirme

Genel açıdan bakıldığında Güvence Bankası’nın tanımış olduğu kazançlı kasko imkanı yardımıyla sizler hem aracınızı güvence altına almış olacak, hem de bankanın tanımış olduğu birbirinden ayrıcalıklı bonus imkanlarından yararlanacaksınız. Bu imkanları devamlı her müşterisine eşit şekilde tanımakta olan Güvence Bankası ile gönül rahatlığı içinde aracınızı kaskolatma şansı bulabilirsiniz.

Hepinize şimdiden güzel bir nakit – sigorta düzeni olmasını diliyoruz.

Bundan önceki yazımız olan Güvence Bankası Satın alan Hizmetleri 444 0 333 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir