Garanti Kredi Başvurusu

Güvence Bankasının müşterilerine sunmuş olduğu ürünler içinde yer edinen kredi ürünleri, banka tarafınca düşük faiz ve uygun ödeme koşulları altında verilmektedir.

İster banka müşterisi olan isterse de banka dışından gelen alan kişi olan her türlü ihtiyacınız için kredi ürünleri Güvence Bankası bünyesinde bulunmaktadır. Bankanın müşterilerine sunmuş olduğu uygun kredi ürünlerini kullanmak isterseniz, yapmanız ihtiyaç duyulan bir tek kredi başvurusunu gerçekleştirmektir. Bunun için Garanti Bankasının kredi başvuru işlemleri;

İlk olarak Güvence Bankasının ülkemiz genelinde hizmet veren tüm şubelerinde gerçekleştirilmektedir. Yapmanız ihtiyaç duyulan nüfus kâğıdınız, aylık gelir belgeniz ve ikametgâh adresini gösteren belge yada adınıza düzenlenmiş bir satmaca ile en yakın Güvence bankası şubeleri içinde bulunan bireysel alan kişi hizmetleri yetkilisine taleplerinizi ve isteklerinizi ilettikten sonrasında kredi başvurunuzun gerçekleştirilmesidir.

Güvence Bankasının sunmuş olduğu kredi ürünlerine müracaat şekillerinden bir diğeri de SMS kredi müracaat yöntemidir. Bunun için cep telefonunuzun bildiri kısmına talep edilen T.C. kimlik numarasını, kredi miktarını, ödeme vadesini ve aylık gelirinizi aralarda boşluk bırakarak 3390’a bildiri atmanız kafi olacaktır.

Güvence Bankasının sunmuş olduğu kredi ürünlerine müracaat şekillerinden bir diğeri de bankanın resmi web sitesi üstünde bulunan kredi müracaat formunu doldurmanız kafi olmaktadır. Güvence Bankasının bireysel krediler sayfasında bulunan formu 4 aşamalı olarak doldurmanız gerekir. Bunun için ilk olarak kişisel bilgiler, kimlik ve kontakt detayları, emek harcama ve gelir detayları ile son olarak kredi bilgilerini eksiksiz doldurduğunuz süre lüzumlu başvuruyu gerçekleştirmiş olmaktasınız.

Garanti Bankası 3390 SMS İle Kredi Başvurusu

Bundan önceki yazımız olan 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir