Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 2021 (BORDROSUZ)

Gelir Belgesi Olmadan Kredi Çekme

Sizlere bu yazımızda kefilsiz gelir belgesi olmadan kredi veren bankalar, gelir belgesiz kredi nasıl alınır, kefilsiz evraksız belgesiz kredi alma yolları ve maaş bordrosu olmadan kredi hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İnsanlar çeşitli ihtiyaçları gereği gelir belgesiz olarak bankaların müşterileri için hazırlamış olduğu kredi ürünlerinden faydalanabilmektedirler. Uygun ödeme koşulları ve düşük faiz oranları ile bankaların müşterileri için kullandırmış olduğu bu kredi ürünlerini kullanmak için yapılması gereken ilk şey talep edilen kredi ürünü belirlendikten sonra çekilecek olan bankanın şubeleri aracılığı ile krediye başvurmaktır.

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2021

Siz değerli ziyaretçilerimize her hangi bir belge istenmeden kredi veren bankalar için tablo yaptık. Bu tablodan inceleme yapabilirsiniz.

Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Gelir Belgesi Maksimum Kredi Miktarı
N Kolay Kredi (Aktifbank) Belgesiz 40.000 TL
CEPTETEB Belgesiz 50.000 TL
Enpara Belgesiz 60.000 TL
ING Bank Gerekli görüldüğü zaman 50.000 TL
Odeabank Gerekli görüldüğü zaman 50.000 TL

Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Çekilir?

Bu durumda da ip bankaların elinde olduğu için; makul miktarlardaki kredi çekimlerinde ve kredi notu iyi olan kişilerde genel itibariyle gelir belgesi talep edilmeyebilmektedir. Ayrıca bazı bankalar kredi verme konusunda daha esnek kriterlere sahip olduğu için gelir belgesi konusunda ısrarcı olmamaktadır. Ama her şeyin bir bedeli olduğu gibi; bu bankalardaki faiz oranları da diğer bankalara nazaran bir miktar yüksek olmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi 2021

Kredi başvurusu için her kredi çeşidinin belirle şartları ve belgeleri bulunmaktadır. Banka müşterileri başvuru yapmak için şubelere giderken yanlarında bu evrakları bulundurmaları gerekmektedir. Ülkemizde hizmet veren bankaların büyük bir kısmı ilk başvuru için istedikleri evrakların başında nüfus cüzdanı ve kredinin geri ödenmesi noktasında aylık gelirini gösteren belgenin bulunmasıdır. Bu belge kişinin çekmek istediği kredi miktarını belirlediği gibi aynı zamanda aylık kredi ödemelerini nasıl gerçekleştirebileceğinin birer göstergesidir.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN 10 BANKA ÖNERİSİ İÇİN BU LİNKE HEMEN TIKLAYIN

Bordrosuz Kredi

Peki, gelir belgesiz kredi veren bankalar var mıdır?

Bu sorunun yanıtı ile ilgili olarak artık bankalar çeşitli sebeplerden dolayı kredi çekebilecek durumda olmayan, kredi notu ve kara liste gibi kayıtlarda adının varlığından dolayı milyonlarca müşteriyi ellerinden kaçırdıkları için kendi hizmetlerinde zaman zaman esneklik göstermektedirler. Özellikle maaş müşterilerinin birçoğundan bankalar gelir belgesi istememektedir. Her ay düzenli olarak müşterilerini maaşı kendi bankasına yatan kuruluşlar ödeme noktasında sıkıntı yaşanmayacağı için çok rahatlıkla kredi verebilir.

Kefilsiz Bordrosuz Kredi Veren Bankalar

Maaş bordrosuz kredi veren bankalar 2021 içerisinde düzenli bir bankacılık anlayışını kavramış, kredi notu risk seviyesinin üzerinde, vadeli mevduat, otomatik ödeme talimatı ve para transferleri gibi ürünleri kendi bankasından kullanan müşterilerine yine bankalar gelir belgesiz kredi kullandırmaktadır. Ülkemizde bulunan İş Bankası, Odeabank, Garanti Bankası, Denizbank  vb. daha birçok banka ihtiyaç kredileri adı altında belirli miktarlara kadar kredi kullandırmaktadır.

GELİR BELGESİZ KREDİ VEREN BANKALARIN LİSTESİ VE BAŞVURU

Denizbank Gelir Belgesiz Kredi

Şimdi dilerseniz Denizbank Gelir Belgesiz kredi imkanları ile ilgili olarak detayları, başvuru kanallarını ve örnek ödeme planlarını sizlerle paylaşalım. Denizbank internet sitesi, mobil bankacılık ve SMS ile gelir belgesiz kredisine nasıl başvurulur hep birlikte inceleyelim… Yazının devamı için tıklayınız. Ayrıca başvuru için de BURAYA tıklayın.

QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi

QNB Finansbank, her ne kadar şubesiz bankacılık ve online işlemlerini Enpara.com ile yapıyor gibi gözükse de kendi bünyesinde de online işlemlerinin çeşitliliğini artırmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de online olarak da başvurulabilen gelir belgesiz kredi imkanı. Hemen başvurmak için TIKLAYIN!!

Şimdi siz değerli okurlarımız için bu yazımızda QNB Finansbank Gelir Belgesiz Kredi ile ilgili olarak başvuru süreci, faiz oranları, ödeme koşulları, vs. gibi hususları ayrıntısı ile ele alarak sizlere aktarmaya çalışacağız. Yazının devamı için tıklayınız.

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Bir çok banka kredi başvurusu konusunda, kredi başvurucularından genel itibariyle gelir belgesi talep etmektedir. Ancak son zamanlarda bankalar bu konuda uygulamalarını biraz daha genişleterek, gelir belgesi talebinden bazı durumlarda cayabilmektedir. Bu krediler ise literatüre gelir belgesiz kredi olarak  geçmiş ve maddi durumu iyi olan ancak gelir belgesi ibrazında zorlanan kişiler için kolaylık olmuştur. Gelir belgesiz kredi başvurusu alan ve kredi tahsis yapan bankalardan birisi de Türkiye İş Bankası ‘dır. Şimdi sizler için İş Bankası Gelir Belgesiz kredi detaylarını aktarmaya çalışacağız. Yazının devamı için tıklayınız. Hemen başvurmak için BURAYA tıklayın.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Gelir belgesiz olarak kredi başvurusu yapabileceğiniz bankalardan birisi de Akbank olup, şimdiki yazımızda siz değerli okurlarımız için bu konuyu ayrıntıları ile ele alarak Akbank Gelir belgesiz kredi ile ilgili genel bilgi paylaşımında bulunmaya çalışacağız. Detaylar için tıklayınız. Anında başvuru için BURAYA tıklayın.

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi

Bankalar özellikle son dönemde, tüketicilere kredi tahsisi yaparken bazı kolaylıklar göstermeye başladılar diyebiliriz. Bunların arasında da özellikle gelir belgesi meselesi yer alıyor. Garanti Bankası da bu şekilde tüketicilere kolaylıklar göstermekte ve herhangi bir gelir belgesi ibrazı istemeden kredi tahsisinde bulunmaktadır. Şimdi sizler için Garanti Bankası Gelir Belgesiz kredi nasıl çekilir ve başvuru şartları nelerdir detaylar için tıklayınız. Online kredi başvurusu için BU LİNKE tıklayın.

Odeabank Gelir Belgesiz Kredi

Bankaların kredi ile ilgili olarak istediği ana belgelerden birisi de hiç şüphe yok ki gelir belgesidir. Bankaların gelir belgesi istemesinin sebebi ise; kredi başvurucusunun ilgili kredi borcunu ödeme gücünün tespitidir. Ancak kredi notu uygulamasının gittikçe daha oturuyor olması ve bununla birlikte kullanımının da yaygınlaşması ile birlikte; belli ölçülerdeki kredilerde bankalar gelir belgesiz finansman sağlayabiliyor. Yazımızın detayları için tıklayınız. Online anında başvuru için BURAYA tıklayın.

Bir önceki yazımız olan 10.000 TL 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir