Garanti’den Bahar Kredisi Kampanyası

Havaların ısınması ile birlikte insanoğlu tüm kış erteledikleri gereksinimleri için ellerindeki mevcut paradan daha fazlasına gerekseme duyarlar. Yaz mevsimine doğru gereksinimler artar, borçlar birikir, gelirler giderleri karşılamamaya adım atar. Bu şekilde durumlarda insanoğlu borçlarını daha uzun vadeye yaymak için fon talebinde bulunur. Bankalar ise insanların bu gereksinimlerini karşılamak adına bireysel tüketicilere kendi kaynaklarından kredi sağlarlar.

Bu kredilere talep, bilhassa bahar şeklinde başlangıç dönemlerinde artış gösterir. Artan kredi talebini karşılamak adına ise her banka kredi kampanyaları düzenleyerek, bir kredi satış rekabeti içine girerler.

Cazip Oranlarla Bahar Kredisi Güvence’den

Her yıl olduğu şeklinde bu yıl de sektörün öncü bankalarından Güvence Bankası, Güvence Kredi Kampanyası adı altında kredi pazarlama çalışmalarına başlamış durumda. Güvence Bahar Kredisi kapsamında % 1.16’dan süregelen cazip oranlarla ve 48 aya kadar olan esnek ödeme seçenekleri ile Güvence müşterisi olan yada olmak isteyen herkesi şubelerine çağrı ediyor. Bu oranlar Kampanya dahilinde olduğundan yararlanmak isteyen tüketicilerin acil etmesi gereklidir.

Güvence’de Kolay Müracaat

Artık gelişen teknoloji ile beraber şubeye gitmeden de kredi başvurusu yapmak, hatta başvurunuzun pozitif yönde neticelenmesi durumda hesabınıza aktarım mümkündür. Eğer banka müşterisi iseniz ve mobil bankacılık uygulaması olan Garanti Cep uygulamasını kullanıyorsanız, bu uygulama üstünden kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz. Müracaat esnasında sizden talep ettiğiniz miktar ve kaç ay vade istediğiniz sorulur. İstenen bilgiler tamamlandıktan sonrasında saniyeler içinde başvurunuz sonuçlanır. Pozitif neticelenmesi durumunda herhangi bir imzaya gerek olmadan, vereceğiniz bir kaç onaydan sonrasında kredi tutarı hesabınıza geçer.

Bu işlem için harcama olarak, kullandığınız kredi tutarının binde 5’i oranında kullandırım tutarı kesilmektedir. Eğer başvurunuz ilk anda pozitif yönde sonuçlanmaz ise bunun birçok sebebi olabilir. Bu nedenlerden bazılarını sıralamak gerekirse, banka kayıtlarında bilgileriniz güncel olmayabilir, ödemeleriniz tertipli olmayabilir yada talep ettiğiniz miktar web bankacılığı yolu ile kullanılabilen limit dahilinde olmayabilir. Detaylı informasyon almak için ise bankanın davet merkezini aramak ya da size en yakın şubeye gitmek gereklidir.

Eğer teknoloji ile aranız iyi değilse, kredi taleplerinizi şubelerden yapmanızı tavsiye ederiz. Bankacılık sisteminin de teknoloji ile paralel olarak gelişmesi ile artık bir kimlik ile başvurmanız kafi hale gelmektedir. Eskiden kredi kullanımlarında ağır evrak yükü ve geçen sürenin bir haftayı bulması yerini tek kimlikle ve dakikalar içinde kredi kullanmaya bırakmıştır. Teknoloji açısından vatanımızda öncü bankalardan olan Güvence bankası, bu hizmeti siz müşterilerine cazip oranlarla vermek için sizi şubelerine ve güvence.com.tr’ye beklemektedir.

Bundan önceki yazımız olan Güvence Bankası Alan kişi Hizmetleri 444 0 333 başlıklı makalemizi de okumanızı tavsiye ederiz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir